Znienawidzone kluby

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2005, 22:22

Zakładam ten temat ze względu na to że juventus ma wileu wrogów klubowych,ale każdy za coś osobistego lubi jakis zespół najmniej,prosze was o to by napisac mini-tabelke i choć troche uzasadnić swój wybór.Nie chciał bym by tu pisane były jakies obraźliwe teksty,które zostawmy dla siebie,bo możliwości kibiców i ich wyobraźnia są wielkie :!: Do rzeczy:
Najmniej lubiane kluby przezemnie
1-Viola,Fiorentina,Violentina-czy jak kto woli, nie lubie tego klubu za to że ich nienawiść do nas zeczeła sie od ich zazdrości do nas,nie toleruje tego,ale powstrzymam sie troche :wink: Zaczeło się od tego że wygraliśmy z nimi w Lidze i w PU,do tego sprzedali nam Baggio,czego nie mogli przeboleć,ten klub był i będzie wrogiem nr. 1 dla mnie, a na meczu między Juve a Fiorentiną zawsze czuje się atmosfere wrzenia-mysle że było kulturalnie 8)
2-L'Pool-Tu zdania moga być podzielone,może się wybacza stare błędy ale też pamieć pozostaje,my sprowokowaliśmy,oni zrobili cóż wina obojgu ze wskazaniem na L'Pool. Komunistyczne media w Polsce podały róźne informacje potem te informacje były przekazywane innym osobom i głównie przez to ja kipie nienawiścią do Liverpoolu.Animalsi jak prawdziwi Fightersi zwą ten klub i jego kibiców to pojęcie względne,bo oni przeprosili,a my się odwróciliśmy i to pojęcie pasuje bardziej teraz do nas :evil: ,wiem o tym dobrze ale mi w pamięci to pozostanie :angry:
3-Torino- w tym zestawieniu musiało znaleźć się miejsce dla rywala z Turynu- czego nie przeboleje,tego że zabrali serca Turyńczyków,ze w Turynie jest więcej kiboli Torino niż Juventusu,że grali na naszym stadionie pamiętam do dziś jak na meczu Juve:Torino wisiała flaga obrażająca stary skład Juve ( Scirea,Bettega etc.) a juz wtedy Scirea nie żył po tym incydencie moja złość przerodziła się w nienawisć :twisted:
4-Milan-Za dobrzy są po prostu,ku sobie mieliśmy zawsze źle,oni jednak nie lubią bardziej Interu tak jak my Violi czy Torino.Pozatym nigdy dwa najlepsze kluby w Serie A się nie będą kochać, to pewne
5-Roma,Inter,Lazio,Polonia( 06 Clan sie kojarzy),Ajax- tych klubów nie lubie bardzo ale wyróznić 5 nie mogłem więc zestawiłem wszystich na 5 miejscu,każdy klub ma odmienną dla mnie historie nienawiści a o tym może w samym temacie...
Uwzględniam że Każdy klub był względem Juventusu oceniany
PS- temat może byc także fajnie wykorzystany jako umieszczanie w nim róznych "propagandowych flag,zdjeć,rysunków-albo linkow do takich stron, tylko nie zajdźmy w nędze


Obrazek
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2005, 22:57

Komunistyczne media w Polsce podały róźne informacje potem te informacje były przekazywane innym osobom i głównie przez to ja kipie nienawiścią do Liverpoolu.
Hyh czyli nienawidzisz Liverpoolu za to ze komunistyczne media podawaly rozbiezne dane?:D Pozatym wiesz co to znaczy "nienawidzic"?
Mysle ze nienawidzic Liverpoolczykow moga osoby ktore stracily cos w tamtej tragedii a nie ktos kto mieszka 1000 km od miejsca zdazenia i o samym incydencie slyszal tylko w tv.
4-Milan-Za dobrzy są po prostu,
Swietny powod aby kogos nie lubic :bravo: Pozatym ciekaw jestem co takiego klub AC Milan zrobil ze go nie lubisz? Rozumiem ze to rywal do tytulu mistrza ale nie widze powodu aby kogos przez to nie lubic. Nie kumam takiego podejscia, sam szanuje Milan i jest mi on obojetny nie mam zamiaru nie lubic czegos/kogos bo to jest modne i fajne.
Polonia( 06 Clan sie kojarzy)
Z czym Ci sie kojazy Polonia i 06 klan ? :|
każdy klub ma odmienną dla mnie historie nienawiści a o tym może w samym temacie...
Nie wiem po cholere taki topic, zamiast polepszac stosunki, chociazby miedzy kibicami klubow Serie A w Polsce to zakalda sie takie topiki aby sie powyzywac i pofrustrowac co kto komu zrobil...
Pozatym pozwole sobie wtracic, pisz po polsku, jak cos napsizesz to to przeczytaj pozniej aby inny uzytkownik mogl to odczytac.
Uwazam antykibicowanie za kretynizm...

pozdr
PS- temat może byc także fajnie wykorzystany jako umieszczanie w nim róznych "propagandowych flag,zdjeć,rysunków-albo linkow do takich stron, tylko nie zajdźmy w nędze
Ta czyli linki typu www.milanmerda.com? Czy inne kretynskie strony podobne do antyjuve?


