Wszystko o Eleven

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2018, 21:02

AdiJuve pisze:Jak mam do maja pakiet to jakąś mogę wykupić do przodu już na kolejne pół roku z tym kodem?
Niestety tak prosto nie ma. Pisałem do ich pomocy i dostałem taką odpowiedź:
Szanowny Panie Przemysławie,

Dziękujemy za kontakt z działem pomocy.

Ponieważ posiada Pan już aktywny pakiet, prawdopodobnie system uniemożliwi zdublowanie subskrypcji na jednym koncie. W tej sytuacji prosimy utworzyć nowe konto, a następnie przesłać do nas potwierdzenie dokonania transakcji. Wówczas na Pańskim głównym koncie połączymy pakiety. Natomiast po całym procesie to drugie konto będzie można zamknąć.
Więc ja tam raczej nie będę ryzykował, bo znając życie to zostanę z dwoma kontami i pakietami ważnymi w tym samym czasie (obecny mam do sierpnia)


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 19:06

Dzieję się, po fanach Bundesligi wydymani zostali wszyscy kibice Barcy i Realu. Prawa do La Liga na pół z C+. :rotfl:
Eleven 4K na wyłączność w Orange, 4 w nc+, Polsaty Premium z LM do kablówek wejdą pewnie na święty nigdy. Walka idzie na noże a klient niestety traci. Jeszcze rozumiem gdyby jedni i drudzy mieli te same mecze ale co kolejkę zmiana meczu pierwszego wyboru między platformami to zwykłe #%$%^$& i odpowiedni urząd powinien zatrzymać ten kabaret.
Zupełnie straciłem zaufanie do 11, nie zdziwię się jeśli w połowie sezonu stwierdzą, że połowę Calcio też oddadzą.


calma calma
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2018, 21:51

Trzeba przyznać, że wymyślili to sobie nieźle. Ja akurat mam nc+ i w pewnym momencie weszła jakas promocja na Eleven gdzie wychodziło średnio za miesiąc 9 zł. I wtedy skorzystalem.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 09:47

Polsat kupił 50% spółki Eleven Sports.

Będzie strategiczne partnerstwo.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 09:48

Sorek21 pisze:Polsat kupił 50% spółki Eleven Sports.

Będzie strategiczne partnerstwo.
51%


Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 07:35

Ktoś testował już reklamowany na głównej player.pl?

Posiadając android TV wydaje się to być dobra opcja. Samo eleven testuję aktualnie w ramach 10 dniowego darmowego okresu - miło się oglądało ostatni mecz, dobra jakość bez lagowania. A nie mam już ochoty na ostatnią chwilę wertować streamów czy znajdzie się coś stabilnego.
Wracając do eleven - nie wystawili niestety aplikacji pod android TV, nie ma też chromecast (chyba że coś przeoczyłem).

Patrząc na miesięczną opłatę, nie ma się co zastanawiać - player kosztuje podobnie, mogę korzystać z aplikacji bezpośrednio z TV bez potrzeby łączenia via HDMI laptopa. Do tego oprócz eleven dochodzą inne kanały.
Jedyny argument (chyba) za samym eleven jest taki, że nastawiając się na cały sezon, miesięczna kwota byłaby niższa... :think:


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 08:28

Krzychu89 pisze:Ktoś testował już reklamowany na głównej player.pl?

Posiadając android TV wydaje się to być dobra opcja. Samo eleven testuję aktualnie w ramach 10 dniowego darmowego okresu - miło się oglądało ostatni mecz, dobra jakość bez lagowania. A nie mam już ochoty na ostatnią chwilę wertować streamów czy znajdzie się coś stabilnego.
Wracając do eleven - nie wystawili niestety aplikacji pod android TV, nie ma też chromecast (chyba że coś przeoczyłem).

Patrząc na miesięczną opłatę, nie ma się co zastanawiać - player kosztuje podobnie, mogę korzystać z aplikacji bezpośrednio z TV bez potrzeby łączenia via HDMI laptopa. Do tego oprócz eleven dochodzą inne kanały.
Jedyny argument (chyba) za samym eleven jest taki, że nastawiając się na cały sezon, miesięczna kwota byłaby niższa... :think:
2 sezony temu wykupiłem pakiet na pół roku (jakaś promocja z kodem JuvePoland z tego co pamietam). Oglądałem głównie w pracy na telefonie (barman - więc często soboty i niedziele spędzałem w pracy). Zawsze śmigało cacy a i czasem na odmóżdżenie można było za free obejrzeć jak Magda Gesler ciska pierogami w właścicieli restauacji :punish: Jakość oczywiście HD, bez zacinania, bez problemów. Z tym ze wtedy (nie wiem jak teraz) nie było w ofercie Eleven Sport Extra (teraz Eleven 4) więc ze 2 mecze przeszły mi koło nosa. Ogólnie - jeśli ktoś korzysta na codzien np z TV naziemnej to jest bardzo fajna opcja.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:13

Krzychu89 pisze:Ktoś testował już reklamowany na głównej player.pl?

