Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 11:15

Jeśli chodzi o niekodowane programy, to polecam TV8 Turkey. Zwykły tuner FTA, obrotnica i ustawiamy talerz na Turksata (42E). Nie wiem jak będzie w przyszłym, ale w zeszłym sezonie naprawdę sporo spotkań pokazali, a i Juve często leciało.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 11:30

Orochimaru pisze:Polsat to DNO!!! Mam nadzieję że liga włoska dalej będzie na C+
W końcu to jakość HD super komentatorzy, magazyny ligowe no i inne ligi na czele z angielską i hiszpańską. O NBA też nie zapominać :D
Mam nadzieję, że to ironia ;)
HD ma każda platforma, a lepszych komentatorów ma nawet TVP.
ketraB pisze: taa, Polsat i Romek Kołtoń...
Cyfra jest ok
Zbyt często zdarzają im (Cyfrowi) się błędy i idiotyczne wtopy. Poza tym w każdym meczu mówią, że Juventus został zdegradowany za kupowanie meczy. Dobijające.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 12:02

yanquez pisze:
Orochimaru pisze:Polsat to DNO!!! Mam nadzieję że liga włoska dalej będzie na C+
W końcu to jakość HD super komentatorzy, magazyny ligowe no i inne ligi na czele z angielską i hiszpańską. O NBA też nie zapominać :D
Mam nadzieję, że to ironia ;)
HD ma każda platforma, a lepszych komentatorów ma nawet TVP.
ketraB pisze: taa, Polsat i Romek Kołtoń...
Cyfra jest ok
Zbyt często zdarzają im (Cyfrowi) się błędy i idiotyczne wtopy. Poza tym w każdym meczu mówią, że Juventus został zdegradowany za kupowanie meczy. Dobijające.

Noo akurat Serie A ma najgorszych komentatorów, odnośnie wszystkich pracujących w C+
Porównując oczywiście z komentatorami innych lig, ale jesli mam wybierać między C+ , a Polsatem- nie mam ani chwili wątpliwości :P

Z Canal Plus 6 czy 7 lat i oby nasza "współpraca" przebiegałą dalej pomyślnie- wraz z Serie A :D


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 16:30

yanquez pisze:
Orochimaru pisze:Polsat to DNO!!! Mam nadzieję że liga włoska dalej będzie na C+
W końcu to jakość HD super komentatorzy, magazyny ligowe no i inne ligi na czele z angielską i hiszpańską. O NBA też nie zapominać :D
Mam nadzieję, że to ironia ;)
HD ma każda platforma, a lepszych komentatorów ma nawet TVP.
Taaa.. Iwański to jest gorszy nawet od Milko. :smile:
yanquez pisze:
ketraB pisze: taa, Polsat i Romek Kołtoń...
Cyfra jest ok
Zbyt często zdarzają im (Cyfrowi) się błędy i idiotyczne wtopy. Poza tym w każdym meczu mówią, że Juventus został zdegradowany za kupowanie meczy. Dobijające.


Dobijający to jest duet Borek - Kołtoń. W Polsacie tylko Iwanowa mogę słuchać bez odruchu wymiotnego.

Obiło mi się o uszy, że T-Mobile może przejąć w przyszłym roku Cyfrę. Miało by to wzbogacić ich ofertę o telewizję cyfrową, jest jeszcze taka opcja, że sami stworzą taką od podstaw. Ciekaw jestem niezmierne jak się to potoczy.
:think:


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 16:39

aro2121 pisze:
yanquez pisze:
Orochimaru pisze:Polsat to DNO!!! Mam nadzieję że liga włoska dalej będzie na C+
W końcu to jakość HD super komentatorzy, magazyny ligowe no i inne ligi na czele z angielską i hiszpańską. O NBA też nie zapominać :D
Mam nadzieję, że to ironia ;)
HD ma każda platforma, a lepszych komentatorów ma nawet TVP.
ketraB pisze: taa, Polsat i Romek Kołtoń...
Cyfra jest ok
Zbyt często zdarzają im (Cyfrowi) się błędy i idiotyczne wtopy. Poza tym w każdym meczu mówią, że Juventus został zdegradowany za kupowanie meczy. Dobijające.

Noo akurat Serie A ma najgorszych komentatorów, odnośnie wszystkich pracujących w C+
Porównując oczywiście z komentatorami innych lig, ale jesli mam wybierać między C+ , a Polsatem- nie mam ani chwili wątpliwości :P

Z Canal Plus 6 czy 7 lat i oby nasza "współpraca" przebiegałą dalej pomyślnie- wraz z Serie A :D
Milko to zagorzały interista, Lipiński stara się nie przyznawać, ale jest Juventino dlatego mecze ogląda się dziwnie... w sumie C+ ma najlepszych komentatorów, no może ten typ od Ligue1 jeszcze gada dziwnie


:allegri: na śmietnik
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 17:37

