Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2013, 14:42

abudabi1 pisze:
Łukasz pisze:Ja mam na stacjonarce notorycznie "slow motion" - wszystko w zwolnionym tempie. Komuś się trafił taki przypadek? Nie chce mi się prawdę mówiąc reinstalować firefoxa.
Jam mam podobnie i już mi to trochę męczy. Jakiś rozwiązanie?
może za słaby procesor? za dużo dodatków zainstalowanych w przeglądarce? za mało pamięci? YT gra podczas buforowania czy też może musicie czekać aż całość się załaduje? może antywirus skanuje live? wyłączcie wszystko poza meczem i sprawdźcie czy też się tnie...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2013, 21:36

Witam. Moja frustracja podczas dzisiejszego meczu sięgnęła zenitu. Mam internet LTE podobno najszybszy. Zasięg 4 kreski na 5 możliwych. Nie rozłącza, śmiga super. Problem pojawia się gdy chcę obejrzeć sobie MECZ. W INTERNECIE. Nawet w najsłabszej jakosci jakieś 300 kbps mam lagi, zacinanie się i pokaz slajdów z przerywanym komentarzem. Ludzie nie wiem o co chodzi ale mam tego dość i proszę o pomoc.

EDIT

Stary dobry SopCast zdał egzamin. Alarm odwołany. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 20:25

Mam problem z weeb.tv. Któryś raz kupuje konto (najkrótsze, czyli 4zł), ale po raz drugi nie mam kanału na którym leci Juventus. Mam wszystkie canal+, ale niestety bez family. Miał ktoś podobny problem? Poprzednio napisałem do administratora, ale otrzymałem jedynie odpowiedź, że nie odpowiadają za kanały udostepniane przez użytkowników. Z tym, że wszyscy inny użytkownicy mają do nich dostęp (znajomi, ponadto kiedyś już tu zadałem to pytanie). Wie ktoś czym to może być spowodowane?


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 20:58

Ja mam podobnie. Przeważnie zawsze przed meczem kupowałem pakiet za 4zł żeby móc oglądnąć Juve. Od jakichś 2-3 tygodni nie mam ani nsport, ani żadnego canal+.
A jeszcze jak miałem nsport to zdarzało się że całe weeb.tv łapało zwiechę i nic nie dało się oglądnąc.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 21:35

wlasnei podrzuc ktos dobry link, bo ja tez lagi, komentarz leci a obraz przycina. moze ktos cos dobrego w polskim :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 lutego 2014, 21:40

Ja Ci podrzuce, zresztą wam wszystkim.

Niedawno znalałem tego fanpage'a Live Sports HD

Bardzo dużo spotkań, jak narazie to każdy mecz Juve tam dali;) transmisje są z YouTube, jakość HD 720p, ZERO ŚCIN, coś pięknego. POLECAM.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 12:43

Post pod postem, ale musze odświeżyć bo mam problem.

Chodzi o stronę sport.sky.it , kiedy próbuje odpalić jakiekolwiek wideo to wyskakuje mi to :

Obrazek

Miał ktoś podobny problem? Da się temu zaradzić?


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2014, 13:22

Wojtek pisze:Post pod postem, ale musze odświeżyć bo mam problem.

Chodzi o stronę sport.sky.it , kiedy próbuje odpalić jakiekolwiek wideo to wyskakuje mi to :

Obrazek

Miał ktoś podobny problem? Da się temu zaradzić?
Spróbuj wejść przez proxy http://spys.ru/free-proxy-list/IT/


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 16:13

Nic to nie dało, co ciekawe jeśli sky sport wrzuci jakiś filmik na fejsa to normalnie mogę go obejrzeć :whistle:


Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 września 2014, 12:55

Witam. Czy któryś z Panów korzystał w tym sezonie z weeb.tv? Czasem dla odrobiny luksusu kupowalem sobie tam pakiet na weekend, ale od zeszłego sezonu tego nie robilem i nie wiem czy nadal dają radę z jakością i płynnością transmisji. Z góry dziękuję za pomoc.


FORZA JUVENTUS !!!
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2014, 16:22

korzystałem pierwszy w zasadzie raz przy okazji FIVB mistrzostw świata w siatkówce. Domyślasz się pewnie że obciążenie było bardzo duże - kilkanaście pewnie razy większe niż przy okazji meczów Juventusu.
Z ok 6 meczów przy 2 miałem problemy. Raz udało się załapać dopiero na 3 set. Drugim razem poprawiono to w miarę szybko. Na początku nawet jakość hd była, później chyba nie udźwignęli.
Myślę że na meczyk Juve nie powinno być problemów z płynnością


Obrazek
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 26 września 2014, 19:47

Potwierdzam. Też oglądałem MŚ w siate i momentami buforowało co chwilę ale tylko w kilku meczach i jednak dało się to oglądać. Obciążenie było zapewne ogromne więc dlatego te problemy, a może też to wina mojego łącza - tylko 4mb. Jednak mecze Juve czy nawet Realu nie wiążą się z takim obciążenie i spokojnie można oglądać, zwłaszcza jak masz coś lepszego niż 4mb.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2014, 19:57

Ja za to mam złe wspomnienia z tą stroną. Dwa sezony temu często z niej korzystałem i wszystko było ok, natomiast w tamtym roku 3 razy wykupiłem ten 3 dniowy dostęp specjalnie na mecze Ligi Mistrzów i za każdym razem w ogóle nie było kanałów z c+ do wyboru :roll: Niby tylko 5zł czy tam ile, ale bez jaj. Ludzie się burzyli, ci coś tam przepraszali, ale co to miało dać. Nie wiem jak jest teraz, ale ja już ich omijam :P


#AllegriOut
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 12:30

jarmel pisze:Ja za to mam złe wspomnienia z tą stroną. Dwa sezony temu często z niej korzystałem i wszystko było ok, natomiast w tamtym roku 3 razy wykupiłem ten 3 dniowy dostęp specjalnie na mecze Ligi Mistrzów i za każdym razem w ogóle nie było kanałów z c+ do wyboru :roll: Niby tylko 5zł czy tam ile, ale bez jaj. Ludzie się burzyli, ci coś tam przepraszali, ale co to miało dać. Nie wiem jak jest teraz, ale ja już ich omijam :P
Tak właśnie weeb zabezpiecza się przed januszami. Aby korzystać z pełnej oferty trzeba mieć konkretny staż na stronie. Nie jestem w stanie powiedzieć jaki i jak często dokonywać konkretnych opłat, ale tak to działa.
Jest to pewna forma zabezpieczenia przed przeciążeniem stronki, trochę "brutalna", ale jednak nie przynosi ogromnych strat skoro panowie rzekomo wyciągają, jeśli dobrze pamiętam, ok. 21 mln za rok.

Ja korzystam z serwisu od 3 lat i naprawdę bardzo rzadko zdarzały się jakiekolwiek problemy.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 12:44

mateelv, ja wykupowałem u nich dostęp mniej więcej co miesiąc na trzy dni i nagle trzy razy z rzędu nie miałem c+. Nie wiem na czym polega ich blokada, ale dość regularnie korzystałem... :roll: W każdym razie od tamtej pory olałem ich i nie wykupuje konta.

PS: Mnie nie przepraszali, na moją wiadomość odpisali, że oni nie mają wpływu na dostępność kanałów, oni tylko łapią hajs. Więc podziękowałem.


ODPOWIEDZ