Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2013, 03:41

Wezcie lepiej poczytajcie coś rzeczowego, bo te wasze rozważania a propo nie istniejących lub nowo powstałych statystyk są zabawne. Jedni są rozsądni, a drudzy tak nienawidzą Legii, że jakby im pokazać, że więcej kibiców ma Legia, to i tak by nie uwierzyli. Takich głupich przykładów, co przytoczyliście, to można powielać w nieskończoność. Najlepsza jest ta konsekwencja w argumentowaniu - Legia ma słabe zgody - nie wszyscy kibice zgód im kibicują. Natomiast u Słowików lub Śląska bez Berła i Korony np.: już tak jest? :P
Może jeszcze dalej pójdziemy w statystyki, przyjmijmy forsowany farmzaon, że cała Wielkopolska i pół małopolskiego za Lechem... No tak, tylko samo Mazowsze ma więcej mieszkańców, niż uprzednio wymienione połączenie sił witalnych WLKP.+1/2MAŁOP. Poza tym wypowiadacie się o Poznaniu jakby to była kraina Lecha, a tuż przy samej granicy województwa są dwa wielkie ośrodki Widzewa. (patrze skrojona ostatnio flaga).
Mnie mało obchodzi, kto ma najwięcej kibiców, ale nie mogłem się powstrzymać od komentarza, bo gadacie farmazony. Albo siedzicie w hermetycznej grupie kibiców na własnym podwórku, albo jesteście internetowymi fanami bez najmniejszej edukacji stadionowej (pewnie jest inaczej, ale tak oceniam Wasze wypowiedzi). Radzę zwrócić na serio uwagę na flagi poszczególnych grup na polskich stadionach. Podane tutaj przykłady są najsłabsze.
Na przyszłość po raz enty - nie ośmieszajcie się tym jadem do Legii i gadką w stylu dzieciaka mówiącego o nielubianym przedmiocie vide "leje na tę zgodę". To forum Juventusu, jakby ktoś zapomniał, a ten temat chyba nie służy do tworzenia animozji. Szacunek i zajmijmy się lepszymi tematami.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2013, 14:05

Ostatnio odbył się turniej kibiców w Haadze. Pojawiły się wszystkie zaprzyjaznione ekipy. Oczywiście był obecny także Juventus - Nucleo i Vikingowie. Tutaj odśpiewują hymn Juventusu:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 06 lipca 2013, 12:47

Stare, ale nie wiem czy już tu było. Na prawde genialne.



Mało piszę, dużo czytam.
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2013, 19:57

a w meczu Legii z Walijczykami ponownie zawisły flagi Juventusu. :)


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Dżesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 135
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 17 lipca 2013, 21:43

Poprzez bycie kibicem Juventusu nie czuje się jakoś zobowiązany do tego żeby Legia była jakaś bliższa memu sercu, ale nie obraziłbym się żeby zorganizowali jakiś mecz na Łazienkowskiej ;)


Mało piszę, dużo czytam.
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 12:13

Wśród kibiców Juve obecny na tym wyjeździe był z tego co zauważyłem na zdjęciach m.in. Fabiano Burani(czyli łysielec z wąsikiem ;) ) który zyskał "światową sławę" ;) kiedy wystąpił w jednym z odcinków Wojen na Stadionach w bluzie Legii


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 13:20

Teo pisze:Wśród kibiców Juve obecny na tym wyjeździe był z tego co zauważyłem na zdjęciach m.in. Fabiano Burani(czyli łysielec z wąsikiem ;) ) który zyskał "światową sławę" ;) kiedy wystąpił w jednym z odcinków Wojen na Stadionach w bluzie Legii
Dokładnie tak:
http://legionisci.com/photos14j/14tns1_f10.jpg
http://legionisci.com/photos14j/14tns1_f8.jpg


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 21:03

http://stadionowioprawcy.net/index.php?page=news&id=673
http://www.stadionowioprawcy.net/index. ... ews&id=677

Graffiti Zagłębia zamazane elegancko (jeśli tak można to nazwać) natomiast ta druga akcja... szkoda gadać. Dobrze, że nie było rzucane jajkiem. Efekt byłby mniej więcej taki sam.

Swoją drogą 'BÓG-HONOR-OJCZYZNA...' mogli oszczędzić. Nie ważne jaki klub, ważne ideały.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 21:34

Te akcje Wisły są tak gówniane, że zastanawiałem się czy w ogóle to skomentować. Sami nie umieją nic namalować, to mazą po pracach innych. Dziecinada totalna. Jakby ktoś nie wiedział, Zagłębie to jedno z wielu klubów, które spotkała ta "pomysłowość" kibiców z kraju nożów i maczet.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2013, 20:13 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Taszen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 380
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 15:12

szybko i sprawnie ;)


hfc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2009
Posty: 255
Rejestracja: 03 września 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 20:00

po 3 godzinach graf wrócił do właściwych kolorów ;]


La Juventus non è soltanto una squadra di calcio, ma un modo di intendere la vita

http://img153.imageshack.us/f/zi3r1385.jpg/
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 12:43

Podobno wczoraj Śląsk stracił flagi:

http://www.stylkibica.net/slask-traci-4 ... -szpitalu/


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 15:58

STAN pisze:Podobno wczoraj Śląsk stracił flagi:

http://www.stylkibica.net/slask-traci-4 ... -szpitalu/
Nie mogę uwierzyć, że hiszpanki są do tego zdolni... :shock:


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 16:11

Śląsk też nie wierzył, ale się przeliczył. I dobrze. Zapomnieli, że jadą na wyjazd, a nie na wycieczkę.


YaSq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2013, 16:51

Ciekawie tez podczas samej drogi:
kibice.net pisze:Dość wiarygodne info z jednego z wrocławskich forów:
"Otóż faktycznie, przez większość trasy razem z busem Śląska z flagami na pokładzie jechał drugi bus z 11 Wiślakami, "Sharksami" ze sprzętem "na wszelki wypadek".
Wiadomo, że pierwotnie poza fanami WKSu jechały jeszcze flagi Krakusów, Bronowice i Wisła Sharks.
Wiadomo też, że na jednej ze stacji doszło do poważniejszej sprzeczki z dwoma kibolami Motoru jadącymi ze Śląskiem, padło parę słów za dużo. Alkohol też nie pomógł opanować emocji.
Wiślacy zabrali swoje flagi z busa Śląska i odłączyli się, wracając do kraju.
200 km później transport 16 kiboli Śląska i 2 Motoru został trafiony przez ok. 30 hoolsów Sevilli ze sprzętem - wszyscy nasi trafili do szpitala, kilku raniono dość poważnie.
Na stadionie doszło do sprzeczki z kibicami Wisły, którzy dotarli na stadion innym środkiem komunikacji, nieświadomi kwasu na stacji. Interweniowały psy, o tej wodzie to jakiś farmazon.
Zobaczymy co dalej, czekam na oficjalne komunikaty "kumatych". Więcej póki co nie wiadomo, trzymajmy jednak nerwy na wodzy..."
Jezeli to prawda, w konsekwecji moga nastapic ciekawe ruchy na scenie kibicowskiej


"Gwizdy z trybun? Jeszcze trochę i będą nam bić brawo" L. Del Neri
ODPOWIEDZ