Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2006, 11:29

W olsztynskim Empiku, Hurra Juventus nie bylo od 2002 roku :cry:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2006, 11:42

Ja własnie wysłałem Swoja Dziewczyne do Empiku :) Mam nadzieje że wróci z Magazynem =) Juz Się nie moge doczekac Plakatu <mniam> :dance:

A wracajac do tematu to dzieki niektórym unserom i ich zdjecia postanowiłem tez udekorowac swój pokój paroma drobiazgami związanymi z Juventusem ! teraz Poluje na koC albo na Prześcieradło! jak by ktos miał jakies wejscia lub wiedział gdzie można Takie cacuszko dostac pisac do mnie na PM ! :dance:



Edit: Kto ma najnowysz Hurra Juventus ?? :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2006, 12:09 przez RuTeK, łącznie zmieniany 1 raz.


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lutego 2006, 11:56

Hm nie wiem czy jeszcze będzie ten magazyn :( możliwe że już wykupili ale jest jeszcze nadzieja :P


Forza BIANCONERI !!
OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 01:24

Huciak pisze:W moim numerze żadnego DVD nie bylo :( jakies fajne te brameczki? Czy wszystkie które mogliśmy znaleźć na forum, stornie, innych stronach wyczerpują to co możemy na DVD znaleźć? Masz może możliwość przegranai tego DVD?
DVD jest tylko dla wybranych... :D A tak na serio, to właśnie zgłębiłam tejemnice okładki i okazało się, że są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD. Tobie pewnie trafiła się ta pierwsza wersja, a możliwe, że po prostu nie sprowadzili tych innych do Polski, bo moja jest przywieziona z Włoch.
Na płycie, jak już napisałam, są wszystkie gole zdobyte przez Juve w 2005 roku w oficjalnych spotkaniach, czyli liga-Coppa Italia-Champions League, począwszy od 6.01.2005. Wszystkie komentarze są po włosku, a jakość obrazu jest po prostu super. Piszę o tym, bo większość tych bramek, które można ściągnąć z neta, są marnej jakości. Oczywiście nie są to same bramki puszczone ciurkiem. Przed golem/ami z konkretnego meczu jest "wstęp", czyli data, mecz, wynik, strzelcy. Te trafienia, które są szczególne piękne (bo przecież wszystkie bramki Juve są piękne :smile: ) są oznaczone "Top Goal".
Możliwości przegrania, jak na razie, nie mam żadnej. :|
Huciak pisze:PS. która strona plakatu zawiśnie u Ciebei w pokoju? Mi się chyba jednak nardziej podoba ten z wypisanymi bramkami Alexa, ale jeszcze sie zastanawiam nad tym.
Ja też chyba najpierw "postawię" na tę stronę. Wkomponuje się do moich malowideł na ścianie ku czci pobicia rekordu przez Ale. :D Ale z biegiem czasu, kiedy Alessandro będzie zdobywał coraz więcej goli dla Juventusu, to ta strona plakatu będzie się stwała coraz mniej aktualna, więc wtedy nie widzę problemu zmiany :-D


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 10:50

OlgaJUVEntina pisze:
Huciak pisze:Plakat jest przepiękny, na pewno wyląduje w antyramie
Wpełni się zgadzam z tymi słowami. Plakat jest w dodatku dwustronny. Pierwsza strona to duża postać rozradowanego Alessandro (jak ja to kocham :D ), a druga to już jego zbliżenie i wypisane wszystkie gole, które zdobył dla Juventus. Naprawdę warto. A do numeru jest dołączone jeszcze DVD ze wszystkimi bramkami Juve w 2005 roku (42 min.). Ot, takie podsumowanie... :-D
Ile kosztuje ta gazeta?


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 11:03

Lakier pisze:Ile kosztuje ta gazeta?
Odp:
Italia_5 pisze:Hurra Juventus nie zawsze kosztuje 25 zl, cena wacha się między 24 a 37 zl w zależności od dodatku
OlgaJUVEntina pisze:są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD.
9.90 Euro = 37.4116 PLN


Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 13:36

Paolo_Rossi_1982 pisze:
Italia_5 pisze:Hurra Juventus nie zawsze kosztuje 25 zl, cena wacha się między 24 a 37 zl w zależności od dodatku
OlgaJUVEntina pisze:są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD.
9.90 Euro = 37.4116 PLN
Też mi się tak wydawało, ale ja zaplaciłem 24 zl. i nie miałem dodatku. Jestem ciekaw ile musiałbym zaplacić za gazetke z plyta DVD :| Chyba ponad 50 zl :(


