Mecze Juve na TeamSpeaku

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany

Co myślisz o próbie kibicowania Juve przez Skype ???

Głupi pomysł. Po co to komu ???
52
20%
Fajny pomysł, ale to nie wypali :/
43
17%
Można spróbować :)
105
41%
Super pomysł !!!
54
21%
 
Liczba głosów: 254
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 marca 2006, 10:23

Przepraszam za wczorajsze kłopoty z TeamSpeakiem. Niespodziewana awaria serwera i to w takim dniu :doh: Serwer chyba zostanie już zmieniony na stałe, więcej informacji wkrótce. Na razie mamy zapewniony kanał na 64 osoby, ale to chyba za mało. Wczoraj najpierw był serwer 16-osobowy, potem 25-osobowy, a w drugiej połowie udało mi się w końcu załatwić 64-osobowy i zaraz był pełny. Jeszcze raz przepraszam tych, co planowali słuchać relacji, a nie udało im się dostać na TS-a.


Kosior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2004
Posty: 95
Rejestracja: 04 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2006, 15:29

A czy dziś będzię relacja?


Obrazek
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2006, 22:43

Poszukuję osoby, która ma Canal+ Sport 2 i mogłaby komentować sobotni mecz Juventusu z Lazio. Proszę o kontakt na priv lub GG.


rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 14:11

Zapraszam na relację na żywo ze spotkania Alessandria - Juventus na TeamSpeaka o godzinie 19:00. Na kanał można wejść od godziny 18:00.

Adres IP Serwera: 62.75.221.165:9167
Kanał: SoloJuve


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 15:35

Milo ze nadal bedziesz komentowal dla nas mecze, chwala Ci za to :P mam nadzieje ze ogladalnosc a raczej sluchalnosc nie spadnie z powodu tego ze gramy w B :-D


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 18:40

Cieszę się, że będzie można usłyszeć o poczynaniach naszej nowej drużyny. Zapewne cieszy się i więcej osób, bo większość podobnie jak i ja nie ma mozliwości obejrzeć meczu w tv. Tak dalej, dzięki chłopaki!


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 18:46

Bardzo fajna sprawa ze są transmitowane sparingi i mecze Juventusu przez Team-Speak. Można posluchać komentarzy najlepszego wydania :wink: ogólnie to nic dodać nic ująć. Oby komentatorzy i tworcy tego pomyslui wytrwali w tym co robią. Pozdro


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 20:56

Zapytam sie tak moze nieskromnie co sie dzieje z rafal005, a moze z nim wszystko jest ok tylko z innymi cos nie tak? Ciagle chwalenie solojuve(pierwszy raz slysze), jakies pretensje o inne forum no i inna nazwa kanalu, teraz jest SoloJuve a pisze na JuvePoland, ze nosi on nazwe Juventus?

Piekne zwyciestwo, 8:0!

Aha, to troche dziwne bylo jak rafal005 wypowiadal pozmieniane nazwiska zawodnikow, lepiej byloby gdyby ograniczyl sie tylko do numerow na koszulce jesli nie jest pewien...


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 21:36

Lord_ Juve pisze:Zapytam sie tak moze nieskromnie co sie dzieje z rafal005, a moze z nim wszystko jest ok tylko z innymi cos nie tak? Ciagle chwalenie solojuve(pierwszy raz slysze), jakies pretensje o inne forum
No proszę. Widzę, że dzisiejsza relacja nie miała na celu ułatwienie kibicom Juve dostępu do meczu, ale reklamowanie strony, do której Rafał odszedł, a która przy newsach podaje nicki autorów, i na której Rafał jest moderatorem.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 22:23

swiergot pisze:
Lord_ Juve pisze:Zapytam sie tak moze nieskromnie co sie dzieje z rafal005, a moze z nim wszystko jest ok tylko z innymi cos nie tak? Ciagle chwalenie solojuve(pierwszy raz slysze), jakies pretensje o inne forum
No proszę. Widzę, że dzisiejsza relacja nie miała na celu ułatwienie kibicom Juve dostępu do meczu, ale reklamowanie strony, do której Rafał odszedł, a która przy newsach podaje nicki autorów, i na której Rafał jest moderatorem.
Nie wspominając o wielu nowych przyjaciołach z pewną obrzydliwą rybą na czele :whistle:

pss. wspominałem już, że jak dla mnie to ryby strasznie śmierdzą ? :think:


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 23:08

Siewier pisze:
swiergot pisze:
Lord_ Juve pisze:Zapytam sie tak moze nieskromnie co sie dzieje z rafal005, a moze z nim wszystko jest ok tylko z innymi cos nie tak? Ciagle chwalenie solojuve(pierwszy raz slysze), jakies pretensje o inne forum
No proszę. Widzę, że dzisiejsza relacja nie miała na celu ułatwienie kibicom Juve dostępu do meczu, ale reklamowanie strony, do której Rafał odszedł, a która przy newsach podaje nicki autorów, i na której Rafał jest moderatorem.
Nie wspominając o wielu nowych przyjaciołach z pewną obrzydliwą rybą na czele :whistle:

pss. wspominałem już, że jak dla mnie to ryby strasznie śmierdzą ? :think:
Macie jakies kompleksy?

