Wszystko o Eleven

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:06

Grupa Eleven Sports Network nadająca trzy kanały -Eleven HD , Eleven Sports HD oraz Eleven Extra HD posiada następujace prawa telewizyjne:

La Liga Santander | liga hiszpańska – do końca sezonu 2017/2018
Serie A | liga włoska
Ligue 1 | liga francuska
Scottish Premier League | liga szkocka
Scottish Championship
Jupiler Pro League | liga belgijska
English Football League | 2. liga angielska – do końca sezonu2016/2017
FA Cup | Puchar Anglii
English League Cup | Puchar Ligi angielskiej – do końca 2016/2017
Coupe de la Ligue | Puchar Ligi francuskiej
Kwalifikacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL
Campeonato Brasileiro Série A | liga brazylijska
Campeonato Paulista Série A1 | liga brazylijska
NFL – do końca sezonu 2017/2018
Lega Basket A | liga włoska mężczyzn
Turnieje ATP 250 Series
Velux Liga Mistrzów EHF – do końca sezonu 2018/2019
Velux Liga Mistrzyń EHF – do końca sezonu 2018/2019
Formuła 1 – do końca sezonu 2019

Dzięki Eleven możemy oglądać na żywo wszystkie mecze Juventusu w Serie A.W tym sezonie jeszcze nie zdarzyło się aby zabrakło transmisji,co bylo częste kiedy prawa posiadał C+ .

Kanały można znaleźć w nc+, Cyfrowym Polsacie i sieciach kablowych.

Jutro o 14 ma odbyć się konferencja prasowa na której,mają podać jakąś niby ważną informację. Być może będzie to zakup praw do Bundesligi,którą obecnie pokazuje w Polsce Eurosport 2 ale jeszcze nie przedłużył praw a w innych krajach już to zrobił.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 19:15

Sorek21 pisze:W tym sezonie jeszcze nie zdarzyło się aby zabrakło transmisji,co bylo częste kiedy prawa posiadał C+ .
Mi się wydaje, że nie wszystkie mecze Juve w tym sezonie były pokazane na żywo w Eleven, ale mogę się mylić.
Sorek21 pisze:Być może będzie to zakup praw do Bundesligi,którą obecnie pokazuje w Polsce Eurosport 2 ale jeszcze nie przedłużył praw a w innych krajach już to zrobił.
To byłoby spoko. Jeszcze liga angielska i liga mistrzów i Eleven ma wszystko :D


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 20:22

Wojtek pisze:
Sorek21 pisze:W tym sezonie jeszcze nie zdarzyło się aby zabrakło transmisji,co bylo częste kiedy prawa posiadał C+ .
Mi się wydaje, że nie wszystkie mecze Juve w tym sezonie były pokazane na żywo w Eleven, ale mogę się mylić.
Masz racje, nie wszystkie mecze Juve były w Eleven. Dwóch bądź trzech nie puścili od początku sezonu, ale jest już 3 kanał, więc podejrzewam, że od teraz będą wszystkie nasze mecze, tym bardziej, że kibiców Juve jest najwięcej w Polsce spośród wszystkich innych drużyn z SerieA.

Tak przy okazji. Kupujcie pakiety na oficjalnej stronie elevensports.pl, a nie na player.pl. U tych drugich niestety nie ma 3 kanału (któregoś razu transmisja Juve była właśnie na nim).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 22:55

Sila Spokoju pisze: Tak przy okazji. Kupujcie pakiety na oficjalnej stronie elevensports.pl, a nie na player.pl. U tych drugich niestety nie ma 3 kanału (któregoś razu transmisja Juve była właśnie na nim).
Dokładnie :ok:

Ja tam bardzo lubię oglądać mecze na Eleven. Może i komentatorzy gadają czasami bez sensu, ale z drugiej strony nie słychać przynajmniej bez przerwy "Juventus Turyn" i innych tego typu atrakcji, które można usłyszeć na C+, nie mówiąc o Polsacie.

Gdyby faktycznie mieli wziąć Budesligę, to nie wiem czy te 3 kanały wystarczą... W takiej sytuacji przydałby się jeszcze 4-ty. :think:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2017, 23:37

według mnie 1 lub 2 mecze nie były pokazywane w Eleven.
Co do jutrzejszej konfy kupili jakieś prawa do MMA czy UFC być może to będzie.

Dla mnie trochę szkoda, że nie ma kolarstwa. bo nie wszystko ma Eurosport, wiec Eleven mogłoby się zakrecić.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 00:22

Moim zdaniem Serie A w Eleven to najlepsza rzecz jaka mogła nam się przytrafić, niesamowity skok jakościowy. Pomijam już fakt, że nie pamiętam kiedy przez ostatnie dwa lata oglądałem nasz mecz ligowy na streamie, chyba nie pokazywali w tym sezonie tylko meczu z Cagliari na JStadium. Skończyło się wysłuchiwanie durnot Grzegorza Milko w Canal+, który przewertował ostatnie pięć newsów na JuvePoland dwie godziny przed meczem i wyrywkowo czytał je na antenie, często ze zmienioną/ubarwioną treścią. Święcicki z Kapicą wspólnie się nakręcają by być lepszym, opowiedzieć ciekawszą anegdotę, jak dla mnie rewelacja, tak jak interakcja z kibicami za pomocą twittera w trakcie transmisji i oddawanie części swojej osobowości. Kiedyś uważałem, że Nsport i Polsat dzielą od Canal+ lata świetlne, tak teraz Eleven odjechało na niemożliwy poziom, jak dostaną jeszcze Bundesligę to już w ogóle będzie kosmos.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 09:18

Nie wszystkie mecze były pokazywane ale po fali meili od Juventinich zaczęli pokazywać wszystkie. Była taka akcja, że pokazywali Napoli kosztem Juve ze względu na Polaków tam grających. Ilość maili była porażająca ( wiem to z dobrego źródła ). Ilość kibiców Juve a co za tym idzie oglądalność jest wiele razy większa niż Napoli z Polakami.
Pakiet E mam na nc+ i też uważam, że to najlepsze co mogło nam się przytrafić. Oby kontynuowali przygodę z Serie A bo przynajmniej nie jesteśmy dyskryminowani jak wtedy gdy c+ miał prawa do transmisji. Płacę dużo za pakiet, który mam ale uważam, że warto.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 14:20

no to jest BL w Eleven. Troche to moze skomplikować mecze w liudze włoskiej, oczywiscie nie szlagiery które są rozgrywane po meczach BL. Ale np. sobotni mecz o 18.00 czy też niedzielne o 15.00 bezposrednio kolidują z niemiecką buneskopanką.
Zobaczymy co wymyślą. 3 kanały to z jednej strony spoko, z drugiej niewiele. Ja np. zupelnie nie ogladam szkockiej, angieslkiej 2. wiec jakby ich nie było to by mnie to nie martwiło. Ale też powiedzmy sobie szczerze, ani angielska ani szkocka nie zajmują dużo czasu w ramówce ELeven.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 14:23

Muszą to jakoś pogodzić bo ten trzeci kanał był rzadko kiedy wykorzystywany na transmisje a zapełniały go jakieś duperele. Mam nadzieję, że nie zmieni się częstotliwość pokazywania Juve a w BL praktycznie tylko Bayern oraz BvB powinni pokazywać.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 15:27

Superancko! Tylko mnie teraz ciekawi o ile podwyższą cenę za konto premium na stronie :whistle:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 17:41

Dodatkowo za 2 lub 3 tygodnie ma ruszyć długo obiecywane studio.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 23:31

Sorek21 pisze:Dodatkowo za 2 lub 3 tygodnie ma ruszyć długo obiecywane studio.
A skąd to info? Było by spoko, bo studia brakuje jak cholera.

