Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 13:53

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi! Osobiście przetestuję przy okazji najbliższej kolejki CL.


FORZA JUVENTUS !!!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 14:08

Szikit pisze:mateelv, ja wykupowałem u nich dostęp mniej więcej co miesiąc na trzy dni i nagle trzy razy z rzędu nie miałem c+. Nie wiem na czym polega ich blokada, ale dość regularnie korzystałem... :roll: W każdym razie od tamtej pory olałem ich i nie wykupuje konta.

PS: Mnie nie przepraszali, na moją wiadomość odpisali, że oni nie mają wpływu na dostępność kanałów, oni tylko łapią hajs. Więc podziękowałem.
Może to był przypadek akurat i kanały nie były dostępne dla wszystkich wszystkich?

Od siebie dodam, że warto pisać do nich na mejla z pomocą techniczną, jeśli chodzi o dostępność kanałów. Trzeba przycisnąć temat i wszystkie kanały wracają :wink:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 14:43

co nie zmienia faktu, że nsportu (czy też nsport+), canalu+family i canalu+family 2 dalej nie ma... a na tych kanałach najwięcej leciało meczów Juventusu


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 14:48

pan Zambrotta pisze:co nie zmienia faktu, że nsportu (czy też nsport+), canalu+family i canalu+family 2 dalej nie ma... a na tych kanałach najwięcej leciało meczów Juventusu
Jak nie ma jak są?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 14:52

meca pisze:
pan Zambrotta pisze:co nie zmienia faktu, że nsportu (czy też nsport+), canalu+family i canalu+family 2 dalej nie ma... a na tych kanałach najwięcej leciało meczów Juventusu
Jak nie ma jak są?
no bez jaj... nie widzę ich na swojej liście (ani na stronie internetowej, ani na pluginie xbmc). Zapłaciłem 20 zł, nie wiem, czy ma to znaczenie. Rozumiem, że masz wszystkie wymienione przeze mnie?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 15:36

Mam je wszystkie. W przeszłości zdarzało się, że brakowało przez dzień czy dwa jakiegoś programu (niekoniecznie z tych które wymieniłeś), jednak z reguły był komplet.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 17:09

mateelv pisze:
Szikit pisze:mateelv, ja wykupowałem u nich dostęp mniej więcej co miesiąc na trzy dni i nagle trzy razy z rzędu nie miałem c+. Nie wiem na czym polega ich blokada, ale dość regularnie korzystałem... :roll: W każdym razie od tamtej pory olałem ich i nie wykupuje konta.

PS: Mnie nie przepraszali, na moją wiadomość odpisali, że oni nie mają wpływu na dostępność kanałów, oni tylko łapią hajs. Więc podziękowałem.
Może to był przypadek akurat i kanały nie były dostępne dla wszystkich wszystkich?
Miałem dokładnie to samo co Szikit i tak jak mówisz, kanały były wtedy niedostępne dla wszystkich. Trochę to nieprofesjonalne, bo ludzie wykupowali dostęp głównie dla LM, po czym kanałów po prostu nie było, a oni mieli to gdzieś :roll:


#AllegriOut
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 17:29

pan Zambrotta pisze:
meca pisze:
pan Zambrotta pisze:co nie zmienia faktu, że nsportu (czy też nsport+), canalu+family i canalu+family 2 dalej nie ma... a na tych kanałach najwięcej leciało meczów Juventusu
Jak nie ma jak są?
no bez jaj... nie widzę ich na swojej liście (ani na stronie internetowej, ani na pluginie xbmc). Zapłaciłem 20 zł, nie wiem, czy ma to znaczenie. Rozumiem, że masz wszystkie wymienione przeze mnie?
Zambro, pisz na tech@weeb.tv. Wszystko potrwa do kilku dni, ale mnie wystarczyły dwa maile. Ponieważ jedno konto dzieliłem przez 3 lata z kumplem, nadszedł czas by założyć moje własne. Miałem przed sobą czarno na białym sporą różnicę programową. Przy pierwszej odpowiedzi dowiedziałem się, że to wina nadających, którzy blokują niektóre kanały dla nowych użytkowników. Natomiast przy drugiej odpowiedzi - że sprawa zamknięta, a komplet kanałów zawitał na nowe konto.

