Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2015, 19:15

Na forum Sat-kurier, ktoś zebrał godziny rozpoczęcia większości weekendowych spotkań SerieA i Ligue1. Oczywiście trzeba pamiętać o spotkaniach przekładanych na piątek/poniedziałek, które odciążą proponowane zestawienie.
Nie wiem jaki mają pomysł na kolejki, gdzie każdy mecz jest o tej samej godzinie. Ale zapowiadają transmisję w internecie, więc...
SOBOTA
17.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)
18.00 - Eleven (SERIE A)
20.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)
20.45 - Eleven (SERIE A)

NIEDZIELA
12.30 - Eleven (SERIE A)
14.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)
15.00 - Eleven (SERIE A)
17.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)
18.00 - Eleven (SERIE A)
20.45 - Eleven (SERIE A)
21.00 - Eleven Sports (LIGUE 1)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 lipca 2015, 19:39

wloski pisze:
Robaku pisze:Święcicki podał, że Eleven będzie transmitowalo 5 spotkań na zywo na kolejke i w zasadzie to wiecej się nie da. Super info, bo to oznacza w praktyce każdy mecz Juve bezposrednio transmitowany.
Czyli sobota x2 18.00 i 20.45 , potem niedziela: 12.30, 15.00 i 20.45 , ew. 18.00 ,w zależnosci od pucharow. Super info!
No i gra, podejrzewam, że Eleven będzie w tym samym pakiecie co oba Eurospoty (jeden z nich jest w niższym?). Nie sądzę, że będzie dodatkowo płatny. NC+ życzy sobie hajs za swoje kanały dodatkowo oznaczone logo z "+" no i HBO, które w każdej sieci telewizyjnej jest płatne dodatkowo. 5 spotkań to jest coś fantastycznego. Mam nadzieję, że i studia doczekamy się. Serie A w N Sport było spoko, mimo większości słabych gości to takie coś ma prawo istnienia. Przynajmniej jest śmiesznie.
Na dobrą sprawę to SerieA będzie ich największym atutem jeżeli chodzi o piłkę nożną i raczej tego na odwal się robić nie powinni jeżeli chcą w przyszłości zgarnąć coś więcej:)

Mnie ciekawi jak to będzie z transmisjami w internecie bo do TV nie zawsze jest dostęp a do neta praktycznie zawsze:)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 20:00

Cieszy mnie te pięć meczów w kolejce...tak lajtowo jeszcze nie było...mam pakiet c+ x 6, HBO, Eurosporty więc oczekuję, że ESN będę miał w tym pakiecie bezpłatnie...


Obrazek
ganio1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2010
Posty: 164
Rejestracja: 28 listopada 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 20:10

Kamex22 pisze:Oby dodali do podstawowych programów UPC. Na razie żadnych info nie ma gdzie i na jakich warunkach będą... Nawet ich strona internetowa nie ruszyła jeszcze, a tam też niby mają puszczać mecze. Ciekawe czy za darmo czy jakieś payperview.
Jak Eleven rusza 2 sierpnia to od Upc dowiesz się 1 sierpnia czy bedxzie dostępny czy nie, nawet nie ma sie co ich pytac bo potrzeby klienta mają głeboko gdzies a informowanie klienta jeszcze głebiej.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 20:47

alessandro1977 pisze:Cieszy mnie te pięć meczów w kolejce...tak lajtowo jeszcze nie było...mam pakiet c+ x 6, HBO, Eurosporty więc oczekuję, że ESN będę miał w tym pakiecie bezpłatnie...
Na 5 bym nie liczył bo to tylko przypuszczenia. Poza tym Eleven ma też prawa do innych lig i dyscyplin. Mają prawa jeszcze do 3 lig nie licząc włoskiej Jak będą pokazywać 3 mecze na kolejkę to będę bardzo zadowolony. Swoją drogą kto będzie oglądał "hity" pokroju meczów Atalanta - Empoli?


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 22:10

pandecybel pisze:Na 5 bym nie liczył bo to tylko przypuszczenia. Poza tym Eleven ma też prawa do innych lig i dyscyplin. Mają prawa jeszcze do 3 lig nie licząc włoskiej Jak będą pokazywać 3 mecze na kolejkę to będę bardzo zadowolony. Swoją drogą kto będzie oglądał "hity" pokroju meczów Atalanta - Empoli?
Nie są to żadne przypuszczenia:
http://sport.wp.pl/kat,2193,title,WP-No ... omosc.html


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 10:33

5 meczów = każdy mecz Juventusu z 38 w TV w HD.

Brzmi pięknie ale się nie napalam. Ja mam NC+ i ciekawe w jaki pakiet dorzucą żeby trzeba było dopłacać. Mam cały sport i liczę, że tam go wrzucą, inaczej trzeba renegocjować umowę czy coś :whistle:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 10:46

Teraz kiedy masz ważna umowę to nie ma co renegocjować bo oni na to nie pójdą...jeśli okaże się, że pakiet jest płatny to można dyskutować aby te programy dołączyli Ci nieodpłatnie chyba, że umowa kończy Ci się niedługo...wtedy masz szersze pole do manewru, ja tego pola nie mam bo umowa obowiązuje mnie jeszcze przez rok...


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 13:10

Bylo by ciekawie jakby mozna bylo obejrzec kazdy mecz juve w hd na tv, ktos cos wie jak maja wygladac te transmisje przez internet?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 14:44

Podrzucam w nawiązaniu do dyskusji o Eleven, NC+ i ich ofercie sportowej.

https://twitter.com/matiswiecicki/statu ... 8423273472

Dzieje się.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 15:15

Więcej memłania niż ciekawych informacji, przede wszystkim nie wiemy, gdzie będziemy oglądać Serie A, czy będzie dostępna na wszystkich platformach tv i co z tym internetem. Chociaż ja jestem za rozwiązaniem satelitarnym niż internetowym.


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 15:28

jackop pisze:Podrzucam w nawiązaniu do dyskusji o Eleven, NC+ i ich ofercie sportowej.

https://twitter.com/matiswiecicki/statu ... 8423273472

Dzieje się.
Z Ekstraklapą było podobnie, też podbijali cenę. Jak tak dalej pójdzie to "platforma premium" :rotfl: zostanie z naszą rodzimą ligą, Ligą Mistrzów oraz ewentualnie Premier League.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 17:30

Ano. Z tego co czytałem, to NC+ straszliwie wypruło się z kasy, by zapewnić sobie prawa do Eksy. W 2016 kończy im się prawo do nadawania PL na wyłączność, a cena tej ligi poszła w górę za sprawą rekordowego kontraktu ze SKY.

Dodatkowo NC+ podobno nie chce udostępnić swojej platformy do nadawania kanałów ESN. http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wyda ... kanay.html

Nie pamiętam czy ktoś wspominał, ale TVP straciła prawa do pokazywania środowych meczów LM, choć jak wiemy, transmitowanie meczów Juve nigdy nie było ich priorytetem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 17:41

jackop pisze:Nie pamiętam czy ktoś wspominał, ale TVP straciła prawa do pokazywania środowych meczów LM, choć jak wiemy, transmitowanie meczów Juve nigdy nie było ich priorytetem.
O tego nie wiedziałem;) czyli na żadnej publicznej tv nie będzie chociaż jednego meczu LM na kolejkę? Czy jakaś inna tv przejmie te mecze LM, np. Polsat?


pandecybel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2015
Posty: 148
Rejestracja: