Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 14:57

juveluck pisze: Dobrze ze jedynymi grupami jakie przyznaja sie do tej sztamy z Legia jest Nois Soli i Drughi Roma (wczesniej 06 Clan). Tak czy inaczej to jest smieszne.
Dlaczego?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 15:08

juveluck pisze:Moze nie tle, ze trzeba a mozna
Ja właśnie myślę, że to tło wygranej było źródłem konfliktu, a nie sama wygrana Juventusu. A jeśli nie, to na pewno kontrowersyjne okoliczności znacznie wzmocniły nienawiść między kibicami.

A wywołana zmiana prezydenta to tak tylko podkreśla frustrację kibiców po odejściu Roberto ;).
Dobrze ze jedynymi grupami jakie przyznaja sie do tej sztamy z Legia jest Nois Soli i Drughi Roma (wczesniej 06 Clan). Tak czy inaczej to jest smieszne.
Dzięki temu mamy przynajmniej, jako Polacy, lepsze stosunki z włoskimi grupami kibiców. Jeden piał z zachwytu, kiedy grupka Polaków uświadomiła go o błędzie, jaki popełnia czytając słowo "Legia". :whistle:


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 15:09

DjJuve pisze:
juveluck pisze: Dobrze ze jedynymi grupami jakie przyznaja sie do tej sztamy z Legia jest Nois Soli i Drughi Roma (wczesniej 06 Clan). Tak czy inaczej to jest smieszne.
Dlaczego?
Może dlatego, że ta przyjaźń w niczym naszym tifosim nie jest potrzebna? Skoro zrezygnowali ze sztamy z Piacenzą bo uznali ją za niepotrzebną to co dopiero mówić o wsparciu kilkunastu/dziesięciu kibiców Legii :roll:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 15:52

juveluck pisze:A tera uwaga:P smiech na sali:

http://www.noisoli.it/foto/0506/juveliv ... 005.06.jpg

http://www.noisoli.it/foto/0506/juveliv ... 005.06.jpg

Przypuszczam, ze chodzi o pana Zygo. Dobrze ze jedynymi grupami jakie przyznaja sie do tej sztamy z Legia jest Nois Soli i Drughi Roma (wczesniej 06 Clan). Tak czy inaczej to jest smieszne.
Po 1. nie ma sztamy miedzy Juve a Legia !! To jest tylko i wylacznie uklad miedzy grupami.
Po 2. Co jest smiesznego w tym, ze kibice Juve popieraja protest Legii? Podobne transparenty wisialy na kilku innych europejskich stadionach.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 16:07

gregor_g4 pisze:
juveluck pisze:A tera uwaga:P smiech na sali:

http://www.noisoli.it/foto/0506/juveliv ... 005.06.jpg

http://www.noisoli.it/foto/0506/juveliv ... 005.06.jpg

Przypuszczam, ze chodzi o pana Zygo. Dobrze ze jedynymi grupami jakie przyznaja sie do tej sztamy z Legia jest Nois Soli i Drughi Roma (wczesniej 06 Clan). Tak czy inaczej to jest smieszne.
Po 1. nie ma sztamy miedzy Juve a Legia !! To jest tylko i wylacznie uklad miedzy grupami.
Po 2. Co jest smiesznego w tym, ze kibice Juve popieraja protest Legii? Podobne transparenty wisialy na kilku innych europejskich stadionach.
Pisalem przeciez, ze slowo sztama ma we Wloszech inne znaczenie niz tu u nas w Polsce. Tak jak napisales, mozna to uznac za uklad miedzy klubami (raczej miedzy Teddy Boys z Legi a Noi Soli i Drugi Roma). Podobny uklad panuje z Den Haag

Smieszy mnie to, ze w Italii i na samym stadionie prawie nikt nie wie o co tak naprawde chodzi, pewnie nawet ci z Noi Soli tego do konca nie wiedza. Na co komu wiec takie solidaryzowanie sie. Czy legionisci krzycza na stadionie "Liberta per Juve Ultras" Nie sadze, bo i tak prawie nikt by nie wiedzial o co im chodzi. O rozumieniu jednego czy drugiego tekstu nawet nie ma co wspominac, ilu wlochow zna polski :P A tylko niewiele wiecej polakow wloski.
Dodajac jeszcze, ze ci najbardziej skrajni Ultras nie uznaja zadnych paktow, sztam czy jak to tam chcecie nazywac a wiekszosc Juventinich jeszcze 1,5 roku temu nie wiedzial pewno co to Legia i z czym to sie je. To naprawde takie cos jest dla mnie zbedne.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 19:45

