Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 19:13

Mane pisze:
x_men_15 pisze:Mane a gdzie ty masz takie łacze ? Chyab nmie sam dla siebie 100 MB/s ? Czy te sto mega bitów posrostu inaczej sie oczytuje ??
Sie studiuje sie ma :)
To ja bym bardzo chcial sie dowiedziec jaka jest na to "recepta", aby mecz chodzil tak jak w telewizji :D
Chyba,ze potrzeba jakiegos nowego sprzetu?


19YB19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 86
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 21:11

i ustawiamy tam taka szybkosc polaczenie jaka mamy..
czyli jaka, mam stale lacze... a kaj moga sprawdzic szybkosc polaczenia? moze lepiej zostawic domyslne?


fabian18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 22 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 lutego 2005, 21:29

wpisanie portu w opcjach jest konieczne :?:

Serwer skierował odtwarzacz do niewłaściwej lokalizacji. :?: co to za błąd :?:


ONLY JUVE FOREVER
Adi-Żory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2005
Posty: 7
Rejestracja: 11 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 02:19

Mi przed uruchomieniem wyskakuje okienko z takim cyms:
Coolstreaming:
Please use Windows Media Player v9.0 or upper to open http://localhost:6789/1.asf if no player pops o

Wciskam ok i idzie,ale strasznie zacina.
Co znaczy ten komunikat?
Ja pracuje w win 98.
Mam sam posiadam Neostarde 1024 kb/s jaka mam wydajnosc ustawic?
Pozdrawiam.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 09:02

Adi-Żory pisze:Mi przed uruchomieniem wyskakuje okienko z takim cyms:
Coolstreaming:
Please use Windows Media Player v9.0 or upper to open http://localhost:6789/1.asf if no player pops o

Wciskam ok i idzie,ale strasznie zacina.
Co znaczy ten komunikat?
Ja pracuje w win 98.
Mam sam posiadam Neostarde 1024 kb/s jaka mam wydajnosc ustawic?
Pozdrawiam.
Też to mam ale u mnie akurat na odwrót jak się ten komunikat nie pojawi to mi nie bedzie płynnie chodziło tylko tyle że nie wciskam ''ok'' bo jak wcisne to mi się strasznie tnie! spróbuj nie wciskać Ok


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2005, 18:59

Mane pisze:
Jaro pisze:100 MB/s sie zgodze ale tu nie chodzi o prędkość internetu tylko prędkośc sieci...tzn że możemy pociagnąć od kogoś z sieci np film z prędkości 100 MB/s-taka prędkośc jest możliwa przy połączeniu LANem czyli przez kabel.
U mine nie ma znaczenia czy siec czy net, jak po drugie stronie ktos ma dobre lacze to transfer jest w MB.

/nie ma znaczenia czy sieć czy net-mylisz pojęcia:jak ściagasz przez sieć to nie obciążasz internetu i masz możliwośc ściagnięcia np filmu 700 mega w kilka minut.A przez internet to inna sprawa-mozesz ściagać pliki za pośrednictwem ftp lub p2p od innego użytkownika internetu-a coś mi sie zdaje że 100 Mb/s raczej przez ftp lub p2p nie osiagniesz...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2005, 11:43

A ja mam male pytanko bo u mnie wszystko chodzi jak talala ustawiłem domyślny bufor i po minucie obraz chodzi bez żadnego zacięcia a co 3 minuty się zatnie na sekundę :wink: ok no to moje pytanko : Czy można zgrywać obraz w WMP bo jeśli chodzi o takie sprawy to jestem zielony a to byłby dobry sposób na zgrywanie sobie różnych ciekawych meczy :D


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lutego 2005, 14:04

robson pisze:mam pytanie ma ktos moze jakis program telewizyjny tzn stronke internetowa do programu cctv 5 bo by bylo fajnie wiedziec co o ktorej leci tzn zeby byla wersja jakas angielska bo w chinskim czy japonskim to ja dobry niejestem ;/
Pierwszy post x_mena
http://www.calciolibero.com/ - w dziale calcio in dirreta mamy pokazane na jakich stacjjach bedzie dany mecz , jesli jest on dostpny w porgramie coolstraming , to chyba tak bedzie go najlepiej urochomic .
Mecze Serie A które chyba Nas najbardziej interesują...i także inne ligi..



