Bramka sezonu 2011/2012 - kompilacja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 17:53

Zapraszamy do komentowania kompilacji przedstawiającej 10 najpiękniejszych bramek sezonu 2011/2012. Spośród tych bramek już niebawem użytkownicy JuvePoland wybiorą najpiękniejszą bramkę.

Kompilację można obejrzeć TUTAJ, natomiast ściągnąć klikając TUTAJ.


Wybór bramki komentować możecie w TYM TEMACIE - szczegóły dotyczące plebiscytu znajdzie w TYM NEWSIE.

Głosować można na stronie głównej w zakładce sonda jak i za pośrednictwem w/w newsa.


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 22:17

Kompilacja zdecydowanie na plus :) Całkiem niezły podkład muzyczny, choć ja osobiście wolę jakiś dynamiczny komentarz :)
Ale fajny pomysł przy każdej bramce w rogu zdjęcie strzelca :P


DejW
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2012, 12:34

Podzielam zdanie poprzednika, naprawdę fajnie zrobiona kompilacja :). Nie przebajerzona, dzięki czemu wszystko jest bardzo czytelne i estetyczne. Podkład muzyczny mi się naprawdę podoba, no i same bramki potęgują pozytywne wrażenia ;). Oglądało się z przyjemnością.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2012, 13:22

Jak dla mnie kompilacja całkiem spoko ;)

Parę rzeczy można było trochę bardziej dopracować (zrobić lepiej), ale w sumie jakby nie patrzeć to nie było to konieczne, biorąc pod uwagę tytuł pracy.

Dodatkowo można było się pokusić o zrobienie jakichś fajnych ramek w grafice, żeby uatrakcyjnić napisy i te zdjęcia piłkarzy, ale to już tak na marginesie, bo jak kompilacja jest dobrze zrobiona to takie rzeczy schodzą na drugi plan. Moim zdaniem największą zaletą tego filmiku jest muzyka i dobra synchronizacja materiałów.


Obrazek
Brolly89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2012, 12:47

Kompilacja jest ekstra :) Świetnie się ogląda takie cacka co nam wpadały :) stąd moje pytanie czy takowy filmik z zeszłego sezonu (2010/2011) istnieje ? jeśli tak to gdzie ? bo za cholerę nie mogę znaleźć :/


ODPOWIEDZ