Trzeba po prostu napisać dwa dobre maile i nagle niemożliwe okaże się możliwe. ;-)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 17:43

mateelv pisze:
pan Zambrotta pisze:
meca pisze:
Jak nie ma jak są?
no bez jaj... nie widzę ich na swojej liście (ani na stronie internetowej, ani na pluginie xbmc). Zapłaciłem 20 zł, nie wiem, czy ma to znaczenie. Rozumiem, że masz wszystkie wymienione przeze mnie?
Zambro, pisz na tech@weeb.tv. Wszystko potrwa do kilku dni, ale mnie wystarczyły dwa maile. Ponieważ jedno konto dzieliłem przez 3 lata z kumplem, nadszedł czas by założyć moje własne. Miałem przed sobą czarno na białym sporą różnicę programową. Przy pierwszej odpowiedzi dowiedziałem się, że to wina nadających, którzy blokują niektóre kanały dla nowych użytkowników. Natomiast przy drugiej odpowiedzi - że sprawa zamknięta, a komplet kanałów zawitał na nowe konto.

Trzeba po prostu napisać dwa dobre maile i nagle niemożliwe okaże się możliwe. ;-)
OK, napiszę, trochę się pokłócę. dzięcki za cynk.
Jakim cudem współdzielisz t z kumplem? przecież weeb wykrywa sesje i dwie równoczesne nie są dozwolone przecież. znasz na to jakiś sposób ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 18:12

pan Zambrotta pisze:
mateelv pisze:
pan Zambrotta pisze:no bez jaj... nie widzę ich na swojej liście (ani na stronie internetowej, ani na pluginie xbmc). Zapłaciłem 20 zł, nie wiem, czy ma to znaczenie. Rozumiem, że masz wszystkie wymienione przeze mnie?
Zambro, pisz na tech@weeb.tv. Wszystko potrwa do kilku dni, ale mnie wystarczyły dwa maile. Ponieważ jedno konto dzieliłem przez 3 lata z kumplem, nadszedł czas by założyć moje własne. Miałem przed sobą czarno na białym sporą różnicę programową. Przy pierwszej odpowiedzi dowiedziałem się, że to wina nadających, którzy blokują niektóre kanały dla nowych użytkowników. Natomiast przy drugiej odpowiedzi - że sprawa zamknięta, a komplet kanałów zawitał na nowe konto.

Trzeba po prostu napisać dwa dobre maile i nagle niemożliwe okaże się możliwe. ;-)
OK, napiszę, trochę się pokłócę. dzięcki za cynk.
Jakim cudem współdzielisz t z kumplem? przecież weeb wykrywa sesje i dwie równoczesne nie są dozwolone przecież. znasz na to jakiś sposób ?
Może trochę źle się wyraziłem. Po prostu mieszkaliśmy razem na studiach i nie było z tym problemu.
Istnieje coś takiego jak multisesja na weebie, ale jest to możliwe tylko przy korzystaniu z tego samego IP. Nam nie była potrzebna, bo zwykle dogadywaliśmy się w temacie i użytkowaliśmy konto bez niej.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 września 2014, 18:17

U mnie z weeb.tv jest taka sama sytuacja jak u pana Zambrotty. Też od jakiegoś czasu brakuje mi nsport i kilku innych kanałów.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 16:54

Dzisiejszy szlagier chciałbym obejrzeć w spokoju o transmisję i bez nerwów, że coś przerwie, będzie często zamulać itp. Tylko gdzie najlepiej? Oczywiście płatne opcje też wchodzą w grę, ale tylko te pewne i skuteczne, czyli patrząc na Wasze powyższe wypowiedzi weebtv mogę sobie darować.


No a wolę oglądać w domu, nie będę po knajpach łaził, nieogolony jestem :prochno:

Pomożecie? :)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 17:29

W sumie to z weeb.tv jest dziwna sprawa. Na maila mi jeszcze nie odpisali.
Z tych kanałów co mnie interesują został mi akurat canal+ sport i wczoraj oglądałem mecz psg-barca bez wykupionego premium i działało mi bez żadnej ścinki.
Dziś Juve też ma być na tym kanale więc liczę że dziś też będzie bez ścinki :D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 17:33

@artur07, na moje zgłoszenie również, ale widziałem na fanpejdżu gościa ze zgłoszeniem o numerze mniejszym od mojego o ok. 150 i również nie odpisali. Mówią, że starają się odpowiadać w kolejności od najstarszego, mam nadzieje, że na moje zdążą przed gwiazdką :prochno:
Antek666 pisze:Dzisiejszy szlagier chciałbym obejrzeć w spokoju o transmisję i bez nerwów, że coś przerwie, będzie często zamulać itp. Tylko gdzie najlepiej?
w Berlinie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2014, 17:47

Wykupiłem łonet i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Testował ktoś w poprzedniej kolejce?


ODPOWIEDZ