Garraty pisze:no może ten typ od Ligue1 jeszcze gada dziwnie
Smokowski akurat jest najlepszy z całej paki w C+, chyba że chodzi ci o trenera Basałaja to faktycznie on jest zabawny.

co do Juve to najlepiej mi się ogląda na Sky Sport ich mecze z włoskimi komentatorami. oddają prawdziwy klimat włoskiej piłki.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 17:54

CzarnyZkultury pisze:
Garraty pisze:no może ten typ od Ligue1 jeszcze gada dziwnie
Smokowski akurat jest najlepszy z całej paki w C+, chyba że chodzi ci o trenera Basałaja to faktycznie on jest zabawny.

co do Juve to najlepiej mi się ogląda na Sky Sport ich mecze z włoskimi komentatorami. oddają prawdziwy klimat włoskiej piłki.
chodzi o Dębińskiego ;)


:allegri: na śmietnik
Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 17:55

CzarnyZkultury pisze:
Garraty pisze:no może ten typ od Ligue1 jeszcze gada dziwnie
Smokowski akurat jest najlepszy z całej paki w C+, chyba że chodzi ci o trenera Basałaja to faktycznie on jest zabawny.

co do Juve to najlepiej mi się ogląda na Sky Sport ich mecze z włoskimi komentatorami. oddają prawdziwy klimat włoskiej piłki.
Czarny myślę że mu chodzi o Stefana Białasa


EDIT: a jednak pudło :smile:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 15:46

Kogut W. pisze:Jeśli chodzi o niekodowane programy, to polecam TV8 Turkey. Zwykły tuner FTA, obrotnica i ustawiamy talerz na Turksata (42E). Nie wiem jak będzie w przyszłym, ale w zeszłym sezonie naprawdę sporo spotkań pokazali, a i Juve często leciało.
Tak to wygląda.Szkoda że obcinają boki obrazu i dają mecze w 4:3

Obrazek


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2011, 16:16

Jak udało mi się obliczyć, to Juve w cyfrze plus było pokazywane ( sezony 2004/05-2010/2011) łącznie 90 razy....

W poprzednim sezonie 2010/2011 tych spotkań było 11, w tym to ostatnie z 2. 05.2011 z Lazio w Rzymie.

Myślę,że w skali całego roku podobną liczbę zobaczymy , choć wkurzyło mnie,że Cyfra w ostatniej kolejce wolała pokazać mecz o pietruszkę niż o walczące Juve o Ligę Europy..... :angry: :angry: :angry:

Nie dawano wybrałem Cyfrę i mam nadzieję ,że również na wzgląd na Serie A będzie moim partnerką....

Na orage sport info będzie wielkie ciekawych meczów towarzyskich w tym Emirates cup.
Zastanawiam się , czy może gdybyśmy napisali petycję do redakcji Orange sport to 21. sierpnia pokazali by Trofeo Berlusconi .... Co o tym myślicie?


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 20:00

Panowie, mam taki problem. Chciałbym zakupić dekoder do siebie, w którym chciałbym znaleźć jak najwięcej meczy z Juventusem i nie wiem z czego wybrać: N, Polsat, Cyfra...
Najważniejszy jest pakiet sportowy, nie interesuje mnie jakiś rodzinny, familijny itp pierdoły. No i również nie interesuje mnie w jakim języku bym miał oglądać takowe mecze.

Pomóżcie wybrać, bo jesteście w tym bardziej opcykani niż ja.. ;)


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 20:03

Canal+ ma prawa do Serie A na przyszły sezon więc z całą pewnością to na Cyfrze+ znajdziesz najwięcej meczów Juve z Polskim komentarzem (często w HD)


Obrazek
Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 20:12

Tam mogę sobie wybrać taki i taki kanał? Jaki sobie chce?


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 01:21

A jak to się będzie teraz miało z tą ekstra... pfuu, już T-Mobile :roll: Ekstraklasą :?: Podobno ma być znacznie więcej meczów z Polski. Jak to się będzie miało do zagranicznych rozgrywek w tym Serie A :?: Zmniejszą ich liczbę, czy też wprowadzą nowy kanał T-Mobile'a specjalnie dla całej polskiej ligi :?:

A tak w ogóle to jak działa Canal+GOL :?: Z tego co zaobserwowałem to aktywny jest on tylko w trakcie meczu, czyż nie :?:


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2011, 02:24

Mateuszello pisze: A tak w ogóle to jak działa Canal+GOL :?: Z tego co zaobserwowałem to aktywny jest on tylko w trakcie meczu, czyż nie :?:
Czasami na nim też puszczają powtórki meczy.

Ja osobiście nie narzekam, a wręcz jestem zadowolony z Cyfry. Nie dość że mam multum meczy z ligi Angielskiej, Hiszpańskiej, Włoskiej i Francuskiej, to ostatnio aktywowali Eurosport 2 (nie wiem czemu), i oglądam również mecze Bundesligi.

POLECAM !


ODPOWIEDZ