Unikalne materiały Sky Italia o Juventusie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 14:53

Temat poświęcony unikalnym materiałom Sky Italia o tematyce Juve w dziale download. Raz na jakiś czas nowe filmy będą nagrywane i publikowane na JuvePoland. Za każdym razem kiedy pojawi się coś nowego, będziemy informować tutaj.

Z góry uprzedzam, że w przypadku dużych plików i dużej liczby pobrań w najbliższym czasie po publikacji, prędkość transferu może drastycznie zwolnić. W takim przypadku lepiej więc zaczekać parę dni aż część osób pobierze (lub włączyć pobieranie np. w nocy kiedy mało osób to robi), zamiast jeszcze bardziej obciążać serwer. Niestety nie jest to problem zależny od redakcji i nie możemy temu zaradzić, więc z góry dzięki za współpracę.

Część plików video będzie miała nieco obniżoną jakość i rozdzielczość w stosunku do innych. Uprzedzając pytania: dłuższe materiały będą miały gorszą jakość (co nie znaczy, że słabą ;) ), w celu zmniejszenia rozmiaru plików i przynajmniej częściowego uniknięcia problemów z pobieraniem (opisanych wyżej).


Publikacja #1

Alex Del Piero 4 volte 10


Obrazek

Opis:
Jest to uzupełnienie video o tytule "Bianco nero e' Del Piero". Poprzednia wersja tego filmu obejmowała 250 goli i została opublikowana w sezonie 2008/2009. W ubiegłym roku, przy okazji 40. urodzin Del Piero, stacja Sky Sport przygotowała kompletny materiał z wszystkimi 289 golami. Bramki 254, 259 oraz 286 zostały zastapione zdjęciami ze względu na brak praw autorskich do transmisji goli z kilku meczów Coppa Italia. Jako redakcja JuvePoland pozwoliliśmy sobie dokonać małej edycji i uzupełnić 3 brakujące gole w odpowienich miejscach.

Plik:
Waga: 1,49 GB
Długość: 52:10
Rozdzielczość: 1280x720


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2015, 17:34

Publikacja #2

Juventus Serie A Remix Stagione Andata


Obrazek

Opis:
'Serie A Remix', to nic innego jak skróty spotkań włoskiej ekstraklasy wzbogacone o bardzo atrakcyjne ujęcia (również spoza boiska) oraz krótkie wywiady zawodników. Całość zmontowana jest w rytm podkładu muzycznego, w którego skład wchodzą przeważnie najpopularniejsze hity z bieżącego sezonu. Jest to pierwszy z dwóch odcinków, obejmujący całą rundę jesienną. Kolejny pojawi się już niebawem. W dziale download/video/mecze znajdziecie też Remix'y z poprzednich sezonów

Plik:
Waga: 1,10 GB
Długość: 54:51
Rozdzielczość: 640x360
Bitrate: 2800 kb/s


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 lipca 2015, 17:11

mpolek pisze:Obrazek
Zna ktoś tytuły wszystkich piosenek?

@mpolek - genialna robota :bravo: Dzięki wielkie za wstawki :ok:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 10:40

Publikacja #3

Juventus Serie A Remix Stagione Ritorno


Obrazek

Opis:
'Serie A Remix', to nic innego jak skróty spotkań włoskiej ekstraklasy wzbogacone o bardzo atrakcyjne ujęcia (również spoza boiska) oraz krótkie wywiady zawodników. Całość zmontowana jest w rytm podkładu muzycznego, w którego skład wchodzą przeważnie najpopularniejsze hity z bieżącego sezonu. Jest to drugi z dwóch odcinków, obejmujący całą rundę wiosenną (kolejki 20-38 ). W dziale download/video/mecze znajdziecie też Remix'y z poprzednich sezonów.

Plik:
Waga: 1006 MB
Długość: 52:00
Rozdzielczość: 640x360
Bitrate: 2800 kb/s


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:01

Strasznie wolno się to pobiera, czy tylko u mnie tak jest? nie przekracza 40 kb/s :doh:


Ewrzen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 53
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:11

dokładnie , nie można tego wrzucić gdzieś na serwer żeby od razu można było zobaczyć bez ściągania?


