Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 15:21

Łyko pisze:
evilboy pisze:
kapelusznik pisze:Bardzo dobra informacja :)
A Legia jest jak Juve. Połowa kraju nas nienawidzi, połowa kocha :)
I właśnie przez takich ludzi nie lubię zgód kibicowskich... Zgoda odwieszona, więc zaraz na forum zjawi się pięciuset "wielkich kibiców" Juventusu, którzy kibicują Starej Damie od zawsze i "tylko Juve&Legia&Den Haag", a wystarczy, że jakiś łysy kark z Łazienkowskiej posprzecza się w Turynie ze swoim odpowiednikiem i żaden już więcej tu nie zajrzy.

Juventus nie jest w niczym podobny do Legii.
Sorry ale pie#dolisz farmazony. Nie masz pojęcia za co została zawieszona zgoda, a z jakiej przyczyny reaktywowana. Jeśli nie wiesz za wiele na ten temat to nie pisz nic, lepsze to niż pisanie głupot i wkurzanie innych.
Oczywiście, że nie mam pojęcia i szczerze mówiąc - nie bardzo mnie to obchodzi. Widzisz, Ciebie wkurza moje zdanie, a mnie wkurzają "kibice", którzy teraz są za Juventusem tylko dlatego, że została zawiązana jakaś zgoda między grupami kibicowskimi. Dla mnie to nie ma żadnego związku z prawdziwym kibicowaniem i byciem za jedną jedyną drużyną całym sercem. Można mieć inne sympatie, ale kibicować da się na raz tylko jednemu zespołowi - skoro Wy macie swoją Legię, to nie róbcie z siebie, proszę, wielkich juventinich.

Dziwne, że nie ma tu jeszcze formalnego statusu "legionista"... :whistle:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 16:17

a dla Ciebie "Ultras Internet" ;) To chyba logiczne, że mimo kibicowania Juventusowi, w Polsce też ma się swoje sympatie/antypatie. Jednocześnie zgoda nie wymaga, żebyś się pociął za Legię niczym za Juventus, ale wymaga szacunku wobec innej drużyny, a takim jest np. żebyś tak się nie seplenił w kierunku nielubianego klubu, tylko pozostał neutralny. Wchodzisz w jakąś społeczność/środowisko przyjmujesz jej zasady. Jeśli tego nie rozumiesz, to chyba robi się z Ciebie jednostka antyspołeczna.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 12:21

Ale mi pocisnąłeś, nie ma co... Czym innym kibicować Juventusowi i mieć swoje sympatie, a czym innym kibicować Legii i jako swoją sympatię mieć Juventus.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 14:06

Ale o co tobie sie rozchodzi, bo nie kumam juz? :shock:


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 19:08

evilboy pisze:Ale mi pocisnąłeś, nie ma co... Czym innym kibicować Juventusowi i mieć swoje sympatie, a czym innym kibicować Legii i jako swoją sympatię mieć Juventus.
Różnica polega w tym przypadku chyba tylko od tego czy poszedłeś wcześniej na mecz w Polsce czy zafascynowałeś się klubem z zagranicy. Na siłę drążysz i chcesz uargumentować tylko sobie wiadomą tezę, która jest związana z Twoją antypatią do Legii, a nie jakąś realną troską, kto komu kibicuje.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 19:53

Daj sobie spokoj.

evilboy moze nie lubi Legii bo przeczytal w wyborczej ze Staruch to chuligan i handlarz narkotykow. :angry:


juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2013, 23:57

Łyko pisze:
evilboy pisze:
kapelusznik pisze:Bardzo dobra informacja :)
A Legia jest jak Juve. Połowa kraju nas nienawidzi, połowa kocha :)
I właśnie przez takich ludzi nie lubię zgód kibicowskich... Zgoda odwieszona, więc zaraz na forum zjawi się pięciuset "wielkich kibiców" Juventusu, którzy kibicują Starej Damie od zawsze i "tylko Juve&Legia&Den Haag", a wystarczy, że jakiś łysy kark z Łazienkowskiej posprzecza się w Turynie ze swoim odpowiednikiem i żaden już więcej tu nie zajrzy.

Juventus nie jest w niczym podobny do Legii.
Sorry ale pie#dolisz farmazony. Nie masz pojęcia za co została zawieszona zgoda, a z jakiej przyczyny reaktywowana. Jeśli nie wiesz za wiele na ten temat to nie pisz nic, lepsze to niż pisanie głupot i wkurzanie innych.
W takim razie mógłby ktoś napisać z jakiego powodu zgoda została zawieszona, a teraz reaktywowana?


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2013, 01:03

Przypuszczam, że przez internet nikt ci o tym nie opowie, a już na pewno nie na publicznym forum.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 21:08

Witam
To chyba najlepsze miejsce na moje pytanie :)

Po pierwsze poszukuję tekstu (jeśli to możliwe to z tłumaczeniem) tej przyśpiewki:



I proszę o wskazanie miejsca w internecie w którym znajdę więcej, aktualnie śpiewanych przyśpiewek na stadionie wraz z tekstem

Z góry dziękuję za pomoc


Obrazek
*Ki$iEL*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 226
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 01 kwietnia 2013, 21:18

Szwarou pisze:Witam
To chyba najlepsze miejsce na moje pytanie :)

Po pierwsze poszukuję tekstu (jeśli to możliwe to z tłumaczeniem) tej przyśpiewki:



I proszę o wskazanie miejsca w internecie w którym znajdę więcej, aktualnie śpiewanych przyśpiewek na stadionie wraz z tekstem

Z góry dziękuję za pomoc
Ale ale ale Juve ale
Forza Juve vinci dai [Naprzód Juve wygraj dawaj]
lotta e nn mollare mai [walcz i nie zatrzymuj nigdy]

1) http://www.juvepoland.com/text.php?id=807
2) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 44&start=0 (forumowy śpiewnik - niestety od tego sezonu tylko dla aktualnych członków Drughi Polska; nad czym też ubolewam :/)


Obrazek
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 12:15

*Ki$iEL* pisze: 1) http://www.juvepoland.com/text.php?id=807
2) http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 44&start=0 (forumowy śpiewnik - niestety od tego sezonu tylko dla aktualnych członków Drughi Polska; nad czym też ubolewam :/)
Dziękuję!
Ten pierwszy link oczywiście znam ale jest mocno nieaktualny (filmiki pousuwane itp) przez co też nieczytelny (nierozpoznawalny)
A co do drugiego linka to rzeczywiście niezła kiszka :(
Czy istnieje szansa aby ten śpiewnik wrzucić gdzieś na stronę lub udostępnić jednak na forum?


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2013, 18:57

Ma ktoś może jakieś fotki opraw, kibiców itp. w dużej rozdzielczości? Potrzebuję by dać je do drukarni i wydrukować w większym rozmiarze na ścianę. Z góry dzięki.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2013, 01:34

Jakaś lepsza, angielskojęzyczna relacja tego co się działo dziś w Rzymie przed meczem się znajdzie?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
demoliq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 listopada 2012
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 14:50

Wiecie może czy będzie oprawa?
Nie mogę się doczekać meczu i mam nadzieję, że zobaczę też piękną oprawę!

Forza la juve!


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 15:06

Ma być podobno. Sky Sport mówi o 40 tysiącach kolorowych kartonów.


Obrazek
ODPOWIEDZ