Uklad miedzy Legia i Juve nie ma polegac na walce po jednej stronie w ustawkach. Nie wazna jest liczba kibicow przyjezdzajacych na mecze. Piacenza tez nie pojawiala sie tysiacami :lol: . Sam fakt, ze mentalnosc "ultras" laczy ludzi z wielu krajow, to fajna sprawa. Jedni poznaja sposoby kibicowania drugich, razem pija :lol: itd. Takie uklady to rzecz normalna, np. Lazio-Real Madryt 8) . Czy Fiora-Sporting.
Smieszy mnie to, ze w Italii i na samym stadionie prawie nikt nie wie o co tak naprawde chodzi, pewnie nawet ci z Noi Soli tego do konca nie wiedza
A ja sadze, ze dobre maja o tym pojecie. Sami maja taki sam problem. Prezes idiota i imienne bilety. Zreszta nie jest wazne, czy rozumieja protest. Legia to ich przyjaciele, poza tym ultras, wiec manifestuja swoje poparcie.

Ultras- La Mentalita' ci unisce!
Dodajac jeszcze, ze ci najbardziej skrajni Ultras nie uznaja zadnych paktow, sztam czy jak to tam chcecie nazywac
Podaj moze ich nazwiska. Flaga Den Haag wisiala na wszystkich 3 poziomach curva sud, co swiadczy o pelnej akceptacji tej zgody przez naszych ultras. Drughi uznaja zgode z Legia. Gdyby nie akceptacja tego przez Drugich, nie moznaby chodzic po sektorze w monachium, w szalikach Legii. A tym bardziej czlonek Drughi nie chcialby sie wymienic szalikiem z bblackkiem. To, ze na trybunach pojawia sie napis "Amici di nessuno" nie znaczy, ze nie ma zgody z Legia i Ado. Jestesmy "przyjaciolmi nikogo", ale tylko w stosunku do wloskich kibicow.
Czy legionisci krzycza na stadionie "Liberta per Juve Ultras"
Moze dobrze, ze nie krzycza, bo to nie poprawne :P.
Juventinich jeszcze 1,5 roku temu nie wiedzial pewno co to Legia i z czym to sie je
Żyleta ma jedna z najlepszych ekip ultras w Europie. Zreszta czy musieli sie pasjonowac Legia przez 15 lat, zeby wreszcie zawrzec uklad??


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 20:29

Dionizos pisze:Uklad miedzy Legia i Juve nie ma polegac na walce po jednej stronie w ustawkach. Nie wazna jest liczba kibicow przyjezdzajacych na mecze. Piacenza tez nie pojawiala sie tysiacami :lol: . Sam fakt, ze mentalnosc "ultras" laczy ludzi z wielu krajow, to fajna sprawa. Jedni poznaja sposoby kibicowania drugich, razem pija :lol: itd. Takie uklady to rzecz normalna, np. Lazio-Real Madryt 8) . Czy Fiora-Sporting.
Smieszy mnie to, ze w Italii i na samym stadionie prawie nikt nie wie o co tak naprawde chodzi, pewnie nawet ci z Noi Soli tego do konca nie wiedza
A ja sadze, ze dobre maja o tym pojecie. Sami maja taki sam problem. Prezes idiota i imienne bilety. Zreszta nie jest wazne, czy rozumieja protest. Legia to ich przyjaciele, poza tym ultras, wiec manifestuja swoje poparcie.

Ultras- La Mentalita' ci unisce!
Dodajac jeszcze, ze ci najbardziej skrajni Ultras nie uznaja zadnych paktow, sztam czy jak to tam chcecie nazywac
Podaj moze ich nazwiska. Flaga Den Haag wisiala na wszystkich 3 poziomach curva sud, co swiadczy o pelnej akceptacji tej zgody przez naszych ultras. Drughi uznaja zgode z Legia. Gdyby nie akceptacja tego przez Drugich, nie moznaby chodzic po sektorze w monachium, w szalikach Legii. A tym bardziej czlonek Drughi nie chcialby sie wymienic szalikiem z bblackkiem. To, ze na trybunach pojawia sie napis "Amici di nessuno" nie znaczy, ze nie ma zgody z Legia i Ado. Jestesmy "przyjaciolmi nikogo", ale tylko w stosunku do wloskich kibicow.
Czy legionisci krzycza na stadionie "Liberta per Juve Ultras"
Moze dobrze, ze nie krzycza, bo to nie poprawne :P.
Juventinich jeszcze 1,5 roku temu nie wiedzial pewno co to Legia i z czym to sie je
Żyleta ma jedna z najlepszych ekip ultras w Europie. Zreszta czy musieli sie pasjonowac Legia przez 15 lat, zeby wreszcie zawrzec uklad??
Po kolej :P