Posiadając android TV wydaje się to być dobra opcja. Samo eleven testuję aktualnie w ramach 10 dniowego darmowego okresu - miło się oglądało ostatni mecz, dobra jakość bez lagowania. A nie mam już ochoty na ostatnią chwilę wertować streamów czy znajdzie się coś stabilnego.
Wracając do eleven - nie wystawili niestety aplikacji pod android TV, nie ma też chromecast (chyba że coś przeoczyłem).

Patrząc na miesięczną opłatę, nie ma się co zastanawiać - player kosztuje podobnie, mogę korzystać z aplikacji bezpośrednio z TV bez potrzeby łączenia via HDMI laptopa. Do tego oprócz eleven dochodzą inne kanały.
Jedyny argument (chyba) za samym eleven jest taki, że nastawiając się na cały sezon, miesięczna kwota byłaby niższa... :think:
Ja kupiłem, wszystko działa. O wiele lepiej niż WPPilot o ipli nie wspomnę. 4 kanały jakość HD.


:allegri: na śmietnik
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:16

Jedno pytanie - działa Wam Eleven Sports 4? Na stronie www.elevensports.pl jest tylko info, że będzie dostępny wkrótce. Na player.pl działa czy będzie działać?


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:18

szczypek pisze:Jedno pytanie - działa Wam Eleven Sports 4? Na stronie www.elevensports.pl jest tylko info, że będzie dostępny wkrótce. Na player.pl działa czy będzie działać?
Działa. Na stronie 11 ten komunikat wisi już z pół roku, a kanał działa niewiele krócej ;)


:allegri: na śmietnik
Krzychu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2007
Posty: 205
Rejestracja: 07 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:19

Hubson, Bobby dzięki za info!

Na pewno wezmę sobie ten miesiąc na początek. A jeszcze pytanko - pewnie naiwne, czy mając konto na tym playerze można korzystać na kilku urządzeniach jednocześnie. Tak jak to ma miejsce np w Netflix? :p
Tak czy inaczej planuję po zakończeniu próbnego okresu Eleven, wypróbować Player :)


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:31

Krzychu89 pisze:Hubson, Bobby dzięki za info!

Na pewno wezmę sobie ten miesiąc na początek. A jeszcze pytanko - pewnie naiwne, czy mając konto na tym playerze można korzystać na kilku urządzeniach jednocześnie. Tak jak to ma miejsce np w Netflix? :p
Tak czy inaczej planuję po zakończeniu próbnego okresu Eleven, wypróbować Player :)
Ja korzystałem na kilku urządzeniach :) W ustawieniach konta "player" możesz dodać bodajże max 4urządzenia (oczywiście listę można edytować w każdej chwili i usunąć jakieś urządzenie i dodać nowe). Na pewno na 3 śmigało bez problemu - ja miałem na swoim telefonie, tata na TV oglądał F1 i jeszcze kumlowi dałem Passy na jakiś meczyk. :hello:


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:31

Wykupiłem pakiet na miesiąc tego player.pl. Mam parę uwag:

- w reklamie na juvepoland podana kwota to 15 PLN, mi sciągnęlo z karty kredytowej 17 PLN. Być może płacąc tradycyjnym przelewem wychodzi tak jak napisano na stronie.

- transmisja meczu Juve padła na jakieś 5-10min (ok.60 minuty, nie wiem dokładnie na jak dlugo bo odpaliłem ruskiego streama, po 10 min wróciłem na eleven)

Poza tym wszystko chodziło pieknie, super jakość, nic nie przycina.
Bobby X pisze:Żadnego laga ani tym bardziej zwiechy na 10 minut. To nie player.
To nie byl lag ani zwiecha, po prostu czarny ekran zamiast transmisji. W tym czasie pozostałe kanały Eleven działały normalnie.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2018, 12:39 przez MaxFromJam89, łącznie zmieniany 1 raz.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:33

Eleven szczególnie warto mieć we wrześniu. mimo przerwy na reprezentację, będzie aż 5 meczów Juve (zakładam, że pokażą wszystkie). Dla porównania w październiku i listopadzie tylko 3.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2018, 09:49

MaxFromJam89 pisze:Wykupiłem pakiet na miesiąc tego player.pl. Mam parę uwag:

- w reklamie na juvepoland podana kwota to 15 PLN, mi sciągnęlo z karty kredytowej 17 PLN. Być może płacąc tradycyjnym przelewem wychodzi tak jak napisano na stronie.

- transmisja meczu Juve padła na jakieś 5-10min (ok.60 minuty, nie wiem dokładnie na jak dlugo bo odpaliłem ruskiego streama, po 10 min wróciłem na eleven)

Poza tym wszystko chodziło pieknie, super jakość, nic nie przycina.
Płaciłem blikiem, zeszło 15zł.
Żadnego laga ani tym bardziej zwiechy na 10 minut. To nie player.


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