Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:31

Jak już mówiłem, brawo za pomysł, ale wykonanie nie takie jak być powinno... Może któryś z forumowych wieszczów by stworzył coś bardziej zjadliwego? Jak nie, to ostatecznie sam mogę coś napisać. Wtedy można by rozpropagować akcję szczerzej.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:31

OMG... toż to pisał chyba jakiś dzieciak... i na końcu ten podpis... Jan Kowalski :doh: Ja rozumiem, że cel szczytny... ale jak się już ktoś decyduje na taki krok to niech to robi porządnie a nie odstawia dziecinadę.

A tak swoją drogą... canal plus ma licencję tylko do końca tego sezonu na Serie A. Wiecie może jak się przedstawiają szanse na jej przedłużenie? Zastanawiam się nad obecną ofertą C+ na 15 miesięcy, i nie będę ukrywał, że chodzi mi głównie o transmisje sportowe na Canal plusach a szczególnie Serie A.


FORZA JUVE !!!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:34

Polsat im raczej nie zabierze tej ligi.Jak mówi Marian Kmita - Nas interesuje inwestowanie w polski sport a nie gotowy produkt w postaci lig zagranicznych.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:38

Na forum C+ przeczytałem, że teoretycznie są oni zainteresowani przedłużeniem praw do Ligue 1 i Serie A (które kończą się latem), ale prędzej jak 1-2 tygodnie przed startem sezonu 12/13 nie będzie konkretów. Kpina!

Natomiast teraz mi się przypomniało, że kilka razy były transmitowane 3 mecze danej kolejki w 1 weekend. Ciekawe...

edit. choćby tutaj:

09.09
Canal+ Gol godz. 20:40 liga włoska Milan - Lazio

11.09
Canal+ Gol godz. 12:25 liga włoska Juventus - Parma
Canal+ Sport godz. 20:40 liga włoska Palermo - Inter

PS.

Ranking najczęściej pokazywanych drużyn w C+:
Stan na 23.01.2011:

Juventus - 12
Milan, Inter - 10
Roma - 9
Napoli - 7
Fiorentina, Palermo - 6
Udinese - 5
Lazio - 4
Genoa, Catania - 3
Atalanta - 2
Parma, Novara, Caliagri - 1


:smile:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 14:25

To ja już wolałbym podpisać petycje do Polsatu, żeby przypadkiem tej Serie A nie wykupywano. Słuchanie Borka i Kołtonia by mi cała radość z oglądania zepsuło.
Z tymi dwoma meczami live chyba nic nie wskuramy, kiedyś gdzieś czytałem, że taka forma umowy wynika ze słabej oglądalności Serie A w C+. Dlaczego co tydzień serwują nam mecz Barcelony i Realu, podczas gdy Valencie i Seville można zobaczyć sporadycznie, albo gdy grają z ww? Bo wynika to z nikłego zainteresowania ich meczami.


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 14:58

Podpisane ale trzeba troszke wiecej tych glosow, jak na razie 58 a to zdecydowanie za malo


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 15:25

stahoo pisze:Na forum C+ przeczytałem, że teoretycznie są oni zainteresowani przedłużeniem praw do Ligue 1 i Serie A (które kończą się latem), ale prędzej jak 1-2 tygodnie przed startem sezonu 12/13 nie będzie konkretów. Kpina!
Taka decyzja jest spowodowana jedną rzeczą, której możesz nie wiedzieć, Cyfra + połknęła (n) i oni teraz ma głowie mają to, jak to wszystko dograć, jeśli chodzi o sprzedaż, kanały i tak dalej. Ja im się nie dziwię, bo teraz mają bałagan w połowie roku ma być już na rynku nowy twór tych dwóch platform telewizyjnych. Dlatego w tym okresie będą decydować czy podpisywać umowy czy nie. Sprawa wygląda tak, albo Serie A będzie mieć Cyfra + (n) albo Polsat. Wydaje mi się, że liga zostanie tutaj gdzie jest. Szkoda, że po prostu nie mają coś takiego jak w (n), że jak jest LM to otwiera się więcej kanałów, wtedy w równoległym czasie oglądało by się parę meczy obojętnie jakiej ligi.