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 13:51

Huciak pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:
Italia_5 pisze:Hurra Juventus nie zawsze kosztuje 25 zl, cena wacha się między 24 a 37 zl w zależności od dodatku
OlgaJUVEntina pisze:są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD.
9.90 Euro = 37.4116 PLN
Też mi się tak wydawało, ale ja zaplaciłem 24 zl. i nie miałem dodatku. Jestem ciekaw ile musiałbym zaplacić za gazetke z plyta DVD :| Chyba ponad 50 zl :(
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Odpowiedź masz wyżej, gazeta + dvd = 37zł :lol:


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 13:52

Huciak pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:
Italia_5 pisze:Hurra Juventus nie zawsze kosztuje 25 zl, cena wacha się między 24 a 37 zl w zależności od dodatku
OlgaJUVEntina pisze:są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD.


9.90 Euro = 37.4116 PLN
Też mi się tak wydawało, ale ja zaplaciłem 24 zl. i nie miałem dodatku. Jestem ciekaw ile musiałbym zaplacić za gazetke z plyta DVD :| Chyba ponad 50 zl :(
:doh: :angry: :doh: Za gazete z plytka zapolacilbys 37,4116 PLN. Czytanie ze zrozumieniem sie klania.


Obrazek
dacar666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 139
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 14:59

wracajac do tematu... ja przedstawie swoja sciane, a raczej dwie sciany:

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve1.jpg
Sciana pierwsza

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve2.jpg
Pol sciany pierwszej i czesc drugiej

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve3.jpg
Reszta drugiej sciany :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 15:27

dacar1 pisze:wracajac do tematu... ja przedstawie swoja sciane, a raczej dwie sciany:

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve1.jpg
Sciana pierwsza

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve2.jpg
Pol sciany pierwszej i czesc drugiej

http://i21.photobucket.com/albums/b270/ ... /Juve3.jpg
Reszta drugiej sciany :)
Skomentuje to tylko tak : OMG :prochno:

Świetna ściana , tak sobie dookoła obwiesić i byłoby super :) , mógłbym też tak zrobić bo mam chyba z 9 koszulek (replik) Juventusu. Ale jak grałem w nich i miałem na plecach nazwisko Davids czy Del Piero to chciałem moją gre zblizyć do tego pierwszego i koszulki mają róże defekty w postaci dziur , naciągnięć itd :) :smile:

Być może jak wyrosnę z moich tereźniejszych koszulek to zrobię sobie podobną kolekcję na ścianie :) , bo zawsze marzyłem o tapecie w pokoju z koszulek Juve :)


Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 20:12

Szymek pisze:
Huciak pisze:
Paolo_Rossi_1982 pisze:



9.90 Euro = 37.4116 PLN
Też mi się tak wydawało, ale ja zaplaciłem 24 zl. i nie miałem dodatku. Jestem ciekaw ile musiałbym zaplacić za gazetke z plyta DVD :| Chyba ponad 50 zl :(
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Odpowiedź masz wyżej, gazeta + dvd = 37zł :lol:
Widze że matematyka jest Ci obca... skoro za 3,60 euro place 24 zl, to za gazete z plyta nie zaplace 37 zl :lol: Nie wiem ile Empik sobie liczy za sprowadzenie, ale licząc że różnica pomiędzy wydaniem z plyta jest 6,30 euro, to nawet jezeli pomnożymy przez kurs euro (3,80), to nam wyjdzie róznica między wydaniem z plyta a bez, czyli 24 zl :D:D:D
Takze Pisamo powinno przynajmniej u nas w POlsce kosztowac 24+24, czyli minimum (według Empiku) 48 zl.
Matematycy :lol: :rotfl:


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 21:42

OlgaJUVEntina pisze:
Huciak pisze:W moim numerze żadnego DVD nie bylo :( jakies fajne te brameczki? Czy wszystkie które mogliśmy znaleźć na forum, stornie, innych stronach wyczerpują to co możemy na DVD znaleźć? Masz może możliwość przegranai tego DVD?
DVD jest tylko dla wybranych... :D A tak na serio, to właśnie zgłębiłam tejemnice okładki i okazało się, że są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD. Tobie pewnie trafiła się ta pierwsza wersja, a możliwe, że po prostu nie sprowadzili tych innych do Polski, bo moja jest przywieziona z Włoch.
Na płycie, jak już napisałam, są wszystkie gole zdobyte przez Juve w 2005 roku w oficjalnych spotkaniach, czyli liga-Coppa Italia-Champions League, począwszy od 6.01.2005. Wszystkie komentarze są po włosku, a jakość obrazu jest po prostu super. Piszę o tym, bo większość tych bramek, które można ściągnąć z neta, są marnej jakości. Oczywiście nie są to same bramki puszczone ciurkiem. Przed golem/ami z konkretnego meczu jest "wstęp", czyli data, mecz, wynik, strzelcy. Te trafienia, które są szczególne piękne (bo przecież wszystkie bramki Juve są piękne :smile: ) są oznaczone "Top Goal".
Możliwości przegrania, jak na razie, nie mam żadnej. :|
Huciak pisze:PS. która strona plakatu zawiśnie u Ciebei w pokoju? Mi się chyba jednak nardziej podoba ten z wypisanymi bramkami Alexa, ale jeszcze sie zastanawiam nad tym.
Ja też chyba najpierw "postawię" na tę stronę. Wkomponuje się do moich malowideł na ścianie ku czci pobicia rekordu przez Ale. :D Ale z biegiem czasu, kiedy Alessandro będzie zdobywał coraz więcej goli dla Juventusu, to ta strona plakatu będzie się stwała coraz mniej aktualna, więc wtedy nie widzę problemu zmiany :-D


