Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2014, 13:04

Panowie, ponawiam pytanie, bo może jest tutaj ktoś obyty dobrze w temacie.
Dlaczego Drughi przez ostatnie spotkania nie wywieszają swojej głównej sektorówki? Jakiś protest? O co chodzi? Anie w dopingu już cała curva się tak nie udziela jak dawniej...


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2014, 14:20

Kucharius1 pisze:Kibice (moim zdaniem) , bardziej by zrobili na złość władzom, przestrzegając przepisu.
Raczej by ten fakt nie wpłynął w żaden sposób na nich. Za to pajace pokroju wojewody Kozłowskiego mogliby odtrąbić udaną walkę z wyimaginowanym zagrożeniem.
Kucharius1 pisze:Dodam do tego swoją subiektywną opinię że oprawy bez rac są ładniejsze, ale i tak ktoś zaraz powie że TVN zjechał mi psyche ;)
Myślę, że masz pełne prawo tak uważać.
Kucharius1 pisze:Wymyślamy prawo które i tak uparci kibice będą łamać, ale to nie oni będą za nie odpowiadać (!!) , tylko klub który jest bardziej wypłacalny, a kibice nadal będą to robić bo nie czują konsekwencji -> daje nam to niewyczerpaną maszynkę do kasy z kar + od czasu do czasu można zamykać trybuny na bardziej "kłopotliwe" mecze i oszczędzić na obsłudze zdarzenia.
Kary finansowe to są jeszcze zrozumiałe - zastanawiające jest zamykanie trybuny/stadionu. Na tym nie zyskuje NIKT - ani klub, ani fani, ani budżet państwa.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 21 lutego 2014, 15:02

Pan Mietek pisze:
Kucharius1 pisze:Wymyślamy prawo które i tak uparci kibice będą łamać, ale to nie oni będą za nie odpowiadać (!!) , tylko klub który jest bardziej wypłacalny, a kibice nadal będą to robić bo nie czują konsekwencji -> daje nam to niewyczerpaną maszynkę do kasy z kar + od czasu do czasu można zamykać trybuny na bardziej "kłopotliwe" mecze i oszczędzić na obsłudze zdarzenia.
Kary finansowe to są jeszcze zrozumiałe - zastanawiające jest zamykanie trybuny/stadionu. Na tym nie zyskuje NIKT - ani klub, ani fani, ani budżet państwa.
Pośrednio też przynoszą zysk (zamykanie trybun). Zauważ ile policji i innych służb trzeba zmobilizować na mecz np. z Lechem. Jeśli zamknie się stadion(co już przecież się zdarzało), oszczędza się całkiem sporo.

W telewizji to i Tusk może powiedzieć że jesteśmy zieloną wyspą, prawda jest taka że na bezkompromisowości kibiców robią hajs, oraz kapitał polityczny, pokazując jak twardą ręką walczą z "chuliganami". Każdy obeznany z piłką wie że 99% kibiców nie ma nic wspólnego z zadymami, ale starsza pani przy radyjku, czy jakiś zwykły człowiek wracający z pracy i odpalający TV tego nie wiedzą.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 15:05

http://transfery.info/63202,kolorowe-sz ... -homofobii Propagowanie pedalstwa na boisku, tego jeszcze nie było. Niedługo dojdzie do tego, że szachiści będą grać kolorowymi figurami. Orientuje się ktoś, czy któryś z naszych zawiązał sobie buty "kolorowymi sznurówkami"?


Day after day I'm getting better and better.
Nedved1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lutego 2012
Posty: 640
Rejestracja: 26 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 15:14

sisman pisze:http://transfery.info/63202,kolorowe-sz ... -homofobii Propagowanie pedalstwa na boisku, tego jeszcze nie było. Niedługo dojdzie do tego, że szachiści będą grać kolorowymi figurami. Orientuje się ktoś, czy któryś z naszych zawiązał sobie buty "kolorowymi sznurówkami"?
Właśnie z powodu takich postaw taka akcja jest potrzebna.
Takie teksty to dla mnie poziom znieważania ofiar Heysel czy Supergi.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 16:15

Kiedyś to się wiązało kolorowe sznurów ot tak po prostu, bo były fajne, kolorowe, inne. Dzisiaj, żeby nie być posądzonym o wspieranie takiej czy innej mniej lub bardziej bzdurnej akcji najlepiej ubierac się na szaro :prochno:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 16:25

Nedved1983 pisze:
sisman pisze:http://transfery.info/63202,kolorowe-sz ... -homofobii Propagowanie pedalstwa na boisku, tego jeszcze nie było. Niedługo dojdzie do tego, że szachiści będą grać kolorowymi figurami. Orientuje się ktoś, czy któryś z naszych zawiązał sobie buty "kolorowymi sznurówkami"?
Właśnie z powodu takich postaw taka akcja jest potrzebna.
Takie teksty to dla mnie poziom znieważania ofiar Heysel czy Supergi.
Popieram opinię Nedved1983,choć znam sismana i spałem nawet z nim pod nieobecność jego dziewczyny,za co jestem mu do dziś wdzięczny.

