Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 15:51

JuveGrzesiu pisze:Gregor a idź Ty się lecz, bo po wypowiedziach to pasujesz do łysych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z sektoru ULTRAS niż na normalnie myślącego kibica ;)
zamknij ryj


JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 15:52

Taszen pisze:
JuveGrzesiu pisze:Gregor a idź Ty się lecz, bo po wypowiedziach to pasujesz do łysych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z sektoru ULTRAS niż na normalnie myślącego kibica ;)
zamknij ryj
Hah kolejny xDDD


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 17:37

JuveGrzesiu pisze:Gregor a idź Ty się lecz, bo po wypowiedziach to pasujesz do łysych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z sektoru ULTRAS niż na normalnie myślącego kibica ;)
widzę następny "mądry"
zanim klikniesz magiczny przycisk "wyślij" sprawdź w jakim wątku się udzielasz.
Pomogę ci:

Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

a jeśli Ty i alessandro1977 chcecie pisać swoje mądrości, to załóżcie sobie w tym celu temat: "Janusze" albo "fanatycy włoskiej piłki"
a tego tematu nie rozbijajcie.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 18:28

Dla mnie to jest szczyt głupoty - nie lubić jakiegoś klubu z powodu tego, że kibicuje się innemu. Ja od 20 lat kibicuje Juventusowi, bardzo lubię Ajax i przez długi czas sympatyzowałem z Milanem we wszystkim, co nie było sprzeczne z interesami Juve i nie wiem w czym jest problem. Powiem więcej, jako dzieciak biegałem latem w koszulce Del Piero, ale też Litmanena z Ajaxu a zimą chodziłem w czapce Juve i szaliku Milanu (bo był ładniejszy i lepiej pasował do kurtki). Wolę żeby w LM i w LE były finały np. Juve-Milan i Lazio-Parma niż żeby grali w nich kluby z Niemiec, Anglii czy Hiszpanii. Nie sądzę by to umniejszało jakkolwiek mi, jako kibicowi Juve.

Nie wiem też czemu nie można być jednocześnie kibicem czy sympatykiem Śląska Wrocław i Górnika Zabrze (to akurat dwa moje ulubione kluby naszej ligi, którą oglądam sporadycznie). To absurdalne, że lubiąc klub A mam czuć się związany z klubem B i C a nienawidzić klubu X,Y i Z.


Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 18:46

Makiavel pisze:Dla mnie to jest szczyt głupoty - nie lubić jakiegoś klubu z powodu tego, że kibicuje się innemu. Ja od 20 lat kibicuje Juventusowi, bardzo lubię Ajax i przez długi czas sympatyzowałem z Milanem we wszystkim, co nie było sprzeczne z interesami Juve i nie wiem w czym jest problem. Powiem więcej, jako dzieciak biegałem latem w koszulce Del Piero, ale też Litmanena z Ajaxu a zimą chodziłem w czapce Juve i szaliku Milanu (bo był ładniejszy i lepiej pasował do kurtki). Wolę żeby w LM i w LE były finały np. Juve-Milan i Lazio-Parma niż żeby grali w nich kluby z Niemiec, Anglii czy Hiszpanii. Nie sądzę by to umniejszało jakkolwiek mi, jako kibicowi Juve.

Nie wiem też czemu nie można być jednocześnie kibicem czy sympatykiem Śląska Wrocław i Górnika Zabrze (to akurat dwa moje ulubione kluby naszej ligi, którą oglądam sporadycznie). To absurdalne, że lubiąc klub A mam czuć się związany z klubem B i C a nienawidzić klubu X,Y i Z.
szkoda mi bana więc zobacz sobie mojego poprzedniego posta...


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 19:43

Czyli Liverpool też jest ok ? No i Torino oczywiście też i należy za nie trzymać kciuki bo to samo miasto i podnosi nam renomę, a to że atakują naszych piłkarzy to mało istotne.
Można zrozumieć kibicowanie reprezentacji Włoch to dość naturalna reakcja, ale naszym największym rywalom ? Inter potrafił wygrać LM bez mocnego Juventusu więc i my możemy


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2015, 23:23

delarudii pisze:A tymczasem kibice Lazio odwiedzili młyn Wiślaków...

http://www.stadionowioprawcy.net/news/2 ... _2015.html

Wisła z Lazio przybiją zgodę na majowych Derbach Rzymu. To może być ciekawa zgoda, tylko warunek jest jeden obie ekipy muszą grać regularnie w pucharach a to nie będzie łatwe.

edit:
http://www.kibice.net/news/5340-niespok ... urynu.html


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2015, 14:20

Makiavel pisze:Dla mnie to jest szczyt głupoty - nie lubić jakiegoś klubu z powodu tego, że kibicuje się innemu.
Jak na wojnie. Jeżeli jesteś po jednej stronie, nie możesz być i po drugiej. Prościej się nie da, nie ma w tym nic głupiego.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2015, 21:12

Wie ktoś dlaczego wczoraj całą pierwszą połowę Curva Sud milczała? Wiem, że to jakiś protest, ale z jakiego powodu?