Chlopaki przynajmniej cos robia, proboja stworzyc nowa jakaosc, bo z JP to pozostaja tylko newsy, forum = dno, jakikolwiek rodzaj transmiji = dno.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 23:24

bo z JP to pozostaja tylko newsy, forum = dno, jakikolwiek rodzaj transmiji = dno.
Wtrącę swoje trzy grosze.
Wydaje mi się, że JuvePoland poszło w troche inną stronę. Od założenia JPC, a nawet troche wcześniej stawia się tutaj na spotkania kibiców, wyjazdy, zloty i tym podobne formy integracji fanów w realnym świecie, a nie tylko poprzez stronę internetową i forum. Sama stronka jakby stanęła w miejscu, ale powiem szczerze, że nie wiem co nowego lub lepszego możnaby na niej wprowadzić, dlatego nie zamierzam narzekać, bo taka forma w zupełności mi wystarczy.

Pozdrawiam :wink:


non mollare mai
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2006, 23:25

Lakier pisze:z JP to pozostaja tylko newsy, forum = dno, jakikolwiek rodzaj transmiji = dno.
Co tu więc robisz? Zainstaluj sobie czytnik RSS i będziesz miał same newsy z JP, nie będziesz musiał oglądać tego dna.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 lipca 2006, 01:23

Musze sie wypowiedziec. Ogolnie byla to moja pierwsza wizyta na Team Speaku, ale to co tam uslyszalem doprowadzilo do tego, ze poplakalem sie ze smiechu. Reklamy reklamami niech sobie robia co chca ich kanal, choc czasami wtracenia rafala byly w bardzo zlych momentach. Jednak sposob komentarza to sztuczna podnieta i ten glos :rotfl: wycisnely zemnie lzy smiechu. Rafal ty przed nastepnym meczem spradz czy nie przytrzasneles sobie jajek gdzies miedzy krzeslem a biurkiem. Jezeli nie to poprostu sie do tego nie nadajesz. Razem z jeszcze jedna osoba z JP mielismy nieprawdopodobny ubaw sluchajac tego co opowiadal rafal. Proponuje tez przed nastepnym meczem pocwiczyc wymowe nazwisk pilkarzy :P No i pamietajcie tylko na solojuve sa bramki nigdzie indziej w necie ich nie ma :lol: :lol: :rotfl: Ale ubaw wiecej meczy na Team Speaku !!!


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2006, 02:10

juveluck pisze:Reklamy reklamami niech sobie robia co chca ich kanal, choc czasami wtracenia rafala byly w bardzo zlych momentach.
Tja... gdy komentowałem mecze dla JP, to jakoś nikomu nie przeszkadzało jak co chwilę trąbiłem, że tuż po meczu bramki w downloadzie na JP. A reklam może było za dużo i w złym momencie, ale było to zrobione celowo, za utrudnienia ze strony władz JP, przy próbie poinformowania użytkowników o relacji na TS-ie na forum JP.
juveluck pisze:Jednak sposob komentarza to sztuczna podnieta i ten glos :rotfl: wycisnely zemnie lzy smiechu.
Zapraszam przed mikrofon następnym razem. Najbardziej komentatorów krytykują Ci, którzy nigdy nie mieli okazji się w tej roli sprawdzić.
juveluck pisze:Jezeli nie to poprostu sie do tego nie nadajesz.
Przede wszystkim nigdy nie mówiłem, że się do tego nadaję, nie jestem zawodowym komentatorem, nie robię tego, żeby pokazać jak dobrze komentuję. Robię to tylko z dobroci serca, chcę się podzielić z innymi możliwością oglądania spotkań na żywo. Pewnie ciężko Ci w to będzie uwierzyć, ale dużo chętniej sam obejrzałbym sobie mecz w zaciszu. Jeżeli aż tak Ci się nie podobał mój komentarz i tak Cię to śmieszyło, to parafrazując świergota (jego post do Lakiera): mogłeś wyjść i nie słuchać.
juveluck pisze:Proponuje tez przed nastepnym meczem pocwiczyc wymowe nazwisk pilkarzy :P
Słucham. Chętnie usłyszę, które nazwiska źle wymawiałem i posłucham Twojej "interpretacji". Pewnie Ty jako wielki kibic Juve wiesz najlepiej jak prawidłowo wymawiać wszystkie nazwiska.
juveluck pisze:No i pamietajcie tylko na solojuve sa bramki nigdzie indziej w necie ich nie ma
Na JP nie ma :lol:
juveluck pisze:wiecej meczy na Team Speaku !!!
Cytując Martina: "Meczy" to koza, Panie Moderatorze :lol:

A mecze będą i to przez cały sezon. Linka do strony można znaleźć kilka linijek niżej, w moim podpisie.


Zablokowany