Unikalne materiały Sky Italia o Juventusie

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 18:01

Dragon pisze:
mnowo pisze:Rewelacyjny materiał, coś pięknego. Aż zatęskniłem za tamtym sezonem..
Rewelacyjny to prawda. Brakuje tu jednak zakończenia... :(
Cóż poradzić... wypuścili go przed finałem... :roll:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 18:56

Super materiał, aż łezka w oku się zakręciła.....co bym dał, żeby w tym sezonie było podobnie :pray:, tylko z innym zakończeniem oczywiście :C


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 19:20

mpolek pisze:
Dragon pisze:
mnowo pisze:Rewelacyjny materiał, coś pięknego. Aż zatęskniłem za tamtym sezonem..
Rewelacyjny to prawda. Brakuje tu jednak zakończenia... :(
Cóż poradzić... wypuścili go przed finałem... :roll:
A z drugiej strony może to i dobrze. Oby kiedyś jeszcze raz był taki materiał, ale z innym zakończeniem :wink: .


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2015, 19:25

Wspaniałe wspomnienia, szczególnie mecze z BVB i Realem. :płaczę: Cholernie szkoda tego finału, ale cóż - musimy się uzbroić w cierpliwość. Ja się bardzo cieszę, że tego ostatniego, najważniejszego pojedynku nie było w kompilacji. Sam nie oglądałem powtórek tego meczu, bo najzwyczajniej w świecie zbyt bolesne to doświadczenie.

Arturo cieszący się z bramek/awansu naszych... :cry:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 23:02

Właśnie na SkyCalcio leci kolejny HistoryRemix - potyczki Juve i Inter. Ogląda się świetnie. Można się tego spodziewać tutaj? Muszę mieć to na dysku!


Obrazek
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2015, 19:58

zoff pisze:Właśnie na SkyCalcio leci kolejny HistoryRemix - potyczki Juve i Inter. Ogląda się świetnie. Można się tego spodziewać tutaj? Muszę mieć to na dysku!
Zobaczymy, są spore szanse, że ten materiał także się pojawi. ;)
Lista materiałów w kolejce jest dość długa, nie chcemy też obiecywać, wszystkich filmów jakie się ukazują na Sky, ponieważ nie jesteśmy w stanie ocenić, czy damy radę je wszystkie przygotować.
Tak czy inaczej do 5 września jestem praktycznie odcięty od wszystkich sprzętów i do tego czasu w downloadzie raczej nic się nie pojawi.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2015, 15:23

Publikacja #5

History Remix, Inter - Juventus: Il Nuovo Millennio


Obrazek

Opis:
Muzyczny klip ze skrótami najciekawszych pojedynków pomiędzy Interem a Juventusem rozegranych na Stadio San Siro w XXI wieku. W filmie nie brakuje fragmentów wywiadów bohaterów spotkań oraz historycznych nagłówków włoskich dzienników sportowych.

Plik:
Waga: 768 MB
Długość: 26:13
Rozdzielczość: 1280x720
Bitrate: 4000 kb/s


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 06 lutego 2016, 12:05

Dzisiaj w nocy będzie wyemitowany odcinek "I signori del calcio" na Sky. Tym razem będzie to nasz Trezegol. Mam pytanie głównie do mpolka, bo to on jest tutaj najważniejszą osobą w dziale download na Juvepoland, czy są jeszcze gdzieś do pobrania inne odcinki z tej serii z udziałem naszych Juventinich? Z góry dziękuję :) .


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2016, 22:11

Dobra nieważne, znalazłem to na necie i pobrałem z dailymotion. Mam to już na twardzielu. Brawo ja :D .


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2016, 12:15

Najmocniej Cię przepraszam za brak reakcji. Gdzieś zwyczajnie mi umnkęło i nie miałem pojęcia, że napisałeś tutaj kilka miesięcy temu. Odpowiadając na pytanie - tak są odcinki z udziałem różnych postaci związanych z Juve. Niektóre nawet się powtarzają, np. o Buffonie były już chyba 3 odcinki na przestrzeni 7 lat.

Niektóre z nich posiadam i w miarę możliwości i czasu postaram się wrzucić. ;)


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2016, 15:30

Tym razem przesyłam 3 materiały. Postanowiłem wrzucić je na dysk google, dzięki czemu:

a) szybkość pobierania powinna być szybsza nawet przy dużej liczbie jednoczesnych pobierań
b) filmy można oglądać online bez konieczności pobierania i bez ryzyka, że w ciągu kilku godzin zostaną zablokowane (tak jak to często bywa na youtub'ie)

Obrazek

1. Pełna ceremonia wręczenia pucharu po meczu z Sampdorią.
LINK

Waga: 946 MB
Rozdzielczość: 720p
FPS: 25
Bitrate: 3500
Codec: h.264
Format: mp4


2. Juventus Serie A Remix - runda jesienna.
LINK

Waga: 1,22 GB
Rozdzielczość: 720p
FPS: 25
Bitrate: 3000
Codec: h.264
Format: mp4


2. Juventus Serie A Remix - runda wiosenna.
LINK

Waga: 1,27 GB
Rozdzielczość: 720p
FPS: 25
Bitrate: 3000
Codec: h.264
Format: mp4

enjoy! ;)


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 lipca 2016, 16:25

Z racji tego, że nie znam włoskiego to brakuje mi w tych dokumentach tłumaczenia. Może przy następnym remixie udałoby się to również przetłumaczyć? :)


P.S. Dziękuje za wrzutę :ok:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 06 lipca 2016, 00:52

Sila Spokoju pisze:Z racji tego, że nie znam włoskiego to brakuje mi w tych dokumentach tłumaczenia. Może przy następnym remixie udałoby się to również przetłumaczyć? :)


P.S. Dziękuje za wrzutę :ok:
Gdybym nie miał w życiu innych obowiązków zrobiłbym to z ogromną przyjemnością, jednak niestety - już samo pozgrywanie, poprzycinanie i odpowiednie skompresowanie tych materiałów zabiera trochę czasu, nie mówiąc o tłumaczeniu (łącznie) parugodzinnego materiału i nałożeniu napisów z idealnym timingiem. ;)


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 09:07

mpolek pisze:
Sila Spokoju pisze:Z racji tego, że nie znam włoskiego to brakuje mi w tych dokumentach tłumaczenia. Może przy następnym remixie udałoby się to również przetłumaczyć? :)


P.S. Dziękuje za wrzutę :ok:
Gdybym nie miał w życiu innych obowiązków zrobiłbym to z ogromną przyjemnością, jednak niestety - już samo pozgrywanie, poprzycinanie i odpowiednie skompresowanie tych materiałów zabiera trochę czasu, nie mówiąc o tłumaczeniu (łącznie) parugodzinnego materiału i nałożeniu napisów z idealnym timingiem. ;)
Jasne, rozumiem. I tak świetna robota z Twojej strony :hellyes:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
ODPOWIEDZ