Obrazek
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 10:21

Wisła z Lazio przybiją zgodę na majowych Derbach Rzymu. To może być ciekawa zgoda, tylko warunek jest jeden obie ekipy muszą grać regularnie w pucharach a to nie będzie łatwe.
Ciekawy warunek. Ale wątpię aby to zmotywowało działaczy czy piłkarzy WK do lepszej gry ;)


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 16:04

Makiavel pisze:Dla mnie to jest szczyt głupoty - nie lubić jakiegoś klubu z powodu tego, że kibicuje się innemu. Ja od 20 lat kibicuje Juventusowi, bardzo lubię Ajax i przez długi czas sympatyzowałem z Milanem we wszystkim, co nie było sprzeczne z interesami Juve i nie wiem w czym jest problem. Powiem więcej, jako dzieciak biegałem latem w koszulce Del Piero, ale też Litmanena z Ajaxu a zimą chodziłem w czapce Juve i szaliku Milanu (bo był ładniejszy i lepiej pasował do kurtki). Wolę żeby w LM i w LE były finały np. Juve-Milan i Lazio-Parma niż żeby grali w nich kluby z Niemiec, Anglii czy Hiszpanii. Nie sądzę by to umniejszało jakkolwiek mi, jako kibicowi Juve.

Nie wiem też czemu nie można być jednocześnie kibicem czy sympatykiem Śląska Wrocław i Górnika Zabrze (to akurat dwa moje ulubione kluby naszej ligi, którą oglądam sporadycznie). To absurdalne, że lubiąc klub A mam czuć się związany z klubem B i C a nienawidzić klubu X,Y i Z.
Bo to jest szczyt głupoty. Zwróć uwagę, że w takie rzeczy bawią się przeważnie ludzie poszkodowani, którzy szukają dla siebie jakiejś wyrazistej tożsamości. Najłatwiej jest określić się przez kocham/nienawidzę. Nie ma powodu? Trudno, ale "góra" mówi, że mam tamtych nienawidzić. A "góra" jest mocna, bo tego typu grupy mają strukturę paramilitarną i myślenia tam nie ma zbyt wiele. Jak podpadniesz, to wynocha.

Zresztą do czego takie myślenie prowadzi? Do kradzenia DZIECIOM szalików Barcelony na jakimś pikniku Lechia-Barca :lol: Albo do pobicia 16-latki, co było mocno komentowane nawet na stronach kibicowskich. I te argumenty ludzi, którzy usprawiedliwiają takie postępowanie, tak mocarne, że aż jeden zacytuję - "jak nosisz barwy, to nie ma że boli, możesz dostać lute w mordę albo kosę w brzuch". Spoko :stop:
szczypek pisze: Jak na wojnie. Jeżeli jesteś po jednej stronie, nie możesz być i po drugiej. Prościej się nie da, nie ma w tym nic głupiego.
Problem w tym, że to nie jest wojna, tylko sport. Mój kumpel kibicuje BVB od 2 dekad. Jeździ czasami do Dortmuntu itp. Sugerujesz, że powinienem mu lutnąć, albo zerwać kiedyś czapkę z herbem BVB? :rotfl:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 16:38

Effe pisze:
szczypek pisze:Jak na wojnie. Jeżeli jesteś po jednej stronie, nie możesz być i po drugiej. Prościej się nie da, nie ma w tym nic głupiego.
Problem w tym, że to nie jest wojna, tylko sport. Mój kumpel kibicuje BVB od 2 dekad. Jeździ czasami do Dortmuntu itp. Sugerujesz, że powinienem mu lutnąć, albo zerwać kiedyś czapkę z herbem BVB? :rotfl:
Olaboga, problem dotyczył lubię/nie lubię jakiegoś klubu. Nie musisz zabijać kibiców innych drużyn.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 maja 2015, 23:14

Marian. pisze:Wie ktoś dlaczego wczoraj całą pierwszą połowę Curva Sud milczała? Wiem, że to jakiś protest, ale z jakiego powodu?
Podbijam. Na dodatek flagi były wywieszone do góry nogami...
Chodzi o decyzje FIGC po derbach ?


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 maja 2015, 10:25

Brutalo pisze:
Marian. pisze:Wie ktoś dlaczego wczoraj całą pierwszą połowę Curva Sud milczała? Wiem, że to jakiś protest, ale z jakiego powodu?
Podbijam. Na dodatek flagi były wywieszone do góry nogami...
Chodzi o decyzje FIGC po derbach ?
Dokładnie. W dodatku brak możliwości wyjazdu na dzisiejszy mecz z Sampą, gdzie będzie mistrz.
Nasi kibice są specyficzni....do protestów są pierwsi, jak trzeba zrobić oprawę urywającą pupę to nagle mają 2 lewe ręce :roll:


Obrazek
Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 12 maja 2015, 11:59

Przecież ruchu ultras na nowym stadionie po skomercjalizowaniu się trybun w zasadzie nie ma i juz nie będzie... niestety.


ODPOWIEDZ