Juventus niepokonany

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 22:08

Witam chciałbym zaprezentować mój mały filmik nie wiem czy to można nazwać kompilacją ale chciałbym się z wami nim podzielić :D
Chce zauważyć ze to mój 2 filmik jaki zrobiłem w moim życiu tak że proszę o łagodna ocenę :)
ps. co do nutki to na początku miała być The White Stripes - Seven Nation Army ale niestety była przy krótka a jak chciałem w filmiku umiejscowić wszystkie "klipy" których miałem koło 73.
miłego oglądania.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 22:38

Kompletnie nie pasuje mi ta muzyka...Mogłeś też dać komentarz przy bramkach Pepe z Napoli czy Marchisio z Milanem. Ogólnie całkiem nieźle jak na początek. 4,5/6.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 22:40

Powiem Ci szczerze, że filmik mi się bardzo podoba :ok:
Edit
Wojtek pisze:Kompletnie nie pasuje mi ta muzyka...
Na początku myślałem tak samo ale z minuty na minutę złapałem ten klimat.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 22:42

Dzięki za kompilacje, tak trzymaj. Zawarłeś niemal wszystkie fajny momenty z tego sezonu, muzyka nie bolała... wszystko ok. Szczerze mówiąc wolę kompilacje o mniejszej ilości udziwnionych efektów video, a Twoja właśnie taka jest. Tak trzymaj, liczę na porządne >10 min podsumowanie sezonu 8)
... choć na to jeszcze przyjdzie czas... :)
Forza Juve !!!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 22:52

mi się podoba , nawet na facebooka dałem ;D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:05

Dobre jeeest, troche muzyka mi nie podeszła, ale za same motywy z Seven Nation Army ogromny PLUS :smile: :smile: 4,5/6


AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:31

nie spodziewałem się takiej reakcji
naprawdę jestem zaskoczony:D
co do komentarzy przy bramkach chciałem tak zrobić ale miałem materiał że tak powiem ruski :) wiec wolałem bez dźwięku


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:39

dla mnie super moment w 3:10 jak muzyka się ścisza i słychać piłkarzy - podoba mnie się to
generalnie całość jest bardzo spoko - może faktycznie muzyka nie do końca w moim stylu, ale tego nie oceniam (bo każdy lubi co innego).
a - i nie wiem czy to wina tego, ze jest późno i mam muła (bardzo możliwe), ale przy niektórych akcjach nie nadążałem się skupić, żeby ogarnąć co się dzieje, a już zmieniał się fragment - ale to obejrzę jeszcze raz jakoś o wcześniejszej porze i będę wiedział

bardzo fajna sprawa :ok:


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:53

Nie no filmik extra :D Bardzo fajnie się oglądało. Muzyka spoko jak dla mnie :-D


Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 stycznia 2012, 23:59

Naprawdę fajna kompilacja :)). Jestem mile zaskoczony, również udostępniłem na swoim FB :)).


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 00:06

Ogólnie całkiem spoko, mnie nie przekonuje początek. Nie przesadziłeś z efektami i bardzo dobrze.

Co na minus? Nie lubię jak niedopracowane są takie elementy jak wyśrodkowanie, przecinki etc., a było tak na samym początku.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 01:52

wszystko spoko, ale gdy zauwaza sie jakąs passę i sie jakos o niej glosno mowi, to czesto wlasnie zaraz szybko sie kończy.. zeby jutro/dzisiaj ten filmik nie byl juz nieaktualny.. ;)


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 01:55

Hoho, jak dla mnie ta kompilacja miała potencjał na to żeby być małym arcydziełkiem. Uwagi mam właściwie dwie. Po pierwsze: faktycznie coś nie do końca pykło z początkiem. Nie umiem tego określić, ale tam jakiś zgrzyt czuję. I druga sprawa: Zabrakło mi w tym wszystkim Lichtsteinera, dla mnie cichego bohatera tego sezonu. Jest niby jego bramka, ale to nie jest to za co go najbardziej cenimy. Pokazałeś interwencję Barzagliego (za co gigantyczny plus, bo w tego typu filmikach często pomija się pracę obrońców), więc i jakiś pościg Stefana za uciekającą na aut piłką też powinien być. Wtedy byłbym w 100% zadowolony :)

Generalnie kawał bardzo dobrej roboty. Klimat i muzyka bardzo mi podpasowały, pełno świetnych ujęć i brak przesadnego efekciarstwa. Będę czekał na Twoje kolejne prace. :)


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 10:48

A mi się właśnie nie bardzo podobała. I już tłumaczę dlaczego. Po pierwsze muzyka, która kompletnie nie oddaje ani tempa, ani charakteru filmiku. Po prostu filmik jedno, muzyka drugie. Nie łączy się w spójną całość, a wprawieni kompilatorzy wiedzą ile dynamizmu może dodać właśnie poprawne dobranie muzyki i odpowiednie zgranie video do tego. Po drugie kompilacja to zwykła sklejka wielu pojedynczych filmików. Nawet sam autor się przyznał, że chciał "umiejscowić wszystkie "klipy", które miał koło 73". I to błąd. Bo nie chodzi o to, żeby wrzucić ile tylko się ma, ale żeby to odpowiednio połączyć. Można dać połowię mniej, a je świetnie obrobić i da to super efekt. Sam początek też, jak już wielu zauważyło, coś tam nie gra. Rozumiem Twój przekaz, że chciałeś wymienić wszystkie super kluby europejskie, że to nie one, a właśnie Juventus jest niepokonany, ale jakoś te niezgrabne napisy nie bardzo do mnie przemawiają.

Choc oczywiście oglądało się bardzo przyjemnie. Głównie pewnie dzięki temu, że zebrałeś tam wszystkie fajne akcje, bramki Juventusu z obecnego, dobrego sezonu. Dopiero zaczynasz, więc z czasem będzie na pewno sporo lepiej. Praca, praca i jeszcze raz praca, a efekty same przyjdą.

A dla Ciebie i pozostałych forumowiczów, którzy już chyba nieco zapomnieli co to jest świetna kompilacja polecam ponownie obejrzeć stare, ale kapitalne video: Alex Del Piero - Remember This Name , Nedved - Not only excellent footballer , Mauro Camoranesi 'Wonderful Boy' oraz mój ulubiony Alessandro Del Piero - The Only One
Ehh.. łezka w oku panowie...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2012, 10:55

Racja racja, 'Only One' i Wonderful Boy' Szczegółnie poślady urywają :smile: To tak w ramach OT.


ODPOWIEDZ