Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Inzaghi320

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2008
Posty: 53
Rejestracja: 18 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 17:53

Witam
Mam pytanie opłaca sie kupić konto na stronie weeb.tv ?? Chodzi mi czy jest dobra jakość obrazu na stronie po wykupienie konta. Chodzi o kanał nSport na mecz Celtic Juventus ;)
Forza JUVE !


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 18:01

Inzaghi320 pisze:Witam
Mam pytanie opłaca sie kupić konto na stronie weeb.tv ?? Chodzi mi czy jest dobra jakość obrazu na stronie po wykupienie konta. Chodzi o kanał nSport na mecz Celtic Juventus ;)
Forza JUVE !
Jakość jest dobra, choć to może być dość subiektywna opinia, gdyż jeden jest przyzwyczajony do oglądania tylko w 1080i, inny dopuszcza również słabszą jakość. Jeśli interesuje Cię konto na weeb.tv w dłuższej perspektywie, to minus tej strony jest taki, że dostępne kanały potrafią się zmieniać. Przykładowo jednego dnia nsport jest dostępne, innego dnia znika.


Obrazek
Inzaghi320

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2008
Posty: 53
Rejestracja: 18 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 18:08

Ok dzieki za rada


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2013, 19:33

Znacie kanal gdziemecz bedzie retransmitowany? N powtarza P$G dwa razy a Juve nie.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
princessa2013

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2013

Nieprzeczytany post 17 marca 2013, 17:10

a nie lepszy jest Orange Sport?


Jak masz zrobic coś dziś zrób po jutrze a będziesz mieć 2 dni wolnego :)fototapety
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2013, 16:50

Witam. Mam taki oto problem z oglądaniem meczów na SopCascie: mecze ligowe Juventusu na rosyjskich transmisjach z wiziwig.tv oglądam bez żadnych problemów, ładuje mi do 100, mecz się nie wiesza, transmisja się nie wyłącza sama z siebie. Jednym słowem - malina.
Gdy przychodzi mi oglądać mecz Ligi Mistrzów na SopCascie, również korzystam z rosyjskich transmisji z wiziwig.tv. Tu pojawia się taki problem, że w przeciwieństwie do meczów ligowych, transmisje się wyłączają. Na przykład wczorajszy mecz, korzystałem z czterech różnych rosyjskich transmisji i z każdej mnie wyrzucało po kilku minutach (dodam, że internet mam wystarczająco dobry by oglądać mecze bez problemów). Sytuacja taka nie zdarza się pierwszy raz.
Wie ktoś jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy? Macie taką samą sytuację?
Dziękuję z góry za odpowiedzi.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2013, 17:17

Mogę powiedzieć że ja mam taką samą sytuację. Nie korzystam z wizwig z tylko z livefootball.ws i Serie A jest zawsze super a wczoraj na LM kilka razy się męczyłem bo albo się zacinało albo nie działało albo szło slow motion. Ostatecznie trochę oglądałem z rosyjskiej transmisji a później z włoskiej, która co jakiś czas się zatrzymywała. Przyczyn niestety nie znam.. Myślałem na początku że to coś z netem albo z kompem ale wychodzi na to że nie. Nie wiem, może większe zainteresowanie i stąd takie problemy..


Obrazek
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2013, 17:30

Większe zainteresowanie? Możliwe, aczkolwiek rewanż Barcelony z Milanem oglądałem i wyjątkowo nie wywaliło mnie.
A nie jest tak, że transmisja przyjmuje określoną liczbę użytkowników? Chyba tak właśnie jest, więc tym bardziej dziwne, że skoro kilka minut przed meczem zajmuję sobie miejsce, ładuję transmisje i mimo tego mnie wyrzuca bo ktoś inny się dobija już po pierwszym gwizdku? :| Lekka przesada.
sekundo pisze:Musze nacisnąć STOP i PLAY i znów kilka minut ładnie idzie i tak w kółko (czasem uda się wytrzymać kilkanaście minut).
Też tak mam czasami.
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2013, 17:40 przez morfeuszrejowiec, łącznie zmieniany 1 raz.


sekundo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2013, 17:37

Ja mam najnowszy sopcast i vlc i przy linkach z livefootball.ws bez względu na jakość po kilku minutach mam zawiechę na amen. Musze nacisnąć STOP i PLAY i znów kilka minut ładnie idzie i tak w kółko (czasem uda się wytrzymać kilkanaście minut). Kompa mam nowego, net 30 mb. Także jest to trochę upierdliwe. Przy linkach na inne kanały niż rosyjskie problemu nie ma (co nie znaczy że czasami nie tnie momentami), ale wiadomo - jakość. :?


otello

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 kwietnia 2013
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 19:10

Ja zawsze oglądam na meczyki.pl i jeszcze nigdy się nie zawiodłem.


Dravil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2009
Posty: 92
Rejestracja: 13 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 18:50

Ma ktoś może podobne problemy z oglądaniem meczów na takich stronach jak drhtv czy futbolhd? Mi po zamknięciu reklam wyskakuje czarny ekran gdzie nie widać nawet playera, nic się nie ładuje.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 18:54

Właśnie ostatnio też mam problemy z drhtv. Tzn nie zawsze, jednego dnia jest wszystko ok, drugiego dzieje się dokładnie to co napisałeś, nie mam pojęcia od czego to zależy.


#AllegriOut
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2013, 15:56

Kolejny problem z rosyjskimi sopcastami. Mianowicie - transmisja ładuje się do 100, przez chwilę jest dobrze a następnie zmniejsza się do okolic 50-70 na jakiś czas, ponownie do 100 i tak non stop (rzecz dzieję się tylko i wyłącznie przy rosyjskich linkach, rumuńskie DigiSport chodzi bez zarzutu). Czym może być to spowodowane? Kodeki? Adobe Flash Player? Zaktualizować te elementy?
Posiadam Sopcast wersja 3.8.2, VLC media player 2.0.6. Dodam jeszcze, że występuje to u mnie od czasu reinstalacji Windowsa, wcześniej takie zjawisko nie występowało.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 września 2013, 16:58

Ja mam na stacjonarce notorycznie "slow motion" - wszystko w zwolnionym tempie. Komuś się trafił taki przypadek? Nie chce mi się prawdę mówiąc reinstalować firefoxa.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2013, 13:23

Ja wszystkie mecze mam z wizwiga i livefootball.ws przez sopcasta i jeszcze nie mialem takich problemow.
Wszystkie Juve, oraz moj brat BVB i żadnych problemów.

Zazwyczaj bufor 90-100% i zero lagów (no, czasami tam klatka). Jakosc wysmienita, plywa fantastycznie.

Moze macie porty poblokowane?

3900-13900 - cały zakres.

Kazdy peer może mieć inny port, dlatego też sprawdzić lepiej czy wszystko jest okej.

Jestem z Pomorskiego, Internet Netia 20mb (optymalna 18~).
Pytanie też, czy macie Net na WIFI czy kablu?


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
ODPOWIEDZ