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2005, 23:55

Solaris pisze:2-L'Pool-my sprowokowaliśmy
Nie wiem kto sprowokowal Cie do pisania takich bzdur.... My sprowokowalismy kibicow L****** do wypicia za duzej ilosci browara??
Animalsi jak prawdziwi Fightersi zwą ten klub i jego kibiców
Nie jestem Fighters, a i tak nazywam ich animalsami... pytanie dla pana Solarisa: Co tu nie pasuje??
Torinoczego nie przeboleje,tego że zabrali serca Turyńczyków,ze w Turynie jest więcej kiboli Torino niż Juventusu
Te pol miliona wokol autobusu napewno o tym swiadcza...
że grali na naszym stadionie pamiętam do dziś jak na meczu Juve:Torino wisiała flaga obrażająca stary skład Juve ( Scirea,Bettega etc.) a juz wtedy Scirea nie żył po tym incydencie moja złość przerodziła się w nienawisć :twisted:
Dam sobie reke uciac, ze przeczytales o tym jakies 3 dni temu...
Polonia( 06 Clan sie kojarzy)
Powinny Ci sie kojarzyc jeszcze inne grupy jakies przyjezdzaja na lazienkowska... o nich nie bylo na forum :rotfl: ?


Cyrklus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 września 2004
Posty: 255
Rejestracja: 26 września 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 07:38

Tomcatmi6 i Dionizos robią za dobre duszki kochające wszystkie kluby i klubiki, więc nie przejmuj się ich wypowiedziami Solaris. :D

Tomactmi6 mnie też nie było pamiętnego 29.05.1985r. na stadionie Heysel, ale jednak do dzisiaj (20 lat po tym wydarzeniu) nie umiem, nie potrafię i NIE CHCĘ zgody z Livepoolem ani przebaczenia im. Muszą odpokutować swoje wyczyny. Nie musiałem tam być, żeby tak samo to przeżywać. Przytoczmy tutaj może fakt, że gdy umierał Ojciec Święty też przeżywałeś i ja przeżywałem, ale nie było nas przy nim. Może przykład idący zbyt z góry, ale jednak trafny do wypowiedzi.

Faktycznie ... czasy "śwetności" kibiców Toriono powoli odchodzą w niepamięć. To już nie ten klub grający w europejskich pucharach. Juventus wiedzie prymat w Serie A. Za rok będziemy mieli znów derby, ciekawe jak tym razem wypadnie frekwencja po obu stronach.

Przejdę do mojej mini tabelki:

1. AS Roma - nie nawidzę tego klubu najbardziej ze wszystkich. Zazdroszczą nam wszystkiego dosłownie przez co oni nas nie nawidzą. Wywieszone trzy krzyże na meczu na Stadio Olimpico z nami i liczba "2" - którą Capello uważa za pechową - widniejąca na całym stadionie w meczu z nami tylko podsyca nienawść. Na szczęście to już nie ta "waga ringowa".

2. AC Milan i Inter Mediolan - dwa kluby z San Siro. Chyba każdy wie, że waśnie z nimi toczą się od zawsze. Jak napisał Solaris nigdy nie będą się lubiły najlepsze kluby i jest tak wszędzie, natomias z Interem to inna sprawa. Mają hajs i chcieli od nas już wielu podkupić. Mówiło się o Buffonie, mówiło się o Nedvedzie, mówiło się o Del Piero a rok temu chcieli ... Moggiego !?

3. Manchester United - moja nienawiść do tego klubu jest bardzo duża. Nie wiem skąd się bierze. Może dlatego, że jak byłem mały to chłopaki zawsze się śmiali, że Juventus przegrał 3-2 prowadząc 2-0 z nimi. Otuchy wtedy dawała mi reklama Pepsi, jak szedł Beckham tunelem i dzieciak dał mu się napić Pepsi i poprosił o koszulkę ... wytarł po nim puszkę i oddał mu ją ... poszedł dalej a na pleach nazwisko nie kogo innego jak Del Piero :D.

4. Fiorentina - no cóż, szkoda mi się rozpisywać. Są napinki z nimi i tyle. Mnie wnerwia sytuacja z Marescą, Miccolim i Chiellinim.

5. Real - głównie to nie lubię ich za kibiców z Polski. Tych młodych Realowców, jakich w sumie mam czelność poznawać w ich jakże błyskotliwych komentarzach na stronach piłkarskich. Poza tym odejście Zidanea.

