Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 21:35

Co masz na myśli pisząć:
Nasi Ultras by ich potraktowali.


? :roll:


Obrazek
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2008, 22:13

Po prostu napisałem to z emocji :wink: Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani :? Nie zrozum mnie źle :wink:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 08:43

Il Tifoso pisze:Po prostu napisałem to z emocji :wink: Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani :? Nie zrozum mnie źle :wink:
Jak kiedyś czytałem relacje kibiców Wisły z meczu z Realem to pisali, że tego Ultras nazwać nie można bo na stadionie po pierwsze było cichutko a głośniej może troszkę wtedy kiedy do narożnika podchodził Beckham. Wiec według mnie u nas w Polsce byliby uznawani za normalnych pikników. Może raz na jakiś czas pomachają tam flagami ale nic więcej. :wink:


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2008, 10:54

Nie mogę udzielać się w śpiewniku JPC, dlatego tutaj podam swoje przyśpiewki.

Sono cento anni che [Mijają setki lat]
Ve lo prendente nel culo [Kiedy dostajecie w dupę]
Toro Toro vaffanculo! [Toro Toro ***]

LINK

Bergamo e' la Napoli del Nord [Bergamo to Napoli północy]

LINK

Tu sei napoletano, io no! Io no!
Ty jesteś Neapolitańczykiem! Ja nie! Ja nie!

LINK

Noi non siamo Napoletani!
My nie jesteśmy Neapolitańczykami!

LINK

Nie wiem, czy tłumaczenie i tekst w pierwszej przyśpiewce jest poprawny. W razie czego poprawcie mnie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 12:14



Obrazek
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2008, 15:09



Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2008, 20:41

Po prostu napisałem to z emocji Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani Nie zrozum mnie źle
Czyli uwazasz, ze nasi Ultras nigdy nie brali udzialu w zadnej awanturze :lol: ?


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 listopada 2008, 21:11

Dionizos pisze:
Po prostu napisałem to z emocji Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani Nie zrozum mnie źle
Czyli uwazasz, ze nasi Ultras nigdy nie brali udzialu w zadnej awanturze :lol: ?
Nie :-D Po prostu nasi nie atakują dwóch osób,a raczej idą na akcje w większej grupie;D


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 listopada 2008, 21:18

Il Tifoso pisze:
Dionizos pisze:
Po prostu napisałem to z emocji Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani Nie zrozum mnie źle
Czyli uwazasz, ze nasi Ultras nigdy nie brali udzialu w zadnej awanturze :lol: ?
Nie :-D Po prostu nasi nie atakują dwóch osób,a raczej idą na akcje w większej grupie;D
a skad ty to mozesz wiedziec? Przykro mi psuc twoje wyobrazenie o kibicach Juve jako rycerzach na bialych koniach, czy cos, ale wydaje mi sie ze bys sie przykro zdziwil.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2008, 22:23

Il Tifoso pisze:
Dionizos pisze:
Po prostu napisałem to z emocji Nasi nie zniżyli by się do ich poziomu,a po drugie "potraktowali"to chodzi o to jakby ich spotkali to czy kibice drużyny Realu byliby tacy cwani Nie zrozum mnie źle
Czyli uwazasz, ze nasi Ultras nigdy nie brali udzialu w zadnej awanturze :lol: ?
Nie :-D Po prostu nasi nie atakują dwóch osób,a raczej idą na akcje w większej grupie;D
Za dużo filmików pokroju Klatki się kolega chyba naoglądał :)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 11:33





Świetne :rotfl: :rotfl: :rotfl: POLECAM !!!!


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2008, 12:14

juveluck pisze:



Świetne :rotfl: :rotfl: :rotfl: POLECAM !!!!
Dobre dobre :D Te 2 to już widzialem w śmiesznych kompilacjach. Oj mają ludzie pomysły :D


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2008, 12:38



Jak dla mnie rewelacja.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 16:19

Po incydentach w Soffi, Federacalcio postanowiła nie sprzedawać biletów włoskim kibicom na dzisiejszy mecz Grecja - Włochy. Rozprowadzili jedynie 170 biletów dla gości i rodzin piłkarzy. Mimo wszystko, na stadionie pojawią się najprawdopodobniej Włoscy kibice, wykupując bilety na inne sektory, niż sektor gości. Z tego powodu bardzo dokładnie monitorowany jest ruch włoskich kibiców na linii Wlochy - Ateny.

W manioną niedzielę, przed derbami Rzymu w wyniku starć kibiców aresztowanych zostało 8 laziali, zdarzenia miały miejsce poza stadionem, oba rzymskie kluby zostały ukarane za te derby. lazio musi zapłacić 15 tys., a roma 25 tys. euro. Ponadto kibice lazio dostali zakaz wyjazdu do Bergamo.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