Seria A w POLSACIE SPORT??

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 19:53

Serie A od przyszłego sezonu bedzie na Polsacie Sport.

Słuchałem dzisiaj wiadomości sportowych na Polsacie,i mówili o transferze Vieiry.Na koniec powiedział że widzowie polsatu będą mogli oglądać Juventus i Vieire w Polsacie SPORT w LM I Serie A


JESTEM OSZUSTEM
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 19:57

Nio bo chyba będą mogli korzystac z retransmisji dzięki Juventus Chanel...tka jak to robia obecnie z meczami angielksiej premiership. Mam nadzieje ze jednak na C+ bedzie można nadal oglądac mecze Seria A


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 19:58

hahha uhuhu ehehe :P :P :P Wreszcie kochane Juve w tv!! Jak zwykle Polsat pokazał swój profesjonalizm! Zeby tylko komentator dobry był, a nie jakiś mleko czy milko 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Hiras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2004
Posty: 10
Rejestracja: 20 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:04

Byłmem na oficjalnej stronie Polsatu Cyfrowego i nic tam nie pisza o Serie A.
Mam nadzieje ze jednak na C+ bedzie można nadal oglądac mecze Seria A
Na pewno będzie można dalej oglądać Sreie A na tejże platformie.


Jednym słowem, a raczej dwoma i paroma wykrzyknikami: FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:05

o jaaaaaaaa :D :D :D nie uwierze dopóki nie zobacze :!: :!: na samą myśł ciśnienie mi skacze :D:D:D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:06

Dziennikarz nie powiedział wprost, ze na Polsacie Sport będziemy mogli oglądać mecze Serie A na żywo. Cholera wie co miał na myśli mówiąc, że będziemy mogli zobaczyć w akcji Vieire :| Może chodziło tylko o bramki z boisk z półwyspu apenińskiego :think: choć przyznaje, że kiedy usłyszałem to w tv to poprostu skoczyłem z radości do góry ;) Mam nadzieje, ze wkońcu bede mógł ogladać mój ukochany Juventus "na zywca" w TV :wink:
Jesli będziecie coś wiecej wiedzieć to PISZCIE !
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2005, 20:07 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:06

P!otr pisze:Nio bo chyba będą mogli korzystac z retransmisji dzięki Juventus Chanel...tka jak to robia obecnie z meczami angielksiej premiership.
Gdyby tak było to było by wspaniale. Z tego względu, że pokazywano by większość meczów Juve. Natomiast na C+ byłyby puszczane te mecze, które wydadzą im się interesujące i mające jakieś znaczenie. Czyli jeśli by tak było to nie opuszczał bym pokoju tylko siedziałbym u siebie i oglądał bez przerwy Juve w akcji :)


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:07

Jeśli to prawda to juz jutro składam wniosek o zrezygnowanie z Canal + 8) Oficjalnie nie będę go odbierał (nieoficjalnie będę - w jaki sposób :?: Moja sprawa). I składam wniosek o założenie Platformy Polsatu. Pozdrawiam

PS. Możliwe, że Polsat kupił prawa po prostu do Juve Channel, poczekamy, zobaczymy :-D
Ostatnio zmieniony 15 lipca 2005, 20:10 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 2 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:08

już wcześniej zapowiadali że Serie A będzie na PS i mam nadzieję ze to nie będą bramki


JESTEM OSZUSTEM
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:16

Boże, co ja bym dał za Polsat Sport... Mogę się wyrzec wszystkich pieniędzy, byle tylko miec ten upragniony kanał :pray: . Codziennie błagam rodziców na zakup kablówki, lecz dla Nich zestaw kanałów polecanych przez spółdzielnie wystarczy :angry:

Z drugiej strony obawiam się, że Serie A będzie puszczane na Polsat Sport 2, którego nie ma na żadnej kabłówce. Nie chcę mieć takiej sytuacji, że wydam kasę na kabłówkę z Polsatem Sport, a liga włoska będzie na Polsacie Sport 2 :? Z jednej strony już zbierac kasę, z drugiej strony czekać.... można oszaleć :roll:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:23

pan Zambrotta pisze:Boże, co ja bym dał za Polsat Sport... Mogę się wyrzec wszystkich pieniędzy, byle tylko miec ten upragniony kanał :pray: . Codziennie błagam rodziców na zakup kablówki, lecz dla Nich zestaw kanałów polecanych przez spółdzielnie wystarczy :angry:
Ty to masz jeszcze dobrze.... Jakbyś był na moim miejscu to byś się dopiero załamał... Mam TVp1, TVP2, Polsat i... tyle. Łapie jeszcze słowacką 1 i 2. TYLE I powiedz mi co ja mam zrobić... Na szczęście w pizzeri jest Polsat Sport i jeśli rzeczywiście to prawda że SERIE A będze tam leciało to przynajmneij tam bede chodził... Ojciec by już mi dawno zakupił, ale mama uważa że już wogóle przestane się uczyć... :? ehhh


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:30

JUVEFANE_10 pisze:już wcześniej zapowiadali że Serie A będzie na PS
Dokładnie. Juz kilka miesiecy temu o tym pisalismy, bo zapowiadali ze od nowego sezonu beda transmitowac Serie A ! :P
Alexxxxx pisze:PS. Możliwe, że Polsat kupił prawa po prostu do Juve Channel, poczekamy, zobaczymy :-D
No i napewno tak będzie ... w tym roku leciały mecze z ligi angielskiej (najwiekszych klubów oczywiscie, a dokładnie z oficjalnych "channelli" Manu, czelsi, Arsenalu, The Reds) ... przyszła czas na Mistrza Włoch! Juz sie nie moge doczekac tych derbów Italii :dance:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:36

wErOn pisze:
Alexxxxx pisze:PS. Możliwe, że Polsat kupił prawa po prostu do Juve Channel, poczekamy, zobaczymy :-D
No i napewno tak będzie ... w tym roku leciały mecze z ligi angielskiej (najwiekszych klubów oczywiscie, a dokładnie z oficjalnych "channelli" Manu, czelsi, Arsenalu, The Reds) ... przyszła czas na Mistrza Włoch! Juz sie nie moge doczekac tych derbów Italii :dance:
wErOn w tym roku skończyła się umowa Canal+ z dostawcą Serie A, więc równie dobrze, cała Serie A może być na Polsat Sport :x


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:46

Serce stanęło mi u gardła , bynajmniej nie z radości. Akurat od maja mam możliwość oglądania canal sport w domu i to by był dla mnie koszmar , jeśli zabrakłoby serie A. Moja egzystencja przez TV obniżyłaby się do zera , bo tak naprawde tylko dla meczy włączałem telewizor. Wysłałem maila do cyfry + z zapytaniem i prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji.

Lepiej odrazu mi dajcie kartke bo nie ręcze za siebie ;/ :evil:
.
.
.
:cry:

Pozostała mi nadzieja ... . Ona umiera ostatnia.


Browaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2005, 20:56

To super!!! Ale jeszcze nie wierze!!
Z C+ to zawsze był problem ze znalezeniem klubu przynajmniej we Wrocławiu!
A tak to mam na chacie w cenie kablowki!


ODPOWIEDZ