6. Itd.


Marcello Lippi ritornare!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 08:09

Solaris pisze:2-L'Pool-Tu zdania moga być podzielone,może się wybacza stare błędy ale też pamieć pozostaje,my sprowokowaliśmy,oni zrobili cóż winaobojgu ze wskazaniem na L'Pool. lu.Animalsi jak prawdziwi Fightersi zwą ten klub i jego kibiców to pojęcie względne,bo oni przeprosili,a my się odwróciliśmy i to pojęcie pasuje bardziej teraz do nas
Totalnie sie nie zgadzam ze stwierdzeniami zawartymi w zacytowanym wyzej tekscie.Jak to my sprowokowalismy?Czym?Dopingiem dla naszej druzyny?Naprawde chcesz usprawiedliwiac ten mord?Dlaczego ktokolwiek mialby nas nazywac zwierzetami?Tylko dlatego ze niektorzy z nas nie potrafia wybaczyc?Pamietaj ze my nikogo nie zabilismy...

Mimo powyzszych slow nie palam jakas wieksza nienawiscia do zadnego z klubow ktore wymieniles.Wszystkie je toleruje i szanuje.Dla mnie wrogiem nr.1 zawsze byl Real Madryt(ale to dlatego ze w domu mu kibicuja), we Wloszech zawsze niecierpialem Romy i Lazio(tych drugich za faszyzm na trybunach).Milanu nie lubie,ale tylko dlatego ze w tym sezonie byl glownym rywalem Juve..


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 08:25

1-Radomiak Radom
2-Proch Pionk
3-Real
4-Roma
5-Inter
6-Chealse


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 08:58

Ja nienawidze drużyn
1.Real Madryt-za zamieszanie z Emersonem i Ibrahimovicem :prochno:
2.Chelsea-za bogactwo i to że tą drużyną rządzi ruska mafia(pewnie kartka co? :wink: )
3.AC Milan -za to że są rywalami Juve :lol:
4.Nie wiem czy można też podawać osoby 8) ale jak co to Zdenek Zdemanek :wink:
5.Inter,Fiorentina,Roma


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Dżelei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2004
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 09:10

1. Chelsea Londyn - tak, kochany Abramowicz ^^ właśnie dzięki niemu nienawidzę niebieskich. Tolerowałem ich zanim przyszedł.

2. Real Madryt - to nie drużyna, to raczej szoł w cyrku.

3. Inter Mediolan - za to że mój Juventus nie potrafił sobie z nimi poradzić w CeeMie 03/04? Nie, nienawidziłem ich już wcześniej... dlaczego, nie wiem ^^


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 09:20

AS Roma - W Szczególności za polskich kibiców asr oraz il capitano Tottiego , Wogóle wszyscy w Romie nie nawidzą Juventusu , a ja patrzę z radoscią w oczach :twisted: jak wykupujemy im takie skarby jak Emerson Zebina , Capello i Cassano ( no bo w sumie to już jest nasz!) :wink:

FC Liverpool - 29.05.1985 - .... (`) ... Do Piłkarzy nic nie mam ale do kibiców!......

Real Madryt - Mają kupe kasy , podobnie jak i długów , wykupuja same gwiazdy wielkiego formatu a graja ..... kiche!! Pozatym co drugi Polak to fan Galaktycznych

Inne Kluby to poprostu tylko nie lubię Milan , Lazio , Inter , Granat ( czyt.Torino)


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 09:32

1. Real Madryt - trudno mi uzasadnić po prostu nie lubie tego klubu i stylu galacticos.
2.Manchester - od zawsze nie lubiłem MU. Dlaczego? Może dlatego że ja zaczynałem poważniej interesować się płką Juve dostawał ostre cięgi od tego klubu. Może dlatego że nie cirpie Fergusona, czlowieka w/g mnie bez charakteru i strasznego gbura.
I w tym miejscu chciałbym zaznaczyć że niemożna powiedzieć że nienawidze jednego z wloskich klubów. Zazwczaj gdy takowe grają z kimś na arenie europy to jestem zatym klubem i wogóle znaczącą większość darzę sorą sympatią. Ale jeśłi już wyminiamy ze względu na grę w Serie A to:
3. Inter Mediolan - denerwuje mnie to że w kólko wdają pieniądze bez sensu (powrót za 20 mln Adriano który był już graczem Interu.) a mimo to są w dobrej kondycji finansowej i zabierają nam dobrych piłkarzy.
4. Barca - stosunkowo niedawna nienawiść (od 2 sezonów) . Nie lubie ich stylu pod publiczkę , i tego że iwleu się tym zachwyca


