Czy oglądacie jeszcze kompilacje?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 14:25

Copiczenkowiczenko pisze: Mam tak samo. Kompilke z Ronaldinho zawsze obejrzę. On ma to coś, coś czego brakuje Messiemu czy CR7. Po prostu go uwielbiam, on się bawi grą w piłkę, widać że sprawia/sprawiała mu ona przyjemność. Po obejrzeniu tego filmiku w jakiejś kompilacji, z odpowiednią muzyką aż się łezka w oku zakręciła. Super gość.
Co do kompilacji związanych z Juventusem to ostatnio obejrzałem kilka związanych z Pogbą i muszę przyznać że większość trzymała poziom.
Tak masz rację, ostatnimi czasy ja również widziałem kilka kompilacji z Pogbą i muszę przyznać, że były bardzo fajne. Co ciekawe nie wiem czemu, ale młody francuz mi strasznie przypomina Ronaldinho, mimo że styl gry mają zupełnie inny. Bardzo lubię oglądać tricki młodziana i te jego typowo atletyczne ruchy.

Nawiązując jeszcze do tematu pamiętam, że wielkie wrażenie zrobiła na mnie pewna kompilacja, która ukazywała zdobycie pierwszego scudetto po całym tym syfie związanym z calciopoli.
Jedna z niewielu po których leciały mi łzy i czułem się jednocześnie strasznie podbudowany oraz dumny, tym że kibicuje Juve.

Również bardzo dobrze wspominam kompilację o meczu z Interem, którą wykonał bodajże mnowo. Może jakościowo praca nie była wymagająca, ale widać, że kompilka była wykonana z pasją i tym przysłowiowym ,,Jajem".


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 14:26

deszczowy pisze:Nigdy specjalnie nie oglądałem i nie przepadam. Dla mnie to raczej nudne.
Mam podobnie, jakoś nigdy mnie to ani trochę nie jarało, pewnie dlatego, że sam nie spróbowałem.

Ale co do kompilacji o Il Capitano to jedna mi się zawsze podobała, teraz została usunięta ze względu na jakieś tam prawa. Nazywała się Simply the best z Coldplay w tle. Nic specjalnego, zwykły zlepek najważniejszych goli, ale jakoś miała to coś.
Właśnie, jak ktoś ma jeszcze trochę zapału do takiej zabawy to fajnie byłoby zrobić pracę z najładniejszymi/najważniejszymi golami Alexa z całej kariery.


#AllegriOut
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 16:03

jarmel pisze:Właśnie, jak ktoś ma jeszcze trochę zapału do takiej zabawy to fajnie byłoby zrobić pracę z najładniejszymi/najważniejszymi golami Alexa z całej kariery.
http://www.youtube.com/watch?v=1DhR5Z2vrkM Ta jest niczego sobie, może trochę technicznie niedopracowana, ale lekko i fajnie się ją ogląda, pomimo, że jest dość długa.

Oprócz tego o Del Piero polecam podobnie jak inni The Only One od Mateusszka, tylko, że bramki kończą się na Serie B. Nie zważając jednak na to ta kompilacja w moim przypadku jest praktycznie na stałej playliście pomimo, że już ma swoje lata. Kiedy pierwszy raz ujrzała światło dzienne jeszcze byłem dzieciakiem i miała na mnie ogromny wpływ emocjonalny, tym bardziej, że był to okres niezbyt pozytywny dla każdego kibica Juve ;)


Obrazek
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 19:02

Dokładne .Jakos temat kompilacji upadl ostatnimi czasy.Szkoda, bo wiele z nich bylo genialnych i nawet dzis, czesto do nich wracam.
Bywalo,ze ogladalem je kilka razy pod rząd,a podziwianie Alexa w "remember the name" i Wlochow przy muzyce "war of the universe" bylo niemal tradycją przed wyjsciem na mecz i swietnym bodzcem motywujacym.
Poza pracami Mateusszka (o "the only one " juz nawet nie wspominam),klipy,ktore do dzis pamietam to DP vs Sheva z Croatian Rhapsody w tle,dwuczesciowy filmik o Alexie z urywkami z PES-a 4 bodajze,filmik o Sissoko z muzyka "globus-perlator"(sorry, ale czesciej kojarze muzyke niz tworce) i kilka innych.
Ostatnimi kompilacjami,ktore mną ruszyły,byly kompilacje z otwarcia stadionu(skrocona historia Juve) i oficjalny klip po zdobyciu scudetto,sprzed roku.
Przyznam szczerze,ze kompilacja musialaby byc teraz dobrze rozreklamowana lub poruszac ciekawy temat,zebym sie z nia zapoznal.Ogladanie po raz dwudziesty akcji DP,goli Pogby, czy podan Pirlo,zaserwowane przez kogos poczatkujacego w tym temacie,wydaje sie z gory skazane na porazke,no chyba,ze widac spory popyt na dany filmik.
Poza tym,krąg zawodników zaslugujacych na kompilacje, jakby mniejszy...


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 19:08

Dawniej kompilacje były popularniejsze zwłaszcza, gdy chciało się zobaczyć jakiegoś zawodnika na żywo. W epoce streamów z każdego ważniejszego meczu takie kompilacje straciły na znaczeniu.

Ale jakieś okazjonalne kompile lub mix najciekawszy zagrań czasami lubię obejrzeć :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2013, 20:10

deszczowy pisze:Nigdy specjalnie nie oglądałem i nie przepadam. Dla mnie to raczej nudne.
Mnie też nigdy nie podniecały. Dla mnie są wręcz groteskowe - otoczka muzyczna, jakieś zwolnienia, przybliżenia, "patetyczne" tytuły, rozmaite efekty, "budowanie napięcia", a na końcu wychodzi spocony facet i kula piłeczkę. :lol:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2013, 21:57

Kampania wrześniowa (sierpniowa?) zakończona, więc można sobie swobodnie obejrzeć kompilkę jedną lub dwie. Wybór po przerwie padł na PROfootball Lorda i Dragona, no i sentyment wrócił do tego typu twórczości. Oczywiście teraz w obliczu całego tego chłamu ciężko wyhaczyć perełkę, no ale czasem się coś dobrego znajdzie. Jednak i tak najbardziej lubię te stare dobre klasyki ;)

Btw. Lord może PROfootball 3? :P


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2015, 01:04

Nie wiedziałem, gdzie to dać więc rzucam tutaj. Aż się łezka zakręciła w oku.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2015, 08:27

Jak już ktoś odświeżył ten temat to pokażę najlepszą kompilację o Berardim, jaką znalazłem na youtube, podsumowującą wyłącznie miniony sezon.



Obrazek
ODPOWIEDZ