Czy oglądacie jeszcze kompilacje?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:03

Chciałbym zadać Wam pytanie. Pewien temat chodzi mi po głowie od dłuższego czasu, jest on związany z owym pytaniem. Katalizatorem był mój - jak ocenił go Siewier - offtop w alfabetowym topicu.

Mianowicie, czy oglądacie jeszcze tzw. "kompilacje" (Boże, nie wiem dlaczego, ale to słowo wydaje mi się dziś strasznie dziwne...)? Tzn. część z Was pewnie pamięta okres, w którym na forum JP działało kilku userów (railis, bukol87, mateusszzek, mpolek, Alexxxx i paru innych...), było kilka konkursów a tzw. "noname'y" myliły kompilację z komplikacją...

Dziś, od dłuższego czasu, nikt się w to nie bawi...ciekwy jestem jakie są tego powody? Oczywiście domyślam się, natomiast fajnie jakby ktoś się wypowiedział.

Kolejna kwestia, jeśli oglądacie to czy możecie mi napisać kto dziś jest "na topie"? Kogo oglądacie?

W sumie szkoda trochę, że fajme na zjawisko "filmików" minął...a przynajmniej tak mi się wydaje. Dziś nie wyobrażam sobie userów sadistica czy podobnego portalu, którzy oglądają "filmiki piłkarskie"...co było bardzo popularne na, chociażby, maxiorze...

Jakie jest Wasze zdanie? Brakuje Wam kompilacji? Konkursów? No a może wręcz przeciwnie?

Hmm...a może pojawiło się jakieś nowe zjawisko, pochodne do powyższego? Niestety, ale od dłuższego czasu nie jestem w temacie...


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:08

Oglądanie takich kompilek to pierwsze co robią userzy gdy pojawi się w mediach jakiś zawodnik łączony z Juve, którego nie znają w ogóle lub słabo. Ja w każdym razie oglądam. Często. Konkursów mi nie brakuje, ale obejrzeć zawsze przyjemnie można.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:16

Orkos pisze:Oglądanie takich kompilek to pierwsze co robią userzy gdy pojawi się w mediach jakiś zawodnik łączony z Juve, którego nie znają w ogóle lub słabo. Ja w każdym razie oglądam. Często. Konkursów mi nie brakuje, ale obejrzeć zawsze przyjemnie można.
Ciekawe spostrzeżenie. Zawsze mi to umykało, tzn. osobiście interesowałem się przeszłością, byłymi gwiazdami, historią klubu...natomiast wydaje się, że dziś te wszystkie gwiazdy maja więcej filmów im poświęconych niż włosów na głowie...


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:23

Jeśli o mnie chodzi, to oglądam kompilacje. Jako, że oglądam ich dużo to mogę ocenić jaka jest dobra, a jaka nie. Powiem szczerze, że obecnie panuje susza jeśli chodzi o dobra kompilacje. Na youtubie co prawda ja mnóstwo kompilatorów, którzy dość często publikują swoje prace, ale prawda jest taka, że chłopaki idą na ilość, a nie na jakość...

Kompilacje, których obecnie jest mnóstwo na youtubie, praktycznie różnią się tylko muzyką, kolejnością zamieszczonych zdarzeń i może czasami jakimiś efektami. Tak na prawdę są w nich oklepane, setki razy widziane akcje. Mam wrażenie, że cały czas się powtarzają.

Zdecydowanie preferuję kompilatorów, którzy zrobią coś rzadziej, ale lepiej. Wychodzą po prostu z założenia, że lepiej zrobić coś raz na jakiś czas, a dobrze, a nie często na odpiernicz się.

Do tych lepszych kompilatorów mógłbym zaliczyć Anasiano (Video o Barzaglim, z tym, że wrzucone przez kogoś innego), czy Amirova (fajna kompilka o Vidalu) - jednakże obu nie ma już na jutubie. Pierwszemu youtube skasowało konto, drugi zaś sam postanowił zakończyć działalność na youtubie.