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 09:36

1. REAL MADRYT - nie lubie tego klubu przez ich kibiców, którzy zwykle znają 2-3 piłkarzy czyli " Żidana, Bejkama, Ronaldusia", prawie zawsze są to małe dzieci. A klubu również nie lubie dlatego, że to co się tam dzieje to zwykły cyrk
2. LEGIA WARSZAWA - legię albo się kocha albo nienawidzi :prochno: ja akurat wybrałem to drugie - za całkoształt historii ich klubu
CHELSEA - tutaj chyba wiadomo dlaczego - ROMEK ABRAMOWICZ


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 10:18

mil015 pisze:CHELSEA - tutaj chyba wiadomo dlaczego - ROMEK ABRAMOWICZ
Jeżeli nie lubisz ich tylko ze względu na Abramowicza to powinieneś nienawidzić również CSKA Moskawa bo tutaj też Romek inwestuje swoje pieniądze.

Według mnie to jest trochę głupie nienawidzić klubu dlatego że ma bogatego właścieciela. Napewno wszystkim przed przyjściem Romka Chelsea była obojętna.
Zresztą my też przez wiele lat dostawaliśmy kasę od Agnellich. Tylko że międzu Agnellimi a Romkiem jest bardzo wielka różnica. Gianni i spółka byli wielkimi, jak nie największymi kibicami w naszej historii i dla nich Juve było czymś więcej niz klubem, a dla ROmka Chelsea to zwykły że tak to określe "samochód" który tuninguje.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 10:38

pierwsze miejsce to oczywiście Real Po prostu wszyscy piłkarze (poza Roberto Carlosem i do niedawna Morientesem) działają mi tam na nerwy. Nawet Zidane :/ No i generalnie nigdy nie szedłem za motłochem a real ma chyba najwięcej kibiców w Polsce. Poza tym jak mozna było trzymać Morientesa na ławce gdy grali Raul który zapomniał jak się gra w piłke i tłusty Ronaldo (jego nie znosze wyjątkowo).

Na miejscu drugim plasuje się Roma za sprawą maxymalnie burackich kibiców oraz Tottiego który jest normalnym chamem i prostakiem. (jak ktoś zamierza mi za to dać kartkę to niech udowodni że to obraza a nie szczera prawda - tak jakbym na murzyna powiedział Afroamerykanin :) bo są mocniejsze słowa.

No i jeszcze tak poza konkursem Milan. Poza konkursem bo jeszcze przed tym sezonem byłem pełen szacunku i podziwu, ale ich absolutnie farciarskie wygrywanie sprawiało że moja niechęć rosła. Cieszy mnie więc niezmiernie że w najważniejszym meczu sezonu przekonali się jak to jest być drużyną lepszą i przegrać w ciągu chwili :dance:

No i jeszcze Chelsea ale nie z powowdu wesołego Romka tylko trenera (buc) oraz historii.


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 10:52

Real Madryt - nie nawidzę tej drużyny bo wykupywali najlepszych zawodników, a przez to ucierpiał poziom piłki nożnej, bo mi do tej pory Beckham kojarzy się z MU, a wykupienia Zidana z Juve to im chyba nigdy nie wybacze(chociaż sumke ładną walnęli), poprostu kupili zawodników charakterystycznych dla danego klubu. Mają kase, to im wszystko wolno? Nie lubię ich też, za tych łepków, co biegają po np. podwórku w koszulkach Realu, szlag trafia!


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2005, 11:40

Ja mam swoją świętą znienawidzoną trójce :twisted:
1. AC Milan, Za pewność siebie :twisted:
2. AS Roma, Za Tottiego, Za kibiców :twisted:
3. Real Madryt, Za gwiazdy które grają jak 2 ligowiec :twisted:

A Tutaj pare obrazków :-)

http://www.bastardidentro.it/misc/basta ... 61c530.jpg
Czas Gotowania 6 Minut ! :D

http://www.bastardidentro.it/misc/basta ... 73d92f.jpg

Dnia 25 maja przegral Lige Mistrzow....
-------------AC Milan------------------
-------------Lat 106-------------------
...........
Podaja smutna wiadomosc: prezydent Galliani, najwiekszy boss Silvio Berlusconi, trener Carlo Ancelotti i wszyscy kibice.

Pogrzeb odbedzie sie w czwartek 26 maja o godz. 10.30
od stadionu w Stambule do centrum Milanello....

Klub dziekuje juz teraz wszystkim kibicom ktorzy zechca uhonorowac pamiec drogiej porazki... :twisted:

http://www.bastardidentro.it/misc/basta ... 62d05d.jpg

Liver bull doda ci skrzydel :D

http://www.25maggio2005.com/img/rimontopoli_small.JPG
Możesz sobie pograć w Rimontopoli :D

http://www.bastardidentro.it/misc/basta ... dedd88.jpg

Albo obejrzeć nowy film ;)

http://pilka.pl/forum/images/avatars/16 ... 6a6ad3.gif

forza milan :prochno:


Zablokowany