Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 01:29

Jestem raczej żółtodziobem jeżeli chodzi o tematy kibicowskie, ale obiło mi się o uszy, że zgoda Juventusu i Legii upada/upadła. Podobno zgoda się kiepsko rozwijała i generalnie chodzi o poszczególne grupy, które jeżeli nadal chcą to mogą dalej jeździć, ale ma nie być już skandowania itp.
Czy może ktoś to potwierdzić, ewentualnie zweryfikować?


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 01:52

Jeżeli upada, to mam wielką nadzieję, na całkowity upadek, tej zgody... nigdy mi się nie podobała...


Stoko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 sierpnia 2005
Posty: 130
Rejestracja: 20 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 01:57

mógłbyś rozwinąć swojego posta i napisać czemu Ci się "nie podobała" ? pytam z ciekawości.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 09:20

To Ci sie zle obiło 8)

Nie ma takiego czegos jak "upada", a napewno nikt nieobyty w temacie by o tym sie nie dowiedział. Dopoki nie ma oficjalnej informacji, dopoty zgoda ma sie dobrze. A takowej informacji nie widzialem, a moje kanały informacyjne również nic o tym nie mowily.

Stoko, jak to czemu? Bo jest z Legią. :lol:


Obrazek
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 10:22

Vincitore pisze:Jestem raczej żółtodziobem jeżeli chodzi o tematy kibicowskie, ale obiło mi się o uszy, że zgoda Juventusu i Legii upada/upadła. Podobno zgoda się kiepsko rozwijała i generalnie chodzi o poszczególne grupy, które jeżeli nadal chcą to mogą dalej jeździć, ale ma nie być już skandowania itp.
Czy może ktoś to potwierdzić, ewentualnie zweryfikować?
Jakieś smieszne te ploty, krakowskie wymysły :rotfl:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 maja 2010, 15:46

A propo zgody z Legią to dziś będąc w empiku wpadł mi w ręce magazyn To My Kibice Plus i tam właśnie przeczytałem relacje kibiców Legii (dokładniej FC PŁOŃSK - podpisane chyba pseudonimem autora - Hubson) z wyjazdu do Turynu na mecz Juventus - Lazio (1-1) organizowany z Juventus Club Meda. Dosyć obszerny artykuł, nie mogę go znaleźć niestety w Internecie więc jeśli ktoś ma ten numer TMK to może wrzucić.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 01:34

Stoko pisze:mógłbyś rozwinąć swojego posta i napisać czemu Ci się "nie podobała" ? pytam z ciekawości.
Nie domyślasz się... jestem ze Śląska to Ci powinno wystarczyć...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 02:46

Vincitore pisze:Jestem raczej żółtodziobem jeżeli chodzi o tematy kibicowskie, ale obiło mi się o uszy, że zgoda Juventusu i Legii upada/upadła. Podobno zgoda się kiepsko rozwijała i generalnie chodzi o poszczególne grupy, które jeżeli nadal chcą to mogą dalej jeździć, ale ma nie być już skandowania itp.
Czy może ktoś to potwierdzić, ewentualnie zweryfikować?
Jakieś argumenty ku tej tezie ?? Bo chętnie wszystkie bym z kontrargumentował :wink:
artur_89 pisze:
Stoko pisze:mógłbyś rozwinąć swojego posta i napisać czemu Ci się "nie podobała" ? pytam z ciekawości.
Nie domyślasz się... jestem ze Śląska to Ci powinno wystarczyć...
W glorii zcisłości to ja chyba też. I co z tego? Jeśli chodzi o to, że jesteś kibicem: kanapa-TV, TV - kanapa - fajne kapcie to możesz być nawet z Bangladeszu. To skąd jesteś i jakim jesteś "sympatykiem" w żadnym stopniu nie upoważnie Cie do wygłaszania takich teorii. :whistle: .

GO Lakers :!:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2010, 12:56

Trochę statystyk na zakończenie sezonu:

Wzrasta liczba kibiców na włoskich boiskach. Jak obliczono, pomimo różnych restrykcji sezonowych głównie w kierunku kibiców przyjezdnych, tegoroczny wynik, jeżeli chodzi o liczbę tifosich na stadionach jest najlepszy od siedemnastu lat. Przez 38 kolejek przewinęło się 9.642.640 kibiców, podczas gdy w sezonie 1992/1993 mecze z poziomu trybun obejrzało 9.977.878 osób.

