TYCHY I OKOLICE - Gromy w Bala !! :-))

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 19:29

Juz od jakiegos czasu rozmawialismy z DeeJay'm o zorgranizowaniu w amach integracji fanow Juve (i nie tylko fanow Juve - jesli macie jakis znajomych ktorzy by chcieli pograc z nami to zapraszamy - kibice wszystkich klubów są milewidziani :!: )ze slaska spotkan ktorych pierwszo rzednym celem bylaby dobra zabawa wynikajaca ze wspolnego grania w pilke :)
Narazie owe spotkania sa w fazie planow , nie ma narazie zadnych konkretow , boisko jest do zalatwienia - jak nie bedzie nic specjalnego to zawsze mozna skorzystac ze szkolnych betoniokow :D

Zeby stworzyc jakiekolwiek druzyny potrzeba nam zawodnikow ,dlatego tez pytam ... kto z Tychow i okolic reflektowalby takowe spotkania :?:
Poza mna i DeeJay mysle ze DelSojer i Ampartumpur (:smile:) stawiliby sie na tych spotkaniach ,jednak prosze o zabranie glosow owych panow bo nigdy nie wiadomo :P
Co do dojazdu itp,itd to wszystko zostanie opracowane wiec ludzie ktorzy dojezdzaja i nie znaja Tychow nie musza sie bac - nie zgubicie sie :)

Powtarzam , narazie jest to projekt :) jesli nie bedzie wiecej chetnych to trudno bedzie nam cokolwiek zorganizowac.


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 19:58

Ja w sumie mógłbym pobronić, wprawdzie moją kariere sportową zakończyła kontuzja kolana, ale jeszcze coś tam bym pograł.
Jak nie bedzie zbyt dużo chętnych to możnaby w Katowicach wynająć bardzo tanio boisko ze sztuczną nawierzchnią. Boisko jest na jakieś 12 osób, bramki 5 metrowe. No a jak bedzie duzo osób to nie wiem =]

Plan jest moim zdaniem dobry. Jeszcze zależy wszystko od czasu.
Chętni zgłaszajcie sie =)


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 20:14

Ja sie zglaszam, ale tak jak napisal Kopec, na granie w Katowicach. Z Sosnowca nie mialbym daleko, i znalezliby sie koledzy do grania. Do Tychow w sumie tez nie mam daleko, ale w Tychach znam tylko oś. G i park z "zyrafa":D


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 20:14

Spoko tylko zalezy od daty spotkania gdy ona juz bedzie to bede mógł cos wiecej powiedziec czy przyjde czy nie ale ogólnie jestem chetny :)


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 15 września 2005, 22:48

chetnie ale musze wiedziec wczesniej zeby sobie ustawic wszystko


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2005, 00:35

Narazie nie ma zadnych dat i konkretow , chcemy sprawdzic czy daloby sie skroic ekipe do grania , co do Katowic to owszem , mysle ze mozna spokojnie pograc na Katowicach ale to pozniej , narazie jesli bedziemy cos organizowac to na Tychach - zobaczymy co z tego wyniknie.


ahim86

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 11
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2005, 10:31

z mila checia bym tez zagral tylko niewiem czy nie bede mial kolizji z treningami, meczami w lidze i w ALP, a i do konca wrzesnia odpadam bo mam zapalenia torebki stawowej :/:/:/ i nie moge grac


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2005, 23:01

Ja mogę grać, ale tylko jako napastnik :D Urodziłem się, aby strzelać gole :ball: :wink:


Ampartumpur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 06 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2005, 23:22

Siewier pisze:
Ampartumpur (:smile:)
..biegnie minął jednego , drugiego, o i kolejnych dwóch, podrzucił sobie piłke, podbił ją na "klate" i przewrotka strzelił swoją 20 bramke w tym meczu.. :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :ball: :rotfl:

czyli tak na poważnie sie zgłaszam, tylko najlepiej zeby to szybko było zanim mi sie szkola zacznie :prochno:


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2005, 02:11

no panowie konkrety konkrety bo od 3 ide na urlop :P


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 00:17

Słuchajcie ja jestem obrońca moge grac na obronie prawej,lewej,srodku druga sprawa mam obecnie kontuzje do listopada tego roku :płaczę: i napewno nie zagram w tym turnieju 3 sprawa to ze na betnikach juz nie grom bo to mi sie tam stalo (na betoniokach obciazone sa kolana i kostki a takze miednica , ja mam teraz zwalone dwa kolana lecze sie obecnie na jakis tabletkach), potem co do boiska ponoc jest sztuczna murawa w tychach , halla w bieruniu przegormna hala , w ledzinach i takze w tychach jest nowoczesna hala jest w czym wybierac na praawde

polecam i kuruje sie pozdro :)


radekjuve4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2005, 10:17

dajcie fajnego termina i mogymy pogodac co do meczyka, eno zeby była ekipa i serio ten meczyk.. jak bydom konkrety bo poważniej pogodomy.. nareczka i pozdórwka ....FORZA JUVE !!


radekjuve4ever :D
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 16:03

wracamy do tematu zbliżają sie swieta, zimna coraz bardziej dokucza a słoneczko coraz krocej świeci... tak na serio wiecie ja już wróciłem po kontuzji po 2 miesiącach a nie po 3 jak to bylo planowane , u lekarza :)
mam taka prośbe osoby ze Śląska niech zglaszaja gdzie chcieliby zagrać ,jakie miejsca polecaja na rozegranie meczyku i na jakiej pozycji zamierzaja grac :D
wiec ja tak pisze ja moge zagraćw Bieruniu Starym bardzo ładna hala bardzo wielka , w Tychach tak samo nowo wybudowana hala dla szkoły i Lędzinach ten budynek znam na lepiej bo gram w nim dość często ,ale nie taka ładna jak te poprzednie ;] ja chcialbym zagrac na pozycji obrońcy srodkowego albo prawego (preferowana noga to prawa ;])

pozdro all :)[/b]


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 21:38

kolejny raz pisze, ze rowniez chetnie zagralbym, bierun wg mnie odpada..


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 listopada 2005, 21:42

Ja tez po raz kolejny pisze, ze jestem chetny, ale bez przesady. Bierun? A gdzie to jest? :P Jak dla mnie najlepszym miejscem bylaby jakas hala w K-c. Ew. moge sie poswiecic i przyjechac do Tychow :P


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
ODPOWIEDZ