Ściany poświęcone JUVE

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:26

juverm pisze:@Wojtom ---> Od ilu lat zbierasz to wszystko :?: :wink:
Zbieram od początku mojej miłości do Juve, jednak niewielka przestrzeń i spore koszty oszklenia plakatów zmusiły mnie do wybrania najlepszych plakatów i jakiegoś racjonalnego rozmieszczenia tego wszystkiego na ścianach. :wink: Mam jeszcze dwie duże flagi i mase plakatów, które mam zamiar umieścić w piwnicy, gdzie znajduje się mini siłownia i "piłkarzyki". Myślałem nad wykonaniem dużego, przestrzennego logo Juve, jednak na razie finanse na to nie pozwalają.
juverm pisze:P.S. Ma ktoś może do sprzedania taką flagę jaką ma Wojtom :?: (Chodzi mi o tę czarną) :wink:
:prochno:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:27

Wojtom skąd masz te obrazki piłkarzy juve na swoim biurku??Są fajne :ok: :ok: tyeż takie bym chciał.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:31

zebol pisze:Wojtom skąd masz te obrazki piłkarzy juve na swoim biurku??Są fajne :ok: :ok: tyeż takie bym chciał.
To są fotki płkarzy z uefa.com, Wojtam je najprawdopodbniej wydrukował i przykleił :prochno:

Wojtom, gratujacje, masz super pokój :smile:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:20

Wojtom! Musze przyznac ze pokoik pierwsza klasa. Juz wiem, ze jak bede mial swoj dom to musze wygospodarowac chociaz jedną ścianę i tez sobie oszkle plakaciki. Wyglądają genialnie! Odpowiedni dobór wielkosi, zdjęć i plakatów i scianka gotowa. Az zachciało mi sie zbierac na nowo plakaty bo musze przyznac, ze część wydałem... (oczywiscie innym fanom Juve) Po co mają się marnować gdzies w gazetach jak mogą przyozdobic czyjs pokoik.

Co do mojej kolekcji to swego czasu mialem dosyc pokazną słomianą matę z wieloma plakatami. NIestety ostalo sie jedno zdjecie, ale ze mną w roli głównej :prochno: Za młodo tam wyszedlem wiec nie bede sie osmieszac :D Zapuszcze jednak jakos niebawem fotke wydzierganego loga jakie dostalem z okazji zmiany stanu cywilnego :dance:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:35

Ja narazie remontuję swój pokój.Ale w końcu go skończę i wystroję plakatami z Hurra Juventus oraz banerem Buffona http://www.allegro.pl/show_item.php?item=75565303 który zakupiłem niedawno na allegro.Poza tym posiadam szaliki,koszulki,piłke oraz flage!Posiadam też gazetki Hurra Juventus z roku 2005 całość oraz pare archiwalnych.Styczniąwą właśnie zakupiłem!
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2006, 14:41 przez JUVEFANE_10, łącznie zmieniany 1 raz.


JESTEM OSZUSTEM
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:38

No no Wojtom pokoik pierwsza klasa ;) Każdy kto do Ciebie wchodzi na pewno nie ma żadnych wątpliwości jakiemu klubowi kibicujesz :P
Te oszklone plakaty świetnie wyglądają. Jednak chyba troche kasy na to musiałeś wydac :roll:
Ja nie mam u siebie w pokoju zbyt wielkich możliwości jeśli chodzi o uozdabianie go w plakaty Juve. Mam na ścianie sporych rozmiarów fototapete i moge sobie tylko pozwolić na przyklejanie plakatów obok niej :evil: Planuje od jakiegoś czasu zdrapanie fototapety i zrobienie sobie w jej miejsce jakiegoś fajnego grafa. Myślałem nad napisem "FORZA JUVE" pomiędzy którym miałby się jeszcze znaleźć herb Bianconerich. Chętnych do zrobienia tego cuda już mam, teraz jeszcze tylko musze uzuskać pozwolenie rodziców, choć kiedy wstępnie pytałem.... nie zgodzili się :P


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:39

Szymek pisze:
zebol pisze:Wojtom skąd masz te obrazki piłkarzy juve na swoim biurku??Są fajne :ok: :ok: tyeż takie bym chciał.
To są fotki płkarzy z uefa.com, Wojtam je najprawdopodbniej wydrukował i przykleił :prochno:
Tak jak napisał Szymek, są to fotki z uefa.com, z tą tylko różnicą, że wydrukowane wyglądałyby lamersko, dałem je do wywołania u fotografa :dance:
UlTrAs pisze:Myślałem nad napisem "FORZA JUVE" pomiędzy którym miałby się jeszcze znaleźć herb Bianconerich. Chętnych do zrobienia tego cuda już mam, teraz jeszcze tylko musze uzuskać pozwolenie rodziców, choć kiedy wstępnie pytałem.... nie zgodzili się :P
Również moi rodzice odrzucili podobną propozycję... pomalowania pokoju na biało-czarne pasy. :smile: Myśle, że uda mi się przekonać Tatę, aby uczynić tak w piwnicy, która powoli staje się kolejną świątynią Juve w moim domu :P