JestIon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2011
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 15:28

Pod treścią TAKIEJ petycji się nie podpisze.... :(

A cytuję" "to nie fer" i "kpina" nawet mnie rozbawiło :lol:


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 15:43

Ludzie nie ośmieszajcie się podpisując się pod tą petycją :/ przecież to pisał jakiś dzieciak. Mamy tak wiele osób na tym forum które potrafią pisać składnie, rozumnie i logicznie że takie coś tylko by ośmieszało naszą stronę, fanklub i kibiców Juventusu przed Canalem Plus. Tam nie ma nic co by spowodowało nutę wątpliwości w osobach władnych tej stacji co do przyszłorocznych transmisji Serie A. :naughty:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 16:02

Nie rozumiem was.Kto zwraca uwagę na takie detale.Cel jest szczytny i podpisałem.Może to coś zmieni.Dla mnie mogłoby to być po ludowemu czy po góralsku i też bym podpisał.Ale jak ktoś napisze to lepiej to podpiszę drugi raz.Można by zrobić taką zoorganizowaną akcję.Napisać to profesjonalnie i namówić do wspòłpracy wszystkie strony o tematyce Serie A.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 16:10

Sorek21 pisze:Nie rozumiem was.Kto zwraca uwagę na takie detale.Cel jest szczytny i podpisałem.Może to coś zmieni.Dla mnie mogłoby to być po ludowemu czy po góralsku i też bym podpisał.Ale jak ktoś napisze to lepiej to podpiszę drugi raz.Można by zrobić taką zoorganizowaną akcję.Napisać to profesjonalnie i namówić do wspòłpracy wszystkie strony o tematyce Serie A.
Udam, że pierwszej linijki Twojej wypowiedzi nie przeczytałem...w drugiej natomiast piszesz z sensem i mądrze, bo to byłoby na jakimś poziomie i poparte przez tych którym najbardziej zależy na Serie A w polskiej TV.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 16:29

Nie podpiszę bo wolę aby była w otwartej - TVP albo najlepiej POLO TV :D


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 16:33

Niech będzie w Cyfrowym Polsacie :D


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 16:47

Nie podpiszę się, bo choćbym nawet na chwilę wyposażył się w umiejętność szczypka do czytania dupą, nie jestem w stanie zdzierżyć treści tej petycji.

Faktycznie, trochę jakby pisał ktoś z podstawówki... Argumentacja, brak znaków interpunkcyjnych i ogólny wydźwięk tego listu nie wróży mu raczej powodzenia.

Poza tym - mi to rybka czy Serie A pokazywać będzie C+, N Sport, Orange Sport czy inne ustrojstwo. Może być nawet na TV Trwam... jeśli tylko dostaną koncesję :D. Nie mam w domu żadnego talerza, więc jeśli oglądam u siebie, to tak czy inaczej przez internet. A jak w pubie - to o programy się martwić nie muszę, właściciele zadbają za mnie ;)


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 17:19

evilboy pisze:Nie podpiszę się, bo choćbym nawet na chwilę wyposażył się w umiejętność szczypka do czytania dupą, nie jestem w stanie zdzierżyć treści tej petycji.

Faktycznie, trochę jakby pisał ktoś z podstawówki... Argumentacja, brak znaków interpunkcyjnych i ogólny wydźwięk tego listu nie wróży mu raczej powodzenia.

Poza tym - mi to rybka czy Serie A pokazywać będzie C+, N Sport, Orange Sport czy inne ustrojstwo. Może być nawet na TV Trwam... jeśli tylko dostaną koncesję :D. Nie mam w domu żadnego talerza, więc jeśli oglądam u siebie, to tak czy inaczej przez internet. A jak w pubie - to o programy się martwić nie muszę, właściciele zadbają za mnie ;)
Nie chcę Cię martwić kolego , ale jak ACTA przejdzie to sobie nie pooglądasz Juve :) Próbkę miałem już podczas meczu z Romą gdzie 3 linki dobrej jakości wygasły z powodu naruszenia praw autorskich ;) Właśnie z powodu meczów Juve w C+, co prawda sporadycznie, wykupiłem abonament. A co do tego czy Polsat czy Cyfra , zdecydowanie Cyfra.


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
ODPOWIEDZ