Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 20:42

dzisiejsza oprawa Legii z meczu z Wisłą. Jak dla mnie mistrzostwo świata! :dance:

Obrazek


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 11:03

Byle pikniki tego nie zrobią. Świetna oprawa, Legia na mistrza.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 11:47

Jeszcze taka wstawka z meczu wisła - Legia. Cos pieknego :bravo: :bravo:



Mistrzowie na boisku, Mistrzowie na trybunach! :D


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:30

Obrazek
Nasi koledzy z Węgier wybrali się do Holandii ;)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 12:27

Trzeba powiedzieć, że trochę sobie jeżdżą chłopaczki!


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 22:45

z tego co widzialem na innych zdjeciach to nie byl to taki sobie wjazd na trybunę tylko spotkanie z głównymi osobami z Hagi. Takze faktycznie Tibor, Patryk i reszta maja rozmach.


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 18:04

co do zgody Legii z Juve mi to tam lata, jak Legia przyjeżdża do Gdyni to bluzgów nie szczędzę :P oczywiście tylko na stadionie gdzie jest na to miejsce :) grupka ludzi tego nie zmieni. Do tego niedługo mogę się znaleźć między młotem a kowadłem gdyż jako kibic Arki od małego wychowany byłem że Legia jest bee, jako kibic Juve nie mogę być neutralny w stosunku do Torino. A tak się składa że w niedalekiej przyszłości Arka może mieć zgodę z Torino. Trochę więcej będę wiedział po derbach... i teraz pytanie o poprawność "polityczną", jak to wszystko pogodzić? oczywiście żart, mój stosunek do Torino nie zmieni się tak samo jak stosunek do Legi 8)


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2013, 22:44

Kurczi proszę usuń posta powyżej. Nie wierzę, że piszesz takie głupoty. Albo jedno albo drugie...


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 00:04

Łyko, chciałem przedstawić absurd takich sytuacji. Dziś kogoś nie lubię a od jutra mam być ich kibicem bo ktoś się dogadał... W Gdyni się urodziłem więc siłą rzeczy lokalny patriotyzm zadziałał :) jednak jestem też kibicem Juve i nie wyobrażam sobie tolerowania takiej zgody Arki, tak samo jak mnie nie cieszy jakiś układ Legi z Juve. Chociaż jak pisałem lata mi to kto z kim gdzie i kiedy. Ważne że ja doskonale wiem komu mam kibicować i co sezon upodobań nie zamierzam zmieniać :)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2013, 20:40

Ale ja się pytam, gdzie ta Arka z TVN-u?

:wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2013, 16:08

Kurczi pisze:co do zgody Legii z Juve mi to tam lata, jak Legia przyjeżdża do Gdyni to bluzgów nie szczędzę :P oczywiście tylko na stadionie gdzie jest na to miejsce :) grupka ludzi tego nie zmieni. Do tego niedługo mogę się znaleźć między młotem a kowadłem gdyż jako kibic Arki od małego wychowany byłem że Legia jest bee, jako kibic Juve nie mogę być neutralny w stosunku do Torino. A tak się składa że w niedalekiej przyszłości Arka może mieć zgodę z Torino. Trochę więcej będę wiedział po derbach... i teraz pytanie o poprawność "polityczną", jak to wszystko pogodzić? oczywiście żart, mój stosunek do Torino nie zmieni się tak samo jak stosunek do Legi 8)

Stara wielka Arka Gdynia nie nauczyła kolejnego pokolenia co to fanatyzm?.Dostałbyś od decyzyjnych w swojej ekipie po głowie jakbyś wypowiedział słowa ze jesteś kibicem Arki a zarazem Juventusu.Dowiedz się co znaczy określenie kibic.


Obrazek
Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2013, 17:59

pawełek89 pisze: Stara wielka Arka Gdynia nie nauczyła kolejnego pokolenia co to fanatyzm?.Dostałbyś od decyzyjnych w swojej ekipie po głowie jakbyś wypowiedział słowa ze jesteś kibicem Arki a zarazem Juventusu.Dowiedz się co znaczy określenie kibic.
No widzisz, przez prawie 20 lat chodzę w barwach Juve po Gdyni i jeszcze nikt ze "starej gwardii" mnie nie zaczepił. Co Arka ma mieć do Juventusu? Tu nie ma zależności że wróg mojego wroga jest moim wrogiem, czy przyjaciel mojego przyjaciela jest moim przyjacielem. Zgody z zagranicznymi klubami są traktowane z przymrużeniem oka bo nikt nie będzie ścigał kogoś w koszulce Interu w Warszawie, czy u mnie w Gdyni za barwy Juve. Zresztą decyzyjni w Gdyni też mają upodobania klubowe we Włoszech i jedynie po meczach z uśmiechem na twarzy sobie dogryzamy.
@Alexxxxx między innymi wspierają sztab szkoleniowy RC Arki Gdynia :lol: ogólnie w całej Polsce nie ma takich ekip jak w latach 90-tych


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2013, 18:03

Kurczi pisze:Zgody z zagranicznymi klubami są traktowane z przymrużeniem oka bo nikt nie będzie ścigał kogoś w koszulce Interu w Warszawie, czy u mnie w Gdyni za barwy Juve.
I tak niby powinno być, a tymczasem co niektórzy mieli problemy we Wrocławiu, bo "zgoda 'Ległej'/Legii/#@$@#$ ze stolicy".


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2013, 18:07

Push3k pisze: co niektórzy mieli problemy we Wrocławiu, bo "zgoda 'Ległej' ".

Zaiste niektórzy :prochno:

Wszędzie są ludzie i taborety, jeden nie widzi w tym nic złego a drugi ma klapki na oczach (i chyba na mózgu). Niestety mam wrażenie że jest coraz więcej tych drugich...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 00:01

50 flag i 2 sektorówki ktore nalezały do Jagiellonii z dniem dzisiejszym zmieniły własiciela i z Białegostoku pojechały prosciutko do Sto(L)icy :twisted:


Obrazek
ODPOWIEDZ