Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 07:37

Angelu pisze:Panowie, mam taki problem. Chciałbym zakupić dekoder do siebie, w którym chciałbym znaleźć jak najwięcej meczy z Juventusem i nie wiem z czego wybrać: N, Polsat, Cyfra...
Najważniejszy jest pakiet sportowy, nie interesuje mnie jakiś rodzinny, familijny itp pierdoły. No i również nie interesuje mnie w jakim języku bym miał oglądać takowe mecze.

Pomóżcie wybrać, bo jesteście w tym bardziej opcykani niż ja.. ;)
Spróbuj zapytać o jakąś kablówkę... Ja jestem szczęśliwym posiadaczem UPC. Mam zarówno Polsaty Sporty i Canale Plusy Sporty i Eurosporty i ESPNy (football amerykański oglądam trochę). Płacę grosze i do tego mam 25Mb internet.
Rozejrzyj się w okolicy, czy nie masz jakiś sieci kablowych. Warto.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 09:01

ja od kilku lat mam cyfre i nigdy jej nie zmienie. nawet jesli nie ma meczu juve... jest liga francuska, angielska, hiszpanska... oczywiscie dekoder HD... polecam cyfre


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 13:39

TVN i Canal+ połączą swoje płatne telewizje w Polsce i stworzą wspólną platformę cyfrową DTH z bazą abonentów liczącą obecnie ponad 2,5 mln osób, a Canal+ obejmie mniejszościowe udziały w N-Vision, do której pośrednio należą akcje TVN - poinformował ITI.
ITI Holdings poinformował w komunikacie, że wspólnie z TVN uzgodnił kluczowe zasady ich współpracy i przyznał Grupie Canal+ wyłączność na negocjacje mające na celu zawarcie strategicznego partnerstwa w Polsce.

"Oczekuje się, że Grupa TVN i Grupa Canal+ połączą swoje działania w polskiej branży płatnej telewizji w ramach joint venture mającego na celu stworzenie wspólnej platformy cyfrowej DTH w Polsce" - napisano w komunikacie.

Połączona platforma DTH będzie dysponowała ponad 2,5 milionową bazą abonentów i będzie mogła wykorzystać efekt skali i zwiększonej wydajności.

Porozumienie przewiduje, że Grupa TVN połączy swoją spółkę zależną ITI Neovision z Cyfrą+ w zamian za istotne udziały mniejszościowe w połączonej spółce.

W ramach realizacji planowanej transakcji nie przewiduje się dokonywania płatności gotówkowych przez Grupę TVN.

"Dzięki połączeniu polskich operacji płatnej telewizji Grupy TVN i Grupy Canal+, Grupa TVN chce sprostać wyzwaniom stojącym przed nią w dobie konwergencji mediów i dostarczyć najlepszej rozrywki swoim klientom poprzez zapewnienie najbardziej atrakcyjnej oferty typu premium. Grupa TVN i połączona platforma płatnej telewizji planują podpisać umowy partnerskie dotyczące takich obszarów, jak opracowanie treści, ich produkcje i eksploatacje na polskim rynku" - napisano w komunikacie.

Równolegle do połączenia operacji płatnych telewizji, Grupa Canal+ planuje nabyć istotne mniejszościowe udziały w N-Vision B.V., spółce matce Polish Television Holding B.V, do której z kolei należy 51-proc., większościowy pakiet akcji TVN. Ponadto Grupie Canal+ zaoferowano opcję nabycia w przyszłości pozostałej części pakietu kontrolnego w TVN od Grupy ITI.

Grupa Canal+ wchodzi w skład francuskiego koncernu Vivendi.

Grupa Canal+ poprzez Canal+ Cyfrowy (Cyfra+) jest drugą największą cyfrową platformą płatnej telewizji dysponującą 1,5 milionową bazą abonentów.

Z kolei TVN jest właścicielem platformy cyfrowej pod nazwą "n".

Kilka dni temu TVN wraz z ITI Holdings poinformowały o rozpoczęciu na zasadzie wyłączności negocjacji na temat ustanowienia strategicznego partnerstwa w Polsce z Grupą Canal+. Nie podano wtedy jednak żadnych szczegółów.

Na początku lipca TVN informował, że ITI Holdings, podmiot dominujący wobec TVN, rozważa różne opcje dotyczące ewentualnej sprzedaży całego posiadanego przez niego pośrednio pakietu akcji tej spółki, czyli 56 proc.