Cos mi się wierzyć nie chce bo Empik a w szczególności dystrybutor Hurra Juventus na polske sćiąga tylko podstawową gazetkę nie z dodatkami typu DVD.
I w to nie uwierze!Poza tym gadałem z panią E.która pracuje w firmie to ona zajmuję sie wysyłaniem gazet do Empików i powiadziała ze takiego wydanie nie sprowadzili!


JESTEM OSZUSTEM
OlgaJUVEntina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 57
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2006, 23:46

JUVEFANE_10 pisze:
OlgaJUVEntina pisze:
Huciak pisze:W moim numerze żadnego DVD nie bylo :( jakies fajne te brameczki? Czy wszystkie które mogliśmy znaleźć na forum, stornie, innych stronach wyczerpują to co możemy na DVD znaleźć? Masz może możliwość przegranai tego DVD?
DVD jest tylko dla wybranych... :D A tak na serio, to właśnie zgłębiłam tejemnice okładki i okazało się, że są na niej dwie ceny-3,60euro za gazetę i 9.90euro za zestaw gazeta+DVD. Tobie pewnie trafiła się ta pierwsza wersja, a możliwe, że po prostu nie sprowadzili tych innych do Polski, bo moja jest przywieziona z Włoch.
Na płycie, jak już napisałam, są wszystkie gole zdobyte przez Juve w 2005 roku w oficjalnych spotkaniach, czyli liga-Coppa Italia-Champions League, począwszy od 6.01.2005. Wszystkie komentarze są po włosku, a jakość obrazu jest po prostu super. Piszę o tym, bo większość tych bramek, które można ściągnąć z neta, są marnej jakości. Oczywiście nie są to same bramki puszczone ciurkiem. Przed golem/ami z konkretnego meczu jest "wstęp", czyli data, mecz, wynik, strzelcy. Te trafienia, które są szczególne piękne (bo przecież wszystkie bramki Juve są piękne :smile: ) są oznaczone "Top Goal".
Możliwości przegrania, jak na razie, nie mam żadnej. :|
Huciak pisze:PS. która strona plakatu zawiśnie u Ciebei w pokoju? Mi się chyba jednak nardziej podoba ten z wypisanymi bramkami Alexa, ale jeszcze sie zastanawiam nad tym.
Ja też chyba najpierw "postawię" na tę stronę. Wkomponuje się do moich malowideł na ścianie ku czci pobicia rekordu przez Ale. :D Ale z biegiem czasu, kiedy Alessandro będzie zdobywał coraz więcej goli dla Juventusu, to ta strona plakatu będzie się stwała coraz mniej aktualna, więc wtedy nie widzę problemu zmiany :-D
Cos mi się wierzyć nie chce bo Empik a w szczególności dystrybutor Hurra Juventus na polske sćiąga tylko podstawową gazetkę nie z dodatkami typu DVD.
I w to nie uwierze!Poza tym gadałem z panią E.która pracuje w firmie to ona zajmuję sie wysyłaniem gazet do Empików i powiadziała ze takiego wydanie nie sprowadzili!
O MATUNIU!! Ludzie kochani!!! Czy wy w ogóle umiecie czytać i rozumiecie to, co czytacie?? :doh: :doh: Przecież wszystko wyraźnie jest napisane! JUVEFANE_10, zanim zaczniesz się buntować, to przeczytaj kilka razy!


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2006, 10:29

[quote="OlgaJUVEntina"][quote="JUVEFANE_10"][quote="OlgaJUVEntina"]

Oj sorry nie doczytałem.Ale do polski sprowadzaja tylko podstawową wersje!


JESTEM OSZUSTEM
ODPOWIEDZ