Co do Bundesligi w ELeven to, ciekaw jestem czy nie odbije się to na mniejszej liczbie transmisji z Serie A, tego bym nie chciał.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2017, 23:44

nie wiem, jak można sie cieszyć z bundesligi w eleven. raz, że dodatkowa liga która wchodzi w ramówke z meczami serie a. dwa - im więcej lig będą w posiadaniu, tym mniej im będzie zależeć na konkretnej jednej. Dotychczas serie a była traktowana jako jedna z 3 topowych lig i na podstawie tego budowali swoją ramówkę. A znając życie więcej jest w Polsce kibiców bayernu i borussi niż wszystkich klubów serie a, taka jest smutna prawda. raz, że liga atrakcyjniejsza dla oka, dwa że w tym kraju jest pełno wąsaczy lubiących sobie popatrzyć na lewandowskiego i piszczka. jeżeli bundesliga będzie im generowała więcej zainteresowania, mogą być bardziej skłonni do porzucenia jednej z dotychczasowych lig, zwykła optymalizacja kosztów.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 07:41

Niestety masz rację i sam nie jestem szczęśliwy z tego powodu ale nie sądzę aby wywalili Serie A bo zawsze mogą wywalić francuską, która ma chyba najmniej adoratorów. Teraz było idealnie i mam nadzieje, że to nie wpłynie na nas negatywnie. Dla mnie BL to wrzód na dupie bo nie oglądam tego jak i francuskiej.
Jeżeli zaczną się schody i okaże się, że nie będę mógł oglądać Juve to rezygnuję z E bez żalu.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lutego 2017, 08:05

pan Zambrotta pisze:nie wiem, jak można sie cieszyć z bundesligi w eleven. raz, że dodatkowa liga która wchodzi w ramówke z meczami serie a. dwa - im więcej lig będą w posiadaniu, tym mniej im będzie zależeć na konkretnej jednej. Dotychczas serie a była traktowana jako jedna z 3 topowych lig i na podstawie tego budowali swoją ramówkę. A znając życie więcej jest w Polsce kibiców bayernu i borussi niż wszystkich klubów serie a, taka jest smutna prawda. raz, że liga atrakcyjniejsza dla oka, dwa że w tym kraju jest pełno wąsaczy lubiących sobie popatrzyć na lewandowskiego i piszczka.
Jeśli to doszłoby do skutku (na tę chwilę to tylko gdybanie) to chyba nikt nie ma wątpliwości, że Eleven jeśli będzie musiało wybierać pomiędzy meczem Bayernu/BvB nawet z leszczami a naszym nawet z mocnym przeciwnikiem typu Viola/Lazio wybiorą szkopów (swoją drogą nie mam zielonego pojęcia jak im w ogóle można kibicować). Jeśli jednak prześledzimy terminarz to Juve najczęściej gra w niedziele o 15 lub soboty/niedziele o 20:45. Z kolei Bayern/BvB najczęściej w soboty o 15:30 i, o dziwo, piątki o 20:30. W piątki gramy bardzo rzadko a przy 3 kanałach i tak nie będzie problemu. Jedyny termin jaki nam może kolidować to sobota i niedziela o 18/18:30 ale i my i "polskie" kluby grają wtedy dość rzadko więc reasumując myślę, że stracilibyśmy tylko (albo i aż) 1-2 mecze w sezonie. Już bardziej obawiałbym się Milika i Zielińskiego jeśli zostaną w Napoli, bo o tych 2 meczach, które straciliśmy w tym sezonie to właśnie ich kosztem. Jeśli Milik wróci do gry i formy to jeszcze coś w tym sezonie może nas ominąć.

Nie zmienia to faktu, że też mimo wszystko nie rozumiem z czego tu się cieszyć. Najlepiej aby zostało tak jak jest, tym bardziej, że jeśli ktoś koniecznie chce oglądać Lewego to i tak do Eurosportu (na którym leci bundeskopanka) w Polsce ma dostęp zdecydowanie więcej ludzi niż do Eleven.

Ps. Właściwie to dlaczego Zambro tak to Cię martwi? Przecież wg Ciebie w dzisiejszych czasach i tak tylko Janusze płacą za nc+/cyfrowy polsat
:P


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
ODPOWIEDZ