kompilacja: Claudio Marchisio

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 00:20

Moja kompilacja na konkurs EuroGoal. Regulaminowy czas to 2 minuty, które i tak o 5 sekund przedłużyłem, stąd zrezygnowałem z wielu klipów, asyst, bramek itp. Wiem, że Lordowi na pewno się nie będzie podobało, wiem czemu, zresztą zastanawiałem się czy dodawać ją tu, bo może ogólnie jej odbiór nie być dobry. Mimo wszystko:



Podziękowania dla mpolka.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 00:54

Dynamiczna, dobre efekty, brameczka z młodzików przeciwko Interowi - super, że to zamieściłeś.

Muza rzecz gustu. Można przeboleć te bity.
Mnie się podobało.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 01:46

Po pierwsze - zarzuć linkiem do ściągnięcia ;)

Teraz do rzeczy, w Twoich pracach (w tej szczególnie!!) zawsze da się wyczuć, że są przesycone materiałami (oczywiście w pozytywnym sensie). Jak Ty tyle tego upchnąłeś w tak krótki czas - nie wiem, ale w każdym bądź razie szacun, bo zrobiłeś to jak zawsze - bardzo dynamicznie, super efektownie i z rewelacyjnym zgraniem z muzyką. Jeśli już o niej mowa.. do zgrania nie ma się gdzie przyczepić, ale jest to pierwsza Twoja praca jaką widzę, gdzie nuta nie do końca mi spasowała. Do kompilacji się nadaje idealnie, ale jeśli chodzi o moje oczekiwania, to spodziewałem się czegoś innego (popieram przedmówcę - kwestia gustu).

Kapitalny pomysł z tą archiwalną bramką.

Moja ocena: 5,75 /6 (-0,25 właśnie za tą muzę :P) Szkoda, że regulamin nie dał Ci jeszcze kilkudziesięciu sekund. Poza pracą Jacka o Pirlo nie widziałem jeszcze żadnej, ale śmiem przypuszczać, że 'zawartością' byś zmiażdżył konkurencję (o ile już tego nie zrobiłeś).

P.S. Jakby ktoś bardzo dociekliwy pytał na jakiej zasadzie wystawiam oceny do tej kompilacji i tej wcześniej wspominanej o Pirlo w innym temacie, odpowiadam, że ustosunkowuje się w nich do najważniejszych kryteriów pod ten konkurs. Celem tych zawodów (jak już wspominano) nie było zrobienie fabularnego arcydzieła z potrójnymi przesłaniami, stąd nie biorę tego pod uwagę i nikt spośród oceniających nie powinien tego robić ;)


Obrazek
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 10:17

Fantastyczne wykonanie, podobnie jak kolega wyżej bardzo żałuję ze ograniczał Cie limit czasowy. Fajnie sie to ogląda, a dla fana Juve przy okazji ten dreszczyk emocji jak sobie można przypomnieć gole i zagrania Claudio.
Muzyka nie w moim typie ale osobiście uważam, że do filmiku pasuje, "zgrywa sie" z nim dosc harmonijnie. Także jak dla mnie świetna robota! :bravo:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 20:32

Dzięki za komentarze :)
mpolek pisze:Po pierwsze - zarzuć linkiem do ściągnięcia ;)
http://www.sendspace.com/file/omd9zc


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 23:08

Męczyła mnie ciekawość czy znajdzie się tu bramka z Pucharu Włoch z Bolognią :wink: Fajnie dobrałeś sceny, motyw z bramką z juniorów też fajny, ale w pewnym momencie już męczące były głosy komentatorów. Nie mniej jednak to nie były zmarnowane 2minuty mojego życia ;)


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2012, 23:39

Propsy, propsy. Nie ma, jak Prodziż w tle. I to jeszcze jeden z ich lepszych autorów. Może to głupie, co powiem, ale... strasznie dużo było w tej kompili biegania a o dwa - trzy gole za mało. No i tak jak już ktoś powiedział. Za dużo, jak już ktoś powiedział, głosów komentatorów.

Tym niemniej - na plus.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2012, 11:47

całkiem przyjemna.


DejW
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2012, 12:10

deszczowy pisze:No i tak jak już ktoś powiedział. Za dużo, jak już ktoś powiedział
deszczowy 10h wczesniej pisze: Zawsze mnie zastanawiało to wielkie chlanie świąteczne w polskiej tradycji. Nie pojmuję tego.
:prochno:

Kompilacja super, muzyka moim zdaniem swietnie pasuje. :ok:


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2012, 10:20

Kompilacja <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :!: I tutaj w zasadzie mógłbym zakończyć :D

Nie wiem jak ci się udało to wszystko ścisnąć w tak krótkim czasie, jednocześnie idealnie to synchronizując z muzyką :bravo:

Ściągnięte na dysk :wink:


ps Co to za nuta? :)


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2012, 11:12

Siewier pisze: ps Co to za nuta? :)
Ta na początku? "Invaders must die" Prodigy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Maciuś JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2007
Posty: 66
Rejestracja: 16 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2013, 15:33

Gratuluje zwycięstwa, kompilacja bardzo udana, aczkolwiek zauważyłem małą pomyłkę: w 1:09 widać Alexa a nie Marchisio :)

E: @Aleexxx rzeczywiście, myślalem ze to dycha.
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2013, 18:20 przez Maciuś JuveFan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2013, 16:09

Maciuś JuveFan pisze:Gratuluje zwycięstwa, kompilacja bardzo udana, aczkolwiek zauważyłem małą pomyłkę: w 1:09 widać Alexa a nie Marchisio :)
Niestety mylisz się.
http://www.fotoszok.pl/upload/f748c0e1.jpg

http://www.mcalcio.com/wordpress/wp-con ... napoli.jpg


Co do samej kompilacji, super robota elegancko się ją ogląda, dużo lepsza od tej z Pirlo gdzie można dostać oczopląsu.

Osobiście podoba mi się oprócz twojej, jeszcze jedna kompilacja o Marchisio:


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2013, 16:41

Aleexxx pisze:Osobiście podoba mi się oprócz twojej, jeszcze jedna kompilacja o Marchisio:
Szczerze? Tutaj nawet nie ma nic do porównywania ;)

Na pewno prace z tego konta na YT też są obfite w materiały i technicznie dobrze zrobione, ale w moim odczuciu pomimo szerokich zasobów i na prawdę super jakości materiałów, ciężko mi obejrzeć jakąkolwiek z tych prac więcej niż jeden raz.
Tak jak trochę narzekałem na nutę w pracy il fenomeno, tak stwierdzam, że na dłuższą metę jednak był to dobry wybór, bo jako osoba, która nie lubi tego typu muzyki, obejrzałem kompilkę więcej niż 10 razy i mam ochotę robić to dalej.
Do czego zmierzam? Niejaki colosimo99 robi ostatnio masę ciekawych filmików o Juve, ale prawie we wszystkich są techniawy po całości, które w ogóle nie pasują ani do klimatów Bianconerich, ani tymbardziej do piłkarskich (już nie mówiąc o moich upodobaniach :prochno:).
Na prawdę szkoda, bo gdyby nie to, (przymykamy oko na częste zaśmiecanie obrazu niepotrzebnymi efektami i zbyt mocne przyspieszanie tempa video) te kompilacje były by na prawdę rewelacyjne.


Obrazek
ODPOWIEDZ