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 11:34

Filmik jest na youtube, więc jak ktoś ma takie sobie łącze i brak miejsca na dysku to może tam obejrzeć :)


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 12:01

Paweljuve2006 pisze:Strasznie wolno się to pobiera, czy tylko u mnie tak jest? nie przekracza 40 kb/s :doh:
Zachęcam do czytania pierwszego posta tego tematu! :ok: Tam napisałem co nieco o pobieraniu i możliwych kłopotach z prędkością transferu jeśli zbyt dużo osób to robi jednocześnie. Materiał pojawił się 2 godziny temu, od tego czasu (na chwilę obecną) aż 181 osób pobiera 1 GB plik w tym samym momencie. Wzrosła też mocno liczba pobrań poprzedniej części, która waży kilkaset mega więcej.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 14:30

mpolek pisze: Opis:
Jest to uzupełnienie video o tytule "Bianco nero e' Del Piero". Poprzednia wersja tego filmu obejmowała 250 goli i została opublikowana w sezonie 2008/2009.
Ja pamiętam, że przy okazji 200 bramki w 2006 roku, też wyszedł taki film, ale ten był dostępny na internetowych odtwarzaczach.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 21:20

Push3k pisze:Ja pamiętam, że przy okazji 200 bramki w 2006 roku, też wyszedł taki film
Owszem, jeszcze wcześniej też w 2006 ukazał się taki film z okazji 178 goli kiedy to Del Piero zrównał się z Bonipertim. Bez sensu jednak by było podawanie takich detali, która to z kolei jest kontynuacja materiału xxx goli Del Piero w barwach Juve :wink: W sumie to nawet sam nie wiem, bo wychodziło tego mnóstwo.
Push3k pisze:ale ten był dostępny na internetowych odtwarzaczach.
Nie w takiej jakości ;) W HD i z uzupełnionymi brakującymi bramkami, których Sky nie wstawiło jest tylko u nas.

Odpowiadając oraz uprzedzając kolejne prośby i pytania odnośnie publikowania tych materiałów na jakichkolwiek stronach typu Youtube, czy Vimeo - nie mieliśmy i dalej nie mamy w planach udostępniania tych materiałów w taki sposób. Wiąże się to z wieloma dodatkowymi utrudnieniami, a nawet kosztami.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 21:51

mpolek pisze: Nie w takiej jakości ;) W HD i z uzupełnionymi brakującymi bramkami, których Sky nie wstawiło jest tylko u nas.

Odpowiadając oraz uprzedzając kolejne prośby i pytania odnośnie publikowania tych materiałów na jakichkolwiek stronach typu Youtube, czy Vimeo - nie mieliśmy i dalej nie mamy w planach udostępniania tych materiałów w taki sposób. Wiąże się to z wieloma dodatkowymi utrudnieniami, a nawet kosztami.
W takim razie spodziewajcie się, że ktoś umieści to w sieci w sposób dowolny dla wszystkich za Was.


Uprzedzając - ja tego nie zrobię, ale wiem, że już ktoś to dzisiaj zrobił.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 22:36

Push3k pisze: W takim razie spodziewajcie się, że ktoś umieści to w sieci w sposób dowolny dla wszystkich za Was.

Uprzedzając - ja tego nie zrobię, ale wiem, że już ktoś to dzisiaj zrobił.
Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc "umieścić coś w sposób dowolny dla wszystkich", ale jeśli miałoby to komukolwiek pomóc w pobieraniu, to tym lepiej dla wszystkich ;)
Po to poświęcamy swój wolny czas i zasoby, przygotowując takie materiały, żebyście mogli z tego korzystać, obojętnie w jaki sposób do tych plików mielibyście dotrzeć ;)
Patrząc po komentarzach zarówno pod newsem jak i w tym temacie mam wrażenie, że niektórzy pozapominali o tym, że nie mamy na celu nikomu nic utrudniać tylko najzwyczajniej w świecie mamy pewne limity i ograniczenia.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2015, 19:11

Jako, że prędkość pobierania po burzy związanej z Remixami już się w miarę unormowała, pora na kolejny materiał. ;)

Publikacja #4

Juventus - Road To Berlin


Obrazek

Opis:
Bardzo emocjonujący materiał z wszystkimi skrótami meczów LM z sezonu 2014/2015, podsumowujący drogę Juventusu do finału w Berlinie.

Plik:
Waga: 724.79 MB
Długość: 24:54
Rozdzielczość: 1280x720
Bitrate: 4000 kb/s


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2015, 20:21

Rewelacyjny materiał, coś pięknego. Aż zatęskniłem za tamtym sezonem..


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 17:31

mnowo pisze:Rewelacyjny materiał, coś pięknego. Aż zatęskniłem za tamtym sezonem..
Rewelacyjny to prawda. Brakuje tu jednak zakończenia... :(


Obrazek
ODPOWIEDZ