kompilacja: UPADEK INTERU[2011-2013] by Odin

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 16:18

Tak patrze na te komentarze i wychodzi na to, że chyba więcej kibiców Juventusu to oglądnie niż Interu :lol:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 17:14

Obrazek


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 17:43

IMO, ten filmik jest dobra przestroga dla wszystkich druzyn, ktore w danym momencie sa na topie. Osobiscie nie mam zludzen - pasmo zwyciestw z Conte nie bedzie trwalo wiecznie, choc to nie znaczy rowniez, ze nie pragne trzeciego scudetto z rzedu, kolejnego Pucharu/Superpucharu Wloch badz wygranej w LM. W kazdej chwili Juve moze znalezc sie w tej samej sytuacji, w ktorej teraz tkwi Inter, a wtedy z pewnoscia nikomu z nas nie bedzie przyjemnie :-|

@Odin91:
Video ladne, widac, ze wlozyles w nie duzo serca.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 17:52

grande amore pisze: W kazdej chwili Juve moze znalezc sie w tej samej sytuacji, w ktorej teraz tkwi Inter, a wtedy z pewnoscia nikomu z nas nie bedzie przyjemnie :-|
No już nie przesadzaj i nie bądź taka współczująca.
Na obecną sytuację interu miała wpływ lawina złych decyzji, które były podejmowane już szmat czasu przed ich ostatnimi sezonami. To nie jest tak, że nagle "pstryk" i z drużyny, której boi się cały świat robi się pośmiewisko, na to trzeba się naprawdę postarać.
Mam świadomość, że kiedyś w końcu przegramy tytuł, przecież wygrywać nie można zawsze, ale stwierdzenie, że "Juve w każdej chwili może znaleźć się w tej samej sytuacji" jest nie na miejscu. Potwarzam, na taki upadek trzeba się naprawdę postarać, a póki co u nas wszystko gra jak w zegarku.


#AllegriOut
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 18:17

jarmel pisze: [...]
Na obecną sytuację interu miała wpływ lawina złych decyzji, które były podejmowane już szmat czasu przed ich ostatnimi sezonami. To nie jest tak, że nagle "pstryk" i z drużyny, której boi się cały świat robi się pośmiewisko, na to trzeba się naprawdę postarać.
[...]
Czy naprawde tylko fatalne w skutkach decyzje moga zakonczyc dobra passe Juventusu? Nasi rywale zza miedzy mieli w swojej historii taki punkt zwrotny, po ktorej tluste lata nagle sie skonczyly.
Tfu, tfu, tfu... Wolalabym, zeby takie cos nigdy nas nie dotknelo :x


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 18:38

No takich rzeczy to raczej nie bierze się pod uwagę :?


#AllegriOut
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2013, 18:54

Odin91 pisze: Miłego oglądania i tylko proszę o brak wyzwisk zarówno w temacie jak i w komentarz na youtube'ie ;)
Nie będę wyzywał, ale nie ukrywam, że humor mi się poprawił :smile:
Fajna kompilacja, a Wy z Interu musicie teraz swoje grzechy odpokutować :whistle:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 20:09

Raczej mam w zwyczaju bardziej się skupiać na zwycięstwach swojego zespołu niż na porażkach rywali, więc w moim przypadku oglądanie tej pracy sprawiło mi przyjemność z innych powodów. Po prostu lubię dobre kompilacje. Twoja praca (pomimo, że pod kątem samego klubu w sobie, z interem nie mam żadnych pozytywnych skojarzeń) mi się spodobała, chociaż paru rzeczy moim zdaniem zabrakło.

- Fajny pomysł, fajna realizacja, dobra muzyka ;)
- Dobre materiały,
- Całkiem spoko pod kątem technicznym.

Brakuje mi oczywiście bramek Juventusu przeciwko Wam i tutaj mówię to absolutnie obiektywnie i powiedziałbym to samo nie będąc Juventino. Po prostu zabójcze bramki największego rywala dodają większej dramaturgii i walorów pracy, która przecież ma taki temat, a nie inny.

Kolejna rzecz, która troszkę zepsuła oglądanie był ewidentny brak zakończenia. Ja wiem, że tematem i ideą było przede wszystkim zobrazowanie ogromnego kryzysu, ale kompilacja ta byłaby kompletna gdyby niosła jakieś przesłanie. Moim zdaniem jako kibic Interu powinieneś zasiać trochę optymizmu wśród interistów, pokazując wiarę w Mazzariego i w odbudowę drużyny, albo chociaż postawić jakieś pytanie retoryczne, które zmuszałoby do refleksji nad tym co dalej będzie z trzecim pod względem sukcesów zespołem w Italii. Nie obraź się, ale nie widać w tej pracy ducha kibica interu. Zamiast albo bardzo rozpaczać, albo wierzyć chociażby w długodystansowy plan odbudowy, ta praca wydaje się być czymś pomiędzy, czyli niby zamułką (z pominięciem najbardziej bolesnych porażek z największym rywalem), ale bez specjalnej wiary i dumy. W międzyczasie z dodatkiem kilku pozytywnych momentów, które przypuszczam ledwo poprawiają kibicom Interu nastrój, ale od razu są tłumione przez kolejne złe momenty bez żadnego konkretnego przekazu...

Praca mi się podoba, ale uważam ją za niedokończoną. Takie moje odczucie. Praktycznie wszystkim tutaj ta kompilacja podobała by się dużo mniej gdyby miała zakończenie o jakim mówiłem, ale raczej chyba powinieneś myśleć o zadowalaniu swoich kibiców, co nie? :D

Tak czy inaczej spoko, że tworzysz coś co ma tyle wspólnego z Serie A (pomimo, że tradycyjnie macie tak mało Włochów w składzie :P ). Powodzenia ;)


Obrazek
Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 11:41

Przekaz miał być dość prosty, bo chciałem ukazać sam upadek Interu i nie miało być w nim tej nutki optymizmu z Mazzarrim - w końcówce mamy zachód słońca nad San Siro, co chciałem aby ludzie odbierali jako koniec 'słonecznych dni' dla Interu ;) Oczywiście więcej jest w filmie dramaturgii niż ja sam mam pozytywnych nadziei na odbudowę klubu, ale to tylko film, można ponaciągać w nim pewne rzeczy dla zbudowania klimatu czy zagrania na emocjach :)

Tych bramek Juventusu nie ma, bo w przeciągu dwóch lat nie było jakichś spektakularnych wpadek, większe były jeśli już to w 2011/2012, ale tam miałem mało miejsca w kompilacji, żeby ukazać tracone bramki :) No i teraz pytanie: Czy bardziej boli utrata bramki z odwiecznym rywalem, jednakże mistrzem Włoch, Juventusem, czy wpier'dol z Pescarą i Novarą ? :) Mnie bardziej bolały te ogórki :P

Dzięki za wyczerpujący komentarz, fajnie mi się go czytało ;) A jakbyś chciał obejrzeć więcej filmików związanych z serie a, wpadaj na mój kanał na jutubie, są tam zapowiedzi dwóch ostatnich sezonów w lidze włoskiej i pewnie coś dla siebie innego też tam znajdziesz.
pozdro :)


ODPOWIEDZ