Dorzucam fote, którą powinienem dać jako pierwszą, ponieważ wchodząc do mego pokoju, właśnie ten obraz rzuca się jako pierwszy w oczy :-D
http://img87.imageshack.us/img87/1945/dsc026836fy.jpg


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 17:03

Wojtom pisze:http://img38.imageshack.us/my.php?image ... 1128kb.jpg
:doh: Ohh... Man ! Ja mogłeś tak zniweczyć to piękne zdjęcie [ patrz dół ] :naughty:

]
Fajne ja mam taki plakat z Hurra Juventus!Przepiękne foto!
Dla tych co pytają o gazetkę to kosztuje ona od 25zł do 35zł w zależności od dodatków,jest po włosku oraz jest dostepna w każdym EMPIKU


JESTEM OSZUSTEM
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 13:32

JUVEFANE_10 pisze:Dla tych co pytają o gazetkę to kosztuje ona od 25zł do 35zł w zależności od dodatków,jest po włosku oraz jest dostepna w każdym EMPIKU
Oj, niestety nie w kazdym :naughty: W Gliwicach w Empiku jakos nigdy nie ma Hurra Juventus :(
Iver.pk pisze:Także posiadam swoja sciane poswiecona Juve-nazywam ja "oltarzem" :wink:

Hehe, ja czasem mowie na to "moja kapliczka" 8)
Wojtom pisze:http://img513.imageshack.us/img513/5126/dsc026776qm.jpg -> moja najcenniejsza zdobycz - "obraz" z niebieską ramką. Wspaniała kolekcja autografów z dedykacjami i bez.

Widze, ze posiadasz identyczne zdjecie Pavelka z autografem jak ja :wink:

No to czas na mnie, tez sie pochwale :smile:
Szaliki: obok i nad lozkiem
Flaga na scianie, no i najcenniejsza rzecz: oryginalna koszulka
Kacik Juve na szafie z roznymi gadzetami

To chyba tyle...


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 13:51

DamKam pisze:
JUVEFANE_10 pisze:Dla tych co pytają o gazetkę to kosztuje ona od 25zł do 35zł w zależności od dodatków,jest po włosku oraz jest dostepna w każdym EMPIKU
Oj, niestety nie w kazdym :naughty: W Gliwicach w Empiku jakos nigdy nie ma Hurra Juventus :(


w Legnicy tez niema tyle razy byłem :/
DamKam pisze:
Iver.pk pisze:Także posiadam swoja sciane poswiecona Juve-nazywam ja "oltarzem" :wink:

Hehe, ja czasem mowie na to "moja kapliczka" 8)


ja niestety niemoge miec kapliczki poprostu za male mieszkanie. Widze ze wszyscy mieszkacie w domkach jednorodzinnych Wojtom DamKam itd. Wiec macie pokoj dla siebie. A ja mieszkam w jednym pokoju z bratem fanem manchesteru united :whistle:
DamKam pisze:Widze, ze posiadasz identyczne zdjecie Pavelka z autografem jak ja :wink:
skad macie te autografy :?: sami zescie je zdobyli czy kupiliscie przez Allegro :?:

Pytanie do Wojtoma te przescieradło to kupiles na JuveStore.com :?:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 15:51

Radidam pisze:skad macie te autografy :?: sami zescie je zdobyli czy kupiliscie przez Allegro :?:
Jak juz pisalem kiedys (w odpowiednim do tego temacie) po prostu wyslalem list do Nedveda (zaadresowany na Centro Sisport) i w odpowiedzi dostalem te oto zdjecie z autografem :-D Tak samo w przypadku Zambrotty :wink: Aktualnie czekam na autografy (badz tez jakakolwiek rzecz) od Trezegueta, Thurama, Lippiego, Buffona, Camoranesiego czy Del Piero (do ktorego wyslalem juz chyba trzy listy ale niestety bez skutku jak narazie)... czekam juz dluuugo, ale zawsze jest cien szansy, ze cos przyjdzie :!:


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 16:02

DamKam pisze:
JUVEFANE_10 pisze:Dla tych co pytają o gazetkę to kosztuje ona od 25zł do 35zł w zależności od dodatków,jest po włosku oraz jest dostepna w każdym EMPIKU
Oj, niestety nie w kazdym :naughty: W Gliwicach w Empiku jakos nigdy nie ma Hurra Juventus :(
...

Jest na 100% bo grudniowy numer kupowałem właśnie w Gliwicach.A Listopadowy w M1!


JESTEM OSZUSTEM
Skrzekacz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 listopada 2005
Posty: 33
Rejestracja: 20 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 16:19

Ja może pakatów za dużo nie mam, ale za to sufit bialoczarny (no i jeden plakat całego teamu+kilka naklejek):D


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 16:32

DamKam Skad masz tak zajefajna rejestracje??


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 16:32

Co jest za plakat w styczniowym hura juventus??


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
ODPOWIEDZ