Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2020, 17:16

Jerryf pisze:
09 grudnia 2019, 17:47
Ktoś może wie coś więcej, jaki jest obecny etap sporu Curvy i zarządu?
Ultrasi mają jeszcze jakieś konkretne żądania oprócz obniżenia cen biletów i zapewne usunięcia stewartów z przejść?

Wiem, że pewnie chcieli by powrotu do zarządzania dystrybucją biletów na trybunie, ale raczej to se ne vrati.

Smutno trochę tak oglądać mecze z atmosferą jak na sparingu czy na The Emirates.
Tak to wygląda na chwilę obecną. (angielski)

https://www.aroundturin.com/2020/02/06/ ... curva-sud/


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2021, 19:23

Panowie, wiem że to nie bardzo czas na rozmowy o kibicach na stadionach ale.... czy wiadomo coś jak się sprawy mają? Prezio dogadał się z naszymi tifosi? Czy po powrocie na stadion kibiców.dalej będzie atmosfera pikniku bez dopingu? Czy się Boss dogada z ultrasami?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2021, 10:01

Kiedyś mój i nie tylko ulubiony temat. Jak ktoś tu jeszcze zagląda ze starej gwardii to fajna grupa się pojawiła na Fb https://m.facebook.com/groups/189614086 ... rce=result

Nowi też mogą się zagłębić w historię ruchu ultras w Italli.


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2022, 17:22

Witam, może pora trochę odświeżyć ten temat?

Na wstępie powiem, że ciężko będzie dużo pisać o naszych ultras, bo dobrze wiemy, ze ostatnio mają kosę z Agnellim i na domowe mecze nie chodzą, lecz za to na wyjazdy starają się w miarę organizować i prowadzić doping. Dopóki Agnelli będzie prezydentem, to o curva sud możemy zapomnieć.

Druga sprawa, to przykra wiadomość - oglądaliście za pewne seriale pt wojny na stadionach. Tam się pojawił akcent z capo Drughi w barze, Mimmo. Otóż przedwczoraj zmarł.

Panowie, teraz sprawa do Was, tych bardziej ogarniętych w te klocki. Jaka jest relacja między ultras Juve, a Avellino, pytam, bo kiedyś przewinęło mi się kilka fot viking juve z ultras avellino, a po jakimś czasie czytałem gdzieś o zgodzie Avellino Den Hag, czy my mamy z nimi zgodę, czy zwykły układ jakiś? Czy ktoś się orientuje, czy na nasze mecze przyjeżdżają?
Tak samo pytanie, bo z dwa lata temu na turnieju kibiców Legii rzuciło mi się kilka fot i na nich były fany Den Hag (zrozumiałe, mają zgodę), ale i byli też obecni nasi z NAB Viking i Avellino było też. Czy my mamy dalej jakiś układ z Legią? Bo kilka ładnych lat temu zgoda padła? Tutaj już bardziej pytanie do ludzi, którzy chodzą na Legię i siedzą w tym temacie, i do tych co faktycznie wiedzą coś...

Z góry dzięki za odpowiedź...


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 13:48

Gdzieś mi mignęła wiadomość, że Curva Sud wraca na stadion, ale nie mogę tego teraz znaleźć. Czyżby nasi ultrasi wracali ? Ktoś bardziej ogarnięty w temacie niech się wypowie. Pozdrawiam.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2022, 13:55

Hed pisze:
24 lipca 2022, 13:48
Gdzieś mi mignęła wiadomość, że Curva Sud wraca na stadion, ale nie mogę tego teraz znaleźć. Czyżby nasi ultrasi wracali ? Ktoś bardziej ogarnięty w temacie niech się wypowie. Pozdrawiam.
Na Twitterze JP masz i do które wrzucili kibice do neta. Niby mają wrócić. Nie wszystkie grupy ale część. Myślę, że nic więcej nie znajdziesz na ten temat.


ODPOWIEDZ