Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:22

Panowie jest przełom.Na tp nc+ 10834 V testuje już ELEVEN SPORTS.Narazie brak nazwy kanału i uprawnień do odbioru. Można podejrzeć EPG Serbia -Czechy w kosza.

Edit: Niestety pomyłka. Faktycznie leciał tam mecz koszykówki,który pokazywał w tym czasie Eleven Sports ale ten przekaz to kopia TVP Sport,który również pokazywał to spotkanie...
Ostatnio zmieniony 16 września 2015, 20:55 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 września 2015, 20:39

Czyli jest szansa na serie A w normalnym wydaniu,ciekaw jestem czy serie a bedzie dostępna tez na canalplussport.pl...daj boze


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 września 2015, 23:41

http://transfery.info/81154,zmiany-w-se ... internecie

wie ktoś coś o tym? to będzie na oficjalnej stronie serie a?


seba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 maja 2004
Posty: 109
Rejestracja: 12 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 03:14

http://www.football-italia.net/73089/se ... ng-service
Z tego co zrozumiałem do końca września mecze będzie można zobaczyć za free. Wydaje mi się że będą one pokazywane tu (na dole strony jest WEB TV). W przyszłym miesiącu będzie udostępniona specjalna aplikacja z możliwością wykupienia transmisji.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 10:25

Najnowsze info: "Mamy to! Po trudnych negocjacjach pozyskaliśmy dla Was dwa nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports. Do 15 października będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ za darmo!"

chyba dobra wiadomość, w pubach już nie będzie problemów z oglądaniem Juve.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 10:40

charles pisze:Najnowsze info: "Mamy to! Po trudnych negocjacjach pozyskaliśmy dla Was dwa nowe kanały sportowe: Eleven i Eleven Sports. Do 15 października będą one dostępne dla abonentów nc+ posiadający w swoich pakietach CANAL+ za darmo!"
Ciekaw jestem co będzie po 15 października. Mam nadzieję, że nie będzie to osobny pakiet, jak chociażby HBO. Mam nadzieję, że przy okazji wrócą komentatorzy z NC+, ale to raczej niemożliwe. :think:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 10:44

Czyli, że co abonamenci nc+ z pakietem sport będą do 15 pazdziernika oglądali mecze Serie A za darmo a później sie zobaczy ??


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 10:48

Cabrini_idol pisze:Czyli, że co abonamenci nc+ z pakietem sport będą do 15 pazdziernika oglądali mecze Serie A za darmo a później sie zobaczy ??
dokładnie. Wcześniej jak eleven ogłaszał kolejne umowy z sieciami kablowymi to był dostępny w pakietach podstawowych, tutaj można była też liczyć na coś takiego ale jednak od 15.10 będzie trzeba płacić. Pytanie ile ?pewnie z 10-20zł, doliczając do tego cenne sportowych pakietów ncplus to robi się dosyć drogo. Całe szczęście, że zostają puby :juve:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 10:56

charles pisze:
Cabrini_idol pisze:Czyli, że co abonamenci nc+ z pakietem sport będą do 15 pazdziernika oglądali mecze Serie A za darmo a później sie zobaczy ??
dokładnie. Wcześniej jak eleven ogłaszał kolejne umowy z sieciami kablowymi to był dostępny w pakietach podstawowych, tutaj można była też liczyć na coś takiego ale jednak od 15.10 będzie trzeba płacić. Pytanie ile ?pewnie z 10-20zł, doliczając do tego cenne sportowych pakietów ncplus to robi się dosyć drogo. Całe szczęście, że zostają puby :juve:
Bez jaj! Nie wierzę w to. Wydaje mi się, że kanały powinny być już dostępne w tych pakietach za 90-100zł.
Czyli co, podpisałem z NC+ umowę bodajże 3/4 lata temu. Przez ten okres nacieszyłem się różnymi ligami europejskimi. Nagle oni postanowili pozbyć się praw, żeby po kilku tygodniach je odzyskać i zażądać za nie dodatkowe pieniądze? :facepalm:


Obrazek
syczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 207
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:09

Zobaczą dodatkowe pieniądze za te 2 kanały sportowe z mojej strony jak świnia niebo :)

Umowę mam do kwietnia, podpisałem wyłącznie dla ligi włoskiej i skoro nie będą chcieli mi jej udostępnić w tej samej cenie, to leci pisemne wypowiedzenie do centrali i wtedy zmienią śpiewkę (przerabiane 2-krotnie) :)

Łaski nie robią - nie wykupili praw do transmisji, tylko płacą Eleven = bilans powinien się im równoważyć. A jak będą pazerni, to stracą dwa razy ^^


AVE JUVE !!! Do końca życia biało-czarne serce =)
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:13

pablo1503 pisze:Czyli co, podpisałem z NC+ umowę bodajże 3/4 lata temu. Przez ten okres nacieszyłem się różnymi ligami europejskimi. Nagle oni postanowili pozbyć się praw, żeby po kilku tygodniach je odzyskać i zażądać za nie dodatkowe pieniądze? :facepalm:
Podpisałeś umowę na dane kanały telewizyjne. Nigdzie nie jest napisane, że posiadanie np. canal+sport gwarantuje Ci oglądanie ligi włoskiej przez cały okres trwania umowy a jedynie oglądanie samego kanału canal+sport (choć i to nie do końca jest prawdą).
No i nc+ nie pozbyło się a straciło prawa a to różnica. Ogólnie też denerwuje mnie zaistniała sytuacja ale takie niestety są fakty.
Ostatnio zmieniony 18 września 2015, 11:31 przez mateo369, łącznie zmieniany 2 razy.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:17

Od dziś 11 i 11 sport network dostępne w nc+


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:29

mateo369 pisze:Ogólnie też denerwuje mnie zaistniała sytuacja ale takie niestety są fakty.
Faktem dla mnie jest to, że każą(chociaż jeszcze nic pewnego) mi dodatkowo płacić za kontent, który de facto miałem jeszcze 2 miesiące temu. Ja rozumiem, że podpisuje się umowę na konkretne kanały, a nie na to, co w nich leci, ale zaistniała sytuacja jest co najmniej niesmaczna.
Przychodzi do Ciebie złodziej i kradnie Ci telewizor. Policja po niedługim czasie odnajduje przestępcę oraz telewizor, ale urządzenia Ci nie zwróci dopóki nie dasz im jakiejś tam określonej sumy. Porównanie trochę na wyrost, ale analogia jest.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:33

Tak właściwie to nigdzie nie jest napisane kto by miał płacić za te kanały. Może one są dostępne za darmo do 15 października dla wszystkich w celach marketingowych, nawet tych z najmniejszymi pakietami a po tej dacie to właśnie tylko ci klienci musieliby za nie dodatkowo płacić a ci co mają lepsze pakiety z c+sport i hbo eleven będą mieć ciągle w gratisie :think:


EDIT
właśnie doczytałem:
Cena i szczegółowe warunki dostępu do tych kanałów po okresie promocyjnym zostaną podane do wiadomości po ich ostatecznym ustaleniu
Tak więc na tę chwilę nic nie jest jeszcze przesądzone, może faktycznie będzie tak jak napisałem wyżej? oby :pray:
Ostatnio zmieniony 18 września 2015, 11:42 przez mateo369, łącznie zmieniany 1 raz.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 września 2015, 11:36

Ktos sie orientuje czy te eleveny i serie a beda dostępne na canalplussport.pl?


ODPOWIEDZ