Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
J-d-U-o-V-m-E-inik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2009
Posty: 47
Rejestracja: 15 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 października 2014, 16:56

Jaka jest potrzebna minimalna prędkość internetu, żeby mógł bez problemu oglądać mecze na laptopie? I ile meczy będę w stanie oglądnąć mając modem z limitem 500 mb?


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 listopada 2014, 17:08

pan Zambrotta że tak sie zapytam z ciekawości- odpisali Ci na Twojego maila z weeb.tv? U mnie cisza...


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2014, 19:10

Panowie, czy będzie ktoś tak miły i zarzuci linka na jedną z tych rosyjskich stron z linkami sopcastowymi?

Szukam na google, ale wpisywanie russia sopcast soccer niewiele dało ;p


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 listopada 2014, 19:31

http://livefootball.ws/15555-champions- ... iacos.html

tutaj bedziesz mial przed meczem kilka linkow.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 16:55

Siema,
zbliża się mecz sezonu(oby pierwszy z 5 takich pozostałych :D) a ja zaczynam się stresować zdarzającymi się problemami z transmisjami :roll:

Niestety z wiadomych względów transmisja płatna na onecie nie jest dla mnie dostępna z powodu miejsca zamieszkania, zna może ktoś podobny, niezawodny serwis?
Chętnie płatne przez sms czy coś i takie szybko weryfikujące, bo potrzebuję na gwałt...ekhm, na dziś.

Prędkość mojego łącza i wydajność mojego sprzętu jest zadowalająca.


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 17:27

Siema
Niestety ciężko będzie, swego czasu jak mieszkalem w Koln, tez szukalem streamow platnych i nic z PL nie działało.
Jezeli nie przeszkadza ci brak polskiego komentarza to z tej strony napewno znajdziejsz stream http://www.rojadirecta.me/ Linkow jest zawsze duzo, niestety nie wszystkie godne polecenia.

BTW jak mieszkasz w Berlinie moze wybierzesz sie do jakiegoś Tipico lub innego 'sts-a' Tam telewizorów od groma, fotele czesto jak w kinie, a i emocje czasem jak na stadionie bo ludzi kupa :)


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 17:48

Ktoś próbował na http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/ ? Kupno Heinekena i na kapslu masz kod do oglądania na ww stronie w jakości HD.


Z Juventusem od 1997 roku.
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 19:01

ManInBlack87 pisze:Siema
Niestety ciężko będzie, swego czasu jak mieszkalem w Koln, tez szukalem streamow platnych i nic z PL nie działało.
Jezeli nie przeszkadza ci brak polskiego komentarza to z tej strony napewno znajdziejsz stream http://www.rojadirecta.me/ Linkow jest zawsze duzo, niestety nie wszystkie godne polecenia.

BTW jak mieszkasz w Berlinie moze wybierzesz sie do jakiegoś Tipico lub innego 'sts-a' Tam telewizorów od groma, fotele czesto jak w kinie, a i emocje czasem jak na stadionie bo ludzi kupa :)
Jakoś się ucieszyłem, że poświęciłeś mi trochę czasu i napisałeś swojego 9-ego posta tutaj :smile: poza tym jeśli liczby nie kłamią to jesteśmy rówieśnikami.

Stronkę rojadirecta.me znam bardzo dobrze, ale jak sam mówisz, tam też nieraz ciężko coś znaleźć... No a futbolhd.tv jest zazwyczaj ok ale tam denerwuję mnie restart transmisji co 20minut... Natomiast na jakieś oglądanie u buków jestem zbyt wybredny :P No i zawsze istnieje ryzyko, że na kilku telewizorach będzie leciał jeden mecz...derby Madrytu.
-10- pisze:Ktoś próbował na http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/ ? Kupno Heinekena i na kapslu masz kod do oglądania na ww stronie w jakości HD.
Fajnie, ale przypadkiem nie jest tak, że można oglądać tylko ten mecz który puszcza TVP? :think: O meczu Juve jakoś tam prawie nic nie widzę...


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 19:12

Antek666 pisze:
-10- pisze:Ktoś próbował na http://ligamistrzow.sport.tvp.pl/ ? Kupno Heinekena i na kapslu masz kod do oglądania na ww stronie w jakości HD.
Fajnie, ale przypadkiem nie jest tak, że można oglądać tylko ten mecz który puszcza TVP? :think: O meczu Juve jakoś tam prawie nic nie widzę...
Z tego co wiem kiedyś to tak działało, że po wpisaniu kodu spod kapsla mieliśmy możliwość obejrzenia dowolnego meczu. Jednak w tym roku kilkukrotnie to sprawdzałem i na nic nie zdało się spożycie litrów tego apetycznego napoju :|


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 19:40

Hehe, poprostu znam ten ból szukania streamów, bylem na nie skazany przez całe MS. :angry:
a za kapsla to tez mi sie wydaje ze bedzie tylko real-atletico


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 15:44

Panowie, a na komórce da radę oglądnąć jakiś stream? Polecicie coś?


Obrazek
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 16:03

To samo co na kompie.. ;d

acestream + livefootball.ws /to mój klasyczny zestaw

dzisiaj testuje tego playera z eleven, będę streamował obraz z telefonu na lapka, bo laptop nie daje rady i ścina jak ma sam odtwarzać ;d


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2018, 20:09

@Hoffman: daj znać jak się udało bom ciekawy...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 08:29

DonPatch pisze:Panowie, a na komórce da radę oglądnąć jakiś stream? Polecicie coś?
Aplikacja "SPORTS TV HD" ze sklepu google (zielono czerwony napis na czarnym tle + biały telewizorek). Polecam, bardzo fajna jakość, chyba wszystkie ważniejsze mecze :)


ODPOWIEDZ