Ja na dole,on na górze :smile: :prochno:

Yyyy,w sensie tylko w jednym pomieszczeniu spaliśmy! Z górą i dołem to tylko o to chodzi,że on na łóżku a ja na fajnym posłaniu na podłodze.Jak już pożartowałem to i wyjaśnić musiałem.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 16:32

A czy kogoś zdyskryminowano na boisku, że wprowadzamy taką niezbyt estetyczną modę?

Pederastia nikomu nie przeszkadza, ale po co takie cyrki? Założę się, że nie wymyślił tego żaden gej...

Mam nadzieję, że nam paski zostawią biało-czarne, mimo iż to takie konserwatywne i staroświeckie... Chociaż, może należałoby...
Obrazek


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 18:30

znów ta tęcza, w Poznaniu nawet dworzec w takich barwach oświetlają
Obrazek

wracając do tematu, wczoraj trochę piro pojawiło się w końcu na Curvie

Obrazek
szersza relacja z Derbów http://www.ultras-tifo.net/photo-news/2 ... 22014.html

w Polsce kapitalnie zaprezentował się Ruch we Wrocławiu pomagając swoim piłkarzom w zdobyciu 3pkt na Śląsku.
http://www.youtube.com/watch?v=4DHTVT7UZco#t=10


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2014, 16:50

charles pisze: w Polsce kapitalnie zaprezentował się Ruch we Wrocławiu pomagając swoim piłkarzom w zdobyciu 3pkt na Śląsku.
http://www.youtube.com/watch?v=4DHTVT7UZco#t=10
Akurat WKS sam piłkarsko upada od dłuższego czasu, więc ich porażka i tak była do przewidzenia.


Co to tęczy. Pewien dobrze znany symbol od dłuższego próbuje się wcisnąć wszędzie. Kiedyś ludzie chodzili w tęczowych kolorach (oraz setkach różnych wariacji), bo były ładne. Teraz to nawet google jawnie przyznaje się do wspierania ruchów lgbt. Nawet jeden most w Rzeszowie musieli tak pomalować i nikt nawet niczemu nie zaprzecza, kiedy już przyjęło się nazywanie go 'pedalskim': http://www.nowiny24.pl/apps/pbcsi.dll/b ... &MaxW=1000


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 09:18

Najlepiej jakby homosie sami siebie zwalczyli. Nie będzie żadnej homofobii, bo i problem zboczeńców sam zniknie. 8)


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 marca 2014, 19:41

Mógłby ktoś podać mi adresy "żyjących" stron polskich kibiców klubów Serie A poza stronami Milanu i Interu?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 21:47



rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 23:13

Przykra sprawa, ale nie wierzę, że nie odbyło się bez obustronnych prowokacji. Miejmy nadzieję, że to się do końca wyjaśni. Szkoda, że zamkną stadion na bardzo ważne mecze.


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2014, 23:23

Sprawa jest jasna, Legia ma na tyle mocy w ekipie, że wjeżdża do Białego po flagi, nie grając tam nawet meczu, co więcej mając w ten dzień inne spotkanie domowe u siebie.

Nikt nie myślał jednak że po zamknięciu młyna i restrykcjach jakie ją spotkały zostaną one wywieszone na wprost samych kamer TV i na głównym widoku sektora gości, co powoduje agresję w klatce, którą chciano wyładować na okolicznych sektorach, poleciały też petardy.
Po drugie Legia ma na tyle jaj, że przebija się przez płoty i kordony ochroniarzy i przepędza Jagę z ich własnych sektorów, grubą imprezę sobie urządzili, od flag zaczynając, na obiciu gości w ich własnym miejscu kończąc.
Zdziwię się jak nie skończy się na walkowerze i odebraniu punktów na pewno Legii, a czy obie ekipy dostaną za mecz 0? Być może.


ODPOWIEDZ