Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2010, 17:53

Ta to chyba pobliscy mi kibice Odry W :rotfl: może śpiewało by ich z pięciu.
Anglikom super wyszło to :ok:


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2010, 21:49

Wie ktoś coś na temat tego "pogrzebu Juventusu", który miał się odbyć dziś o 19 pod siedzibą klubu?

Jakieś info? Zdjęcia?


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 02:05

LordJuve pisze:Wie ktoś coś na temat tego "pogrzebu Juventusu", który miał się odbyć dziś o 19 pod siedzibą klubu?

Jakieś info? Zdjęcia?
Wg relacji jaką znalazłem na forum Drughi było około 30 osób, które ze zniczy ułożyły napisy "basta" czyli dosyć oraz "andate via" - idźcie sobie. Jeszcze taka sprawa o której ja wcześniej nie wiedziałem: pomimo tego, że informacja o "pogrzebie" pojawiła się na głównej stronie ducsów, to nie oni byli organizatorami tego wydarzenia. Ciężko nawet powiedzieć żeby to wspierali o czym świadczy liczba uczestników i wypowiedzi na ich forum. Głównie nie podobała się nazwa, czyli "pogrzeb". Jak to jedna osoba napisała: "pogrzeby są dla zmarłych, a my nimi nie jesteśmy". Chodzi oczywiście cały Juventus.
Zdjęć nie posiadam i przypuszczam, że ciężko będzie znaleźć.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 07:28

Szukając wczoraj jakichś zdjęć zajrzałem właśnie na strone DRUGHI i zdziwiłem się, że tej informacji już tam nie ma.
Frekwencja niezbyt wysoka, zapewne głównie dlatego, że Drughi pomysłu nie poparli (ale skąd ta informacja na stonie :think: ). Wydarzenie zapewne przeszło bez większego echa, czy był ktoś z góry w siedzibie też nie wiadomo.
Jeśli ktoś natknie się na jakieś zdjęcia to koniecznie wrzucajcie, sam też za jakiś czas jeszcze poszukam, może się coś pojawi.


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 12:42

Poza video trudno o coś więcej na teraz.



Informacji, poza tą, że było ich niewielu, też brak na razie.

Zresztą oni sami przyznali, że 'było ich niewielu i mieli nadzieję na coś lepszego', trudno się nie zgodzić.


Edit: Mały raport ma zostać opublikowany dzisiaj popołudniu.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2010, 12:54 przez Makoto, łącznie zmieniany 2 razy.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 12:47

około 1000 laziale potrafi się zmotywować, a my wczoraj nie moglismy uzbierać 100 osób...


Day after day I'm getting better and better.
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 12:54

Tylko, że Lazio już długo ma kłopoty, niemalże od czasów upadłości, kiedy stery przejął Lotito, a u nas po Calciopoli to się ciągnie. Chyba każdy kibic jest przybity, a zarząd ma w nosie te protesty ultrasów, tak więc nie dziwię się, że mało ich wyszło. Sam wywiad członka Drughi to potwierdził zresztą :( .


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 12:56

sisman pisze:około 1000 laziale potrafi się zmotywować, a my wczoraj nie moglismy uzbierać 100 osób...
Nie wiem czy przeoczyłeś ale 25 stycznia nasi zorganizowali bardziej oficjalną manifestację i był ich ponad 2 tys. Dlatego tą nie warto się sugerować bo nawet nie wiadomo czyja to była inicjatywa. Zresztą kto mądry organizuje pogrzeb własnej drużyny?


Obrazek
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 13:00

Gooray pisze:
sisman pisze:około 1000 laziale potrafi się zmotywować, a my wczoraj nie moglismy uzbierać 100 osób...
Nie wiem czy przeoczyłeś ale 25 stycznia nasi zorganizowali bardziej oficjalną manifestację i był ich ponad 2 tys. Dlatego tą nie warto się sugerować bo nawet nie wiadomo czyja to była inicjatywa. Zresztą kto mądry organizuje pogrzeb własnej drużyny?
Niestety nie. Jeśli chodzi o wczoraj, to liczyłem na coś więcej. Sam pomysł pogrzebu może rzeczywiście jest głupi, ale idea protestu jak najbardziej słuszna.


Day after day I'm getting better and better.
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 13:34

sisman pisze: Niestety nie. Jeśli chodzi o wczoraj, to liczyłem na coś więcej. Sam pomysł pogrzebu może rzeczywiście jest głupi, ale idea protestu jak najbardziej słuszna.
Pewnie, że słyszna. Dlatego myślę, że wybiorą się do Vinovo. Tym bardziej, że takie głosy się pojawiają.