Owszem rzecz normalna, moge tu dorzucic jeszcze naprzyklad torino - manchaster city czy sampdoria ol. marsylia. Jednak my nigdy nie bylismy skorzy do ukladow nawet z zagranicznymi klubami. Z ADO wyniklo to dlatego, ze nas wspierali na meczach, z legia to taka dziwna historia. Turniej kibicow, wspolny znajomy i wogole... :roll:

Jezeli nawet wiedzialy osoby ktore wywiesli to ktora z osob widzacych ten napis :think: , pewnie zadna....

Moze i sie rozpedzilem, bo masz racje ze inaczej by nie mozna bylo sobie chodzic w szalach Legi na stadionie. Koles ktory sie z bblackiem wymienil szalikami, mial szalik Drughi ale czy jednak do nich nalezal?? O szalik nie trudno, pozatym szedl by tylko z dwoma innymi kolesiami (nie pamietam jakie oni mieli szaliki, ale chyba nie Drughi). Flaga Legi wisi tylko kolo flag Noi Soli i Drugi Roma (wczesniej Clan 06) inne ugrupowania nie za bardzo sie zaglebiaja w ten temat. Nawet na meczu w Zurichu(jedynym chyba Legi na ktory kibice Juve zorganizowali wyjazd) byly flagi tylko Noi Soli i Clan 06 (jeszcze wtedy sie tak nazywali)

http://www.noisoli.it/foto/0506/zurigol ... 005.06.jpg
Bardzo podoba mi sie flaga obok flagi 06 Clan :D

Domyslam sie, ze to zle. Trudno jednak zeby mieli spiewac "Liberta per gli ultras" :rotfl: :lol: Dlatego wstawilem Juve

Kibicow maja dobrych nie przecze. Nie mam tez nic do Legii, zeby zaraz ktos sobie czegos nie pomysla. Inaczej nie chial bym sie na ich mecz z nasz flaga wybrac. Chodzi jednak o to, ze to zbedne i jestem przekonany, ze mimo wszytsko malo kto wiedzial co kolwiek o Legii. Jezeli przyjazn sie utrzyma dalej i bedzie rozwijac, to ok. Jak nie to tez ok. Ja jednak nie jestem specialnie za nia


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 23:40

Dionizos pisze:Żyleta ma jedna z najlepszych ekip ultras w Europie. Zreszta czy musieli sie pasjonowac Legia przez 15 lat, zeby wreszcie zawrzec uklad??
:rotfl: :D :smile:
Wybacz Dionizy - rozwaliłeś mnie tym tekstem :D :rotfl:
Wiem że się czepiam "nie w temat" ale hasło które usadziłeś rozbawiło mnie do łez :)
Nie przeczę - na polskim "podwórku" jesteście najlepiej zorganizowaną ekipą, ale w Europie to delikatnie mówiąc.... daleko jesteście... :prochno: (inne polskie ekipy tym samym jeszcze dalej). Ale to już chyba taka przypadłość legionistów - lubicie "zawyżać skalę" osiągnięć ;)

A do samego układu z Clan 06 czy Drughi nic nie mam. Bo sam chociaż typowy antyfan legijny ze mnie to nawet się cieszę że mamy kontakt dzięki kibicom z klubem z najwyższej światowej półki. :-D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 10:34

Johnny777 pisze:
Dionizos pisze:Żyleta ma jedna z najlepszych ekip ultras w Europie. Zreszta czy musieli sie pasjonowac Legia przez 15 lat, zeby wreszcie zawrzec uklad??
:rotfl: :D :smile:
Wybacz Dionizy - rozwaliłeś mnie tym tekstem :D :rotfl:
Wiem że się czepiam "nie w temat" ale hasło które usadziłeś rozbawiło mnie do łez :)
Nie przeczę - na polskim "podwórku" jesteście najlepiej zorganizowaną ekipą, ale w Europie to delikatnie mówiąc.... daleko jesteście... :prochno: (inne polskie ekipy tym samym jeszcze dalej). Ale to już chyba taka przypadłość legionistów - lubicie "zawyżać skalę" osiągnięć ;)
a ja choć nie jestem kibicem Legii i nie przepadam za tym klubem mam podobne zdanie co kolega z Pruszkowa. Wiele drużyn z Hiszpanii, Włoch czy Francji mogłoby się uczyć od legionistów. Jestem pewien, że Legia jest w pierwszej 10 w Europie jeśli chodzi o ultras. Wystarczy zresztą spojrzeć na zdjęcia niektórych opraw...


