Juve w Netflix.

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2017, 10:38

Juventus od kuchni, klub właśnie ogłosił powstanie dokumentu o naszej drużynie. Cztery godzinne odcinki na początku 2018.

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... series.php


calma calma
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2017, 10:54

Netflix to nie są leszcze, wspaniała sprawa, jestem pewien, że zrobią to fajnie, choć słyszałem, że Juventus z perspektywy osoby z zewnątrz, próbującej się czegoś dowiedzieć to klub, w którym nie masz tutaj nic do lubienia.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2018, 20:19

Są może jakieś nowe informacje na ten temat?
Mam nadzieję, że sprawa nie upadła


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2018, 21:06

Orientuje się ktoś kiedy premiera? Na stronie jeszcze cisza.
https://www.netflix.com/pl/title/80211576


Obrazek
Kicek7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2006
Posty: 357
Rejestracja: 09 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2018, 13:08

Dzisiejsze info z oficjalnej strony Juve

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... ry-16-.php

Premiera 16. lutego (pierwsze 3 odcinki)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2018, 13:30

Jest krótki zwiastun.
Klik


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lutego 2018, 13:53

Wow, ciary, zapowiada się fenomenalnie.
Jacyś chętni na konto premium? :)


calma calma
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 22:30

Na netflixie są już 3 pierwsze odcinki serialu. Oglądał ktoś już i mógłby się podzielić wrażeniami?


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 23:35

W sumie gdyby nie nowy post w tym temacie, to nie zauważyłbym tego na netflixie.

Jestem po pierwszym odcinku, ogólnie bez szału. Dokument kreowany jako opowiedzenie obecnego sezonu ze skrótami najważniejszych meczów. Pomiędzy meczami krótkie wstawki na każdy temat ('10' Dybali, Gigi i jego kariera, Pjanić z synem itp). Ogólnie dokument gna do następnego meczu, nie da się zgłębić ciekawego tematu pomiędzy skrótami. Jedynym ciekawym momentem było jak Claudio oprowadzał po zapleczu technicznym i przedstawiał ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie stroju. Liczyłem na jakieś poważniejsze potraktowanie zespołu "od kuchni", ale dla kibica zespołu zbyt wielu nowych rzeczy nie ma. Głównie materiał skierowany dla widza amerykańśkiego, tak myślę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 07:35

Ogólnie do obejrzenia ale bez większego szału. Tak jak kolega wyżej pisał brak jakiegoś większego zgłębiania tematów. W największym skrócie kilkuminutowe rozmowy z rożnymi zawodnikami naszej drużyny głownie o Juventusie z możliwością zobaczenia kilku urywków z ich mieszkań/domów. Pokazane urywki konferencji, treningów i "najważniejszych" meczy w obecnym sezonie. Jeśli chodzi o rzeczy bardziej od kuchni to jest kilka smaczków ale nie dużo np. Pjanic grający w domu z synem lub Higuain odwiedzający młodzieżówkę na święta. Będąc fanem można obejrzeć ale nie ma się uczucia "chcę więcej", zwłaszcza że jeszcze z 3-4 odcinki będą w późniejszym terminie. W tych 3 zawiera się okres od początku sezonu do końca grudnia.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 18:15

Jestem po pierwszym odcinku i faktycznie jest spory niedosyt. Człowiek chciałby zobaczyć totalne zaplecze, np. zobaczyć spory fragment o funkcjonowaniu młodzieżówki i żeńskiej drużyny. Ale sam dokument nazywa się w sumie „pierwsza drużyna” i skupia się na gwiazdach. Rynek szczególnie w USA jest obecnie mocno napalony na produkcje Netflixa z Europy, podsycają to największymi gwiazdami i szekle będą leciały i do Nas i do Nflixa 👍

Niemniej przyjemnie się to ogląda do wieczornego napoju :)


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 14:57

Kolega pyta czy można to już skądś ściągnąć/obejrzeć online, bo podobno nie można znaleźć. Wiecie coś?

edit:
@Agrik, dzięki za cudowną pomoc. A poza netflixem?
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2018, 16:23 przez gawron, łącznie zmieniany 1 raz.


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 16:22

Pewnie, że można. Netflix.com.

edit.
up: To trzeba napisać, chce obejrzeć za frajer mimo, że Netflix kosztuje raptem 30 zł za miesiąc, a pierwszy miesiąc jest za darmo. Wystarczy mieć maila i kartę płatniczą obsługującą płatności internetowe.


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2018, 19:51

Udało mi się wreszcie znaleźć trochę czasu i obejrzałem w końcu wszystkie odcinki. I tak serial mi się podobał, ale pozostawił we mnie uczucie niedosytu. Co mi się podobało w tym serialu? Przede wszystkim ta cała otoczka wokół, gdzie możemy poznać naszych piłkarzy troszkę od innej strony nie tylko piłkarskiej, zobaczyć jak mieszkają, a także jak oni się zapatrują na dane sprawy związane z Juventusem, no i przede wszystkim możemy się czegoś nowego dowiedzieć o nich samych. Bardzo mi się podobały wszystkie momenty nie związane z meczami między innymi wizyta Hiquaina w szkółce Juventusu- ta radość dzieciaków ze spotkania, czy pokazanie przez Marchisio zaplecza technicznego. Więc czemu odczuwam niedosyt? Ponieważ dla mnie aspekt związany z wydarzeniami na boisku wypada bardzo słabo, to znaczy skróty meczów nie wzbudziły we mnie żadnej pasji , wręcz bym powiedział, że były dla mnie nudne. Szkoda, pewnie po części związane jest to z tym, że zna się wyniki meczów , jednakże moim zdaniem czegoś zabrakło. Czego? Nie mam pojęcia. A i jeszcze wielka szkoda, że nie mieliśmy żadnych momentów ze Szczęsnym w 3 odcinku, w końcu dużo się o nim mówi w nim. Fajnie jest też to, że tak naprawdę nie wiemy jak się to skończy, inaczej się serial potoczy jak uda się nam jutro wyeliminować Tottenham, a inaczej gdyby się to nie udało. Być może w nowych odcinkach pojawią się te emocje sportowe które towarzyszą mi gdy oglądam skróty np. naszych szczypiornistów czy chociażby powtórki z biegu naszych 400 metrowców, gdyż sezon w końcu wkroczy w decydującą rozgrywkę. W każdym razie gorąco polecam, aby sobie obejrzeć i wyrobić własne zdanie na ten temat, ponieważ serial mimo wszystko przyjemnie się ogląda. A i jeśli komuś się podoba to gorąco polecam obejrzeć sobie Last Chance U. Serial dokumentalny o amerykańskiej młodzieżowej drużynie futbolowej, który był prekursorem serialu o naszej drużynie. Dostępny na Netflixie. Moim zdaniem Last Chance U ma wszystko to czego zabrakło u nas:-P


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 08:59

Zycie dostarcza najlepsze scenariusze. Wiadomo kiedy następne odcinki :? Ciekawe jak pokażą kulisy odpadnięcia z Realem i walkę z Napoli :D


ODPOWIEDZ