Obrazek
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2010, 15:00

Wracając do walentynkowych przyśpiewek pumy. Szczerze to włosi zaspiewali to tak jak powinni zaspiewac kibice, angole odwalili jakiś chórek gdzie tak naprawde to sie mija z celem bo w życiu nie słyszałem na piłkarskich boiskach przyśpiewek z chórkiem, no chyba że w Anglii coś takiego preferują ; o
Ale pomysł rewelacja.


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2010, 20:34

Gadałem z juvelakiem w przerwie meczu, mówił że mała zadymka była: przyjezdni rzucali w stronę nord race, krzesła i co tam im jeszcze w ręce wpadło. Zapewne będzie tak jak po derbach G - dżenła nie dostanie ani ełrocenta kary, a nam się oberwie, bo kilka osób źle pomyślało o jakimś czarnuszku.

P.S. Ktoś wie, ile jeszcze potrwa ten kretyński zakaz wieszania flag(chyba każdy widział, jak beznadziejnie to dzisiaj wyglądało)?


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2010, 11:39

Abdul_BN.pl pisze:Gadałem z juvelakiem w przerwie meczu, mówił że mała zadymka była: przyjezdni rzucali w stronę nord race, krzesła i co tam im jeszcze w ręce wpadło.
Z tego co wczoraj widziałem w TV i dzisiaj przeczytałem w La Stampa, to race i petardy były, ale rzucane w przeciwnym kierunku. Sytuacja miała miejsce pod koniec pierwszej połowy, niedługo przed golem Amauriego. W odpowiedzi genueńczycy odrzucali race, a potem ruszyli w stronę ogrodzenia oddzielającego ich od Juventinich. Sytuację opanowała ochrona z pomocą policji. Później na dosyć szczelnie wypełnionej trybunie gości z początku meczu, u dołu zrobiła się luka, a genueńczycy jak śledzie ubili się przy prawej "krawędzi" trybuny. W wyniku wybuchu petardy, w klatkę piersiową ranny został jeden policjant. Doznał poparzenia drugiego i trzeciego stopnia. Fanów z Genui było około 1500. Po meczu incydentów nie było, długo przetrzymywano ich na trybunie, potem zostali spakowani do autobusów i wywiezieni. Wg. La Stampy, Digos analizuje nagrania z kamer na stadionie i będzie starała się zidentyfikować sprawców.

Sprawa coraz mocniej nagłaśniana jest przez media. O "skandalu" wypowiedział się już m.in. prezes Centrum Praw Dziecka ("Na trybunach i w miejscu, w które rzucane były petardy, było wiele dzieci. Jak mogło do tego dojść? Kto wpuścił z tym tych ludzi na trybuny? To skandal, że sędzia zgodnie z obowiązującymi przepisami nie przewał meczu") oraz sekretarz Niezależnego Związku Zawodowych Policjantów ("Policjant ryzykował swoje życie i zdrowie przez mecz piłki nożnej. Ten straszliwy wypadek, do którego doszło w Turynie dowodzi konieczności podjęcia zdecydowanych kroków na rzecz walki z przemocą. Nie możemy przechodzić obok tego obojętnie").


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2010, 12:31

DeeJay pisze:Sprawa coraz mocniej nagłaśniana jest przez media. O "skandalu" wypowiedział się już m.in. prezes Centrum Praw Dziecka ("Na trybunach i w miejscu, w które rzucane były petardy, było wiele dzieci. Jak mogło do tego dojść? Kto wpuścił z tym tych ludzi na trybuny? To skandal, że sędzia zgodnie z obowiązującymi przepisami nie przewał meczu")
do policjanta nie nawiązuje, bo to dość grząski temat ale jeśli z tymi petardami rzekomo rzucanymi w stronę sektorów gdzie było dużo dzieci to prawda to nie rozumie, czemu słowo skandal wziąłeś w cudzysłów, bo jeśli to prawda to tych bezmózgów powinni zamykać bezwarunkowo a jeśli zrobili to nasi ultrasi (w co wątpię bo przecież chyba by w swoich nie rzucali a z genui raczej dzieci nie przyjechały) to z żalem to mówię, ale stadion powinni na co najmniej jeden mecz zamknąć dla kibiców. Choć ciągle podkreślam słowo JEŚLI. Czekamy na dokładniejsze info


E.
white_wolv pisze:mysle ze raczej powinni zamknac bezmózgów co stoja ze swoimi dzieciakami przy sektorze gosci w najgoretszym miejscu na stadionie.. szczegolnie kiedy gramy przeciwko dżenuji.
to też prawda
Ostatnio zmieniony 15 lutego 2010, 13:39 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