Jak informuje Lega Calcio, średnio na mecz przychodziło w tym sezonie 25.375 tifosich. Najwięcej kibiców przyszło na przedostatnią kolejkę, gdzie średnio na jeden stadion przypadło ich 34.129. Klasyfikację zespołową wygrał, podobnie jak przed rokiem Inter Mediolan, na którego domowe mecze przychodziło 55.957 kibiców. Nerazzurri wyprzedzili Napoli (47.049), Milan (42.809), Romę (40.925) i Lazio (36.515). Z pojedynczych spotkań, najwięcej kibiców przyszło oglądać derby Mediolanu z 24 stycznia. Na meczu Inter - Milan pojawiło się 80.018 osób.

Także wspomniane derby były najchętniej oglądanym meczem Serie A przed telewizorami. Na żywo na kanale Sky obejrzało to spotkanie 2.407.835 osób, a na Mediaset Premium - 1.476.027. Pod względem oglądalności Inter wyprzedził w ostatniej chwili Juventus. Spotkania Nerazzurrich oglądało w telewizji Sky średnio 1.001.297 osób, podczas gdy na mecze Bianconerich skusiło się 919.612 kibiców. Trzecie miejsce zajął Milan (781.319), czwarte Roma (608.311), a piąte Napoli (426.737).

Jeżeli chodzi o wszystkie oficjalne mecze pokazywane we Włoszech, najwięcej osób obejrzało przed telewizorami majowy finał Coppa Italia pomiędzy Romą a Interem (11.694.417). Drugie miejsce przypadło pojedynkowi Barcelona - Inter z 28 kwietnia (10.034.348), a trzecie spotkaniu Włochy-Bułgaria z 9 września (9.487.989). Wszystkie mecze były pokazywane przez publiczne RaiUno.

źródło: asroma.pl


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juniorpongo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 marca 2010
Posty: 3
Rejestracja: 27 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 12:31

Obrazek
aż dupa mu się popruła z wrażenia. vaffanculo inter, forza bianconeri


inter inter vaffanculo
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2010, 14:34

Jutro rocznica tragedii na Heysel, przy tej okazji warto zapoznać się z ta rozmową przeprowadzoną z jednym z członków Drughi:

http://www.portalkibica.pl/aktualnosci/ ... zeniu.html


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ghostdog2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 1
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 16:10

Właśnie co do Heysel.. zobaczcie jak "jednoczą" się włoscy tifosi w obliczu tak wielkiej tragedii .

Może od początku. 2 tygodnie temu byłem we Włoszech, gdzie na jakimś murze (bodajże na stacji benzynowej) we Florencji widziałem poniższy napis. Gdy to zobaczyłem ściskało mnie w gardle..

http://img688.imageshack.us/i/img2668m.jpg/

Chodzi o fioletowy (kolor Fiorentiny) napis: " Firenze ultras Heisel -39 " . robiąc zdjęcie uciąłem początek napisu, co zauważyłem dopiero w domu.


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2010, 18:05

ghostdog2 pisze:Właśnie co do Heysel.. zobaczcie jak "jednoczą" się włoscy tifosi w obliczu tak wielkiej tragedii .

Może od początku. 2 tygodnie temu byłem we Włoszech, gdzie na jakimś murze (bodajże na stacji benzynowej) we Florencji widziałem poniższy napis. Gdy to zobaczyłem ściskało mnie w gardle..

http://img688.imageshack.us/i/img2668m.jpg/

Chodzi o fioletowy (kolor Fiorentiny) napis: " Firenze ultras Heisel -39 " . robiąc zdjęcie uciąłem początek napisu, co zauważyłem dopiero w domu.
Ogólnie to fiorentina słynie z tego że wykorzystują fakt Heysel do swoich przyśpiewek przeciwko Juve.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2010, 14:38

Zdjęcia z wczorajszej manifestacji. Nawet JPC nie zabrakło :-D
http://www.tuttosport.com/foto/Calcio/S ... o+l'Heysel
Pozdro Diego


ODPOWIEDZ