EDIT
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

http://www.freefootball.org/channels.php wszystkie kanały TV z darmowym footbolem z podziałem na poszczegłone transfery...trzeba jeszcze dowiedzieć się na którym kanele bedzie transmitowany mecz Juve-Udinese...


Jeszcze jakby ktoś miał info o właściwej konfiguracji programu real player do oglądania TV przez internet-mógłby być przydatny...


jogmen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lutego 2005
Posty: 1
Rejestracja: 12 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 11:02

zrobiłem tak jak bylo mowione, mam WMP10 + CoolStreaming, tnie sie jak cholera co prawda (mamy weekend, wiec puki co rozumiem) ale jedno mnie denerwuje - dlaczego nie mam glosu ?! ... ogladam ESPN i z tej TV nie mam, jak ogladalem CCTV-6 czy tam -9 ... to byl jeszcze :) no i drugie pytanie, czy da sie dodac wiecej telewizji do tego Cool Streaminga ???? :):):):):):)


QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 14:21

Guangdong Sports skad wziac ten kanal, ogolnie to ja mam tylko 7 stacji telewizyjnych z czego 4 zaciemnione i dwie stacje radiowe czemu tak malo?


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 14:25

QuaTro pisze:Guangdong Sports skad wziac ten kanal, ogolnie to ja mam tylko 7 stacji telewizyjnych z czego 4 zaciemnione i dwie stacje radiowe czemu tak malo?
Właśnie też tak teraz mam :cry:
Wczesniej miałem dużo stacji i było ok, zacinało sie.
Co poradzić zeby było więcej stacji?


QuaTro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 października 2002
Posty: 15
Rejestracja: 25 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 14:39

http://www.internettv.ch/dcpage.aspx?pa ... 3&tvitem=g
znalazlem cos takiego jak pododawac stacje?


Twardkim trzeba byc a nie mientkim :)
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 16:36

A ja mam taka prosbe. Kiedys bylo kilka takich stronek co sprawdzaly jakie sie ma lacze. Ma ktos zapisany link do jakiejs z nich? bo chetnie bym sobie sprawdzil jakie ja posiadal dokladnie w aktualnej chwili lacze.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 18:16

Jaro pisze:.......................::::::::::UWAGA:::::::::................

Mecz Juventus-Udinese 13 lutego cctv5 o godzinie 15.00

Ponadto tak że w niedziele tylko o godzinie 20.30 mecz Reggina-Milan na kanale GUANGDONG SPORTS
A działa ci CCTV 5 , bo umnie w coolstreaming dochodiz szybko do 95 % , ale w media playerze calyczas jest ze łaczy z mulitmediami ( czy jaksos tak) , w każdym razie nie buferuje się .


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 12 lutego 2005, 18:28

x_men_15 pisze:
Jaro pisze:.......................::::::::::UWAGA:::::::::................

Mecz Juventus-Udinese 13 lutego cctv5 o godzinie 15.00

Ponadto tak że w niedziele tylko o godzinie 20.30 mecz Reggina-Milan na kanale GUANGDONG SPORTS
A działa ci CCTV 5 , bo umnie w coolstreaming dochodiz szybko do 95 % , ale w media playerze calyczas jest ze łaczy z mulitmediami ( czy jaksos tak) , w każdym razie nie buferuje się .

Widocznie jest jakiś problem-Quality cctv to niecałe 0.5 % :shock: Trzeba czekać może coś się zmieni-koło godziny 13 było oki nic nie można zrobić tylko czekać... :?


ODPOWIEDZ