Aaa, no i jeszcze nasz świetny mpolek, oraz Il Fenomeno.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2013, 22:31 przez Marian., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:26

Ja oglądam regularnie kompilacje na youtube jednego, pewnego włoskiego kibica Juve colosimo99:
Ostatnio spodobala mi się kompilacja jego autorstwa o Giaccherinim, bardzo fajnie muzycznie jak i graficznie skomponowana:


a co do innych kompilek, to pamiętam w czerwcu jak się napaliłem na transfer Teveza (to bylo juz wtedy gdy Marotta mial leciec do Menchsteru) napaliłem się do tego stopnia, że przez kilka nastepnych dni odpalalem sobie tę kompilke minimum 1 raz dziennie i nie wierzylem, ze taki pilkarz moze do nas dojść :D


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:29

Jak wyżej, oglądam colosimo99, który kozacko wykonuje kompilacje. Specjalnie go subskrybuje, żeby być na bieżąco. Są jeszcze inni, ale nie tak dobrzy jak on :).


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:32

Marian. pisze:pierwszemu youtube skasowało konto
Za co mu skasowali?

O colosimo99 słyszałem, rzeczywiście będę się musiał mu przyjrzeć, zobaczyć jak dziś robi się dobre kompilacje.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2013, 22:33 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:32

Tak ogladam, ale niektórzy nawet rzekomo spece od futbolu dają się nabrać na różne rzeczy...

A potem wychodzą takie kwiatki jak poniżej:C

:prochno:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:35

Kompilacje oglądam bardzo chętnie, lecz jak zauważono wyżej, ciężko o jakąś dobrą.

Userzy za to nie tworzą ich ponieważ to wymaga czasu i wysiłku, a żyjemy w leniwych czasach.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:40

Kucharius1 pisze: Userzy za to nie tworzą ich ponieważ to wymaga czasu i wysiłku, a żyjemy w leniwych czasach.
Hm a może poszli na studia/do pracy? Może dziecko płacze? Może im się zwyczajnie znudziło? Może jakiś "emerytowany" kompilator z forum się wypowie w sprawie? :)

Moim zdaniem wielu zauważyło, że zwyczajnie nie ma już takiego fejmu na kompilacje. To też zniechęca...świadomość, że nikt/niewiele osób chciałoby zobaczyć twoje "dzieło".

W zasadzie wielu robi filmiki nie tyle dla siebie co dla innych, chcą by je oglądano, po to się je tworzy. Jeśli wiesz, że możesz liczyć na kilka 2 zdaniowych opinii to po co to robić?


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:42

LordJuve pisze:
Marian. pisze:pierwszemu youtube skasowało konto
Za co mu skasowali?
O ile się nie mylę to za prawa autorskie.

Co do colosimo99 - jest dobry, ale nie świetny. Do Anasiano jescze dużo mu brakuje.


Obrazek
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 22:56

colosimo99 akurat aktywnie udziela się na juventuz.org pod nickiem dann10 więc jak masz jakieś uwagi to pewnie chętnie wysłucha ;)


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 23:11

Juv pisze:colosimo99 akurat aktywnie udziela się na juventuz.org pod nickiem dann10 więc jak masz jakieś uwagi to pewnie chętnie wysłucha ;)
To nie jest tak, że go krytykuje. Po prostu uważam, że Anasiano to półka wyżej. Nie chce go zmieniać, chłopak wyrobił sobie już swój styl tworzenia, dobrą markę na youtubie. Skoro jego prace podobają sie tylu ludziom, to dobrze, mi też sie podobają, ale znam lepszych kompilatorów :)


Obrazek
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 23:20

Lucas87 pisze: ...
A potem wychodzą takie kwiatki jak poniżej:C

:prochno:
Nie mam pytań :prochno:


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 23:31

Zgadzam się z przedmówcami :P Kompilacje zdarza mi się oglądać, ale niewiele jest takich, do których człowiek chce wrócić. Od Ciebie Lordzie pamiętam kompilacje na temat Pessotto i (nie jestem pewny)... Pavel Nedved "Not...excellent...". Tak, czy inaczej te dwie prace zapadły mi w pamięć. Jeśli chodzi o kompilację, która "ostatnimi" czasy mnie urzekła, to moim absolutnym faworytem jest: - Cudo :dance:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
ODPOWIEDZ