W mediach pojawiały się nieoficjalne spekulacje, że wśród zainteresowanych kupnem TVN były m.in. niemiecki RTL, Time Warner i Vivendi. W ostatnim etapie negocjacji miały znaleźć się Time Warner i Vivendi.
Źródło
Na to czekałem. Ta fuzja zadowoli wszystkich fanów piłki nożnej, bo nowa platforma będzie mieć wszystkie najsilniejsze ligi w Europie + polska Ekstraklasa + LM + LE !
Koniec z plątaniną kabli, dodatkowymi dekoderami, abonament pewnie wyjdzie tańszy niż za dwie platformy.
Kiedyś Cyfrze wyszła na plus fuzja z Wizją TV. Teraz będzie podobnie.
Na pewno kupię, a Cyfrowy Polsat dla polaczków.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 13:46

Dla Polaczków , a ty kto?
Czyli kogo?

Solorz tak tego nie zostawi, bo w tym momencie ma tylko jeden argument wszystko co związane z siatką. Aczkolwiek kiedyś mówiło się o fuzji wszystkich 3 platform i tego nie mozna w przeciągu kilkuletniej przyszłości wykluczyć.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 13:52

Robaku pisze:Solorz tak tego nie zostawi, bo w tym momencie ma tylko jeden argument wszystko co związane z siatką. Aczkolwiek kiedyś mówiło się o fuzji wszystkich 3 platform i tego nie mozna w przeciągu kilkuletniej przyszłości wykluczyć.
Solorz niedawno przejął Plusa i wątpię, by ruszył z nową ofertą programową dla TV.
CP to zbyt duża platforma do wciągnięcia przez Cyfrę, abonentów CP jest blisko 3 mln (z czego większość ma jakiś pakiet za grosze, by na wiosce TVP i Radio Maryja odbierać).
CP będzie się trzymać, ale z ubogim wachlarzem programowym.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 18:19

Jeśli chodzi o piłkę to trudno się nie zgodzić z Zambro. Nowy twór będzie bić na głowę Polsat. Reszta mnie mało interesuje bo rzadko używam TV.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:11

Pokazują tylko dwa mecze live,kontrakt się kończy po tym sezonie .Pora coś z tym zrobić.Nawet jak ktoś nie ma C+ to poinien podpisać-zawsze lepiej oglądać polski stream meczu w internecie.Pomóżcie koledzy,podpisujcie i przesyłajcie link dalej

http://www.petycje.pl/petycja/8370/wi%C ... sport.html


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:14

Podpisze sie, ale tresć samej petycji wygląda dosyć 'nieprofesjonalnie'.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:17

Pomysł dobry, (:ok:) ale sama petycja jest źle (brzydko :? ) napisana.

Jest Twojego autorstwa, czy po prostu znalazłeś ją i wrzucasz? Pytam, bo jeśli Ty ją pisałeś, to może jest możliwość edytowania kilku zdań, a jeśli nie Ty, to wtedy mogę potyrać autora i może stworzymy razem coś odpowiedniego :)
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2012, 13:19 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:18

Sorek21 pisze:Pokazują tylko dwa mecze live,kontrakt się kończy po tym sezonie .Pora coś z tym zrobić.Nawet jak ktoś nie ma C+ to poinien podpisać-zawsze lepiej oglądać polski stream meczu w internecie.Pomóżcie koledzy,podpisujcie i przesyłajcie link dalej

http://www.petycje.pl/petycja/8370/wi%C ... sport.html
Jak treść petycji będzie stała na wyższym poziomie to z chęcią się podpisze.
W obecnej formie nie ma w ogóle sensu tego wysyłać.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:19

Przede wszystkim uważam, że w piśmie formalnym powinny zostać użyte raczej argumenty logiczne, tymczasem w ww petycji głównie o emocje sie rozchodzi :wink: Aczkolwiek cel szczytny tak więc zachęcam do podpisu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:23

Cel uświęca środki,trzeba się spiesczyć,nazbierać podpisów i napisać im o tym na ich profilu na facebooku.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:23

Nie wiem kto jest autorem, ale wstyd się pod tym podpisać w ogóle. Nie tak powinno wyglądać pismo w sprawie tak ważnej dla kibiców włoskiej Serie A w Polsce. Brak argumentów merytorycznych, logicznych powodów, a próba "zastawienia się" Barcą i Realem jest jak strzelenie sobie w stopę...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:25

Mi kupel przysłał,podpisałem i tyle


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2012, 13:31

Akurat ktoś serieA na pewno kupie jak nie canal + TO PEWnie polsat, albo Orange Sport, który też wchodzi w platformę C+, więc nie ma co się goraczkować, bo to jedna z 4 najsilniejszych lig na świecie, więc mimo wszystko też ważna karta przetargowa dla platform, aczkolwiek tak patrząc na ruchy C+ niekoniecznie zrobi to Canal bo właśnie wykupili tenis , więc może zmieni się 'dystrybutor' Serie A w Polsce. Oby! Wolałbym ich w Polsacie.
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2012, 13:31 przez Robaku, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