'o Pao(L)one

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 12:03

To też Cię śmieszy?

Haga
Obrazek

Sankt Petersburg
Obrazek

i najlepsze na koniec - kibice z Poznania:
Obrazek


Sasza04

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 12:48

Wybacz Dionizy - rozwaliłeś mnie tym tekstem :D :rotfl:
Wiem że się czepiam "nie w temat" ale hasło które usadziłeś rozbawiło mnie do łez :)
Nie przeczę - na polskim "podwórku" jesteście najlepiej zorganizowaną ekipą, ale w Europie to delikatnie mówiąc.... daleko jesteście... :prochno: (inne polskie ekipy tym samym jeszcze dalej). Ale to już chyba taka przypadłość legionistów - lubicie "zawyżać skalę" osiągnięć ;)
To zalezy jak traktujesz termin "ultras". jezeli w polskim znaczeniu to moze i masz nieco racji, choc na pewno nie masz calkowitej racji. Polscy ultras - jeszcze 2 lata temu prezentowali bardzo dobre choreo. Zwlaszcza jesli wezmie sie pod uwage jakosc naszych stadionow. Jak chcesz porownac Lazienkowska czy Bulgarska z San Siro dajmy na to.
A jezeli traktowac "ultras" w rozumieniu wloskim to w ogole nie masz racji. Jestes w totalnym wrecz bledzie. Pod tym wzgledem Polacy to absolutna czolowka europejska. Miejsce na podium to minimum ;)

Sasza


Heysel - nie zapomnimy, nie przebaczymy!
'o Pao(L)one

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 14:25

A propos głównego tematu, flaga Fossa wróciła już w ręce Milanistów w ramach wymiany za, zgubione (nie stracone) wcześniej podczas powrotu z meczu wyjazdowego w Lecce, flagi grupy Viking. To pierwsza rzecz, która w porównaniu z polskimi realiami wygląda dość ...hmmm... dziwnie. Druga "osobliwa" rzecz to fakt, że "strata" flagi Fossa zgłoszona została przez kibiców Milanu na policję... pozostawię to bez komentarza.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 14:54

Nie na Policje Tylko do Karabinierow :wink: A Wracajac Do Tematu to Tylko 2 Kwestie:

1) Jako ze Jestem z Wroclawia i g**no mnie ochodzi co tam Dzieje sie W Legi To jednak Im zazdroszcze Kibicow! Spektakle jakie odwalaja na Wazniejsze Mecze sa Poprostu Extra :pray: Najbardziej Urzeklo Mnie " Witamy w Piekle" :bravo:

2) Nie Mam Nic DO "przyjazni" Kibicow Legi z Kibicami Juve.. Szczerze Nawet Ciesze sie ze Polski klub zostal "wyrozniony" :think:

EDIT: Za kupe Dostalem Ostrzezenie?? :whistle: Nie przesadzacie Czasem Panowie Admini i Moderatorzy.. :angry:
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2005, 16:07 przez RuTeK, łącznie zmieniany 1 raz.


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 14:59

ma ktoś może zdjęcia z meczu z livorno z e skrojoną flagą milanu "fossa"?? jak tak do dajcie do nich link 8)


Obrazek
'o Pao(L)one

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2005, 15:16

Michał`fcj pisze:ma ktoś może zdjęcia z meczu z livorno z e skrojoną flagą milanu "fossa"?? jak tak do dajcie do nich link 8)
Nikt nie ma, bo w tym czasie flaga ta wisiała już znów na meczu Milanu.
http://www.fdl.it/image/foto/05-06/foto645.htm

RuTeK - niekoniecznie do Karabinierów, w tym przypadku konkretnie do Polizia Di Stato. Pozdrawiam Wrocław - sympatyczne miasto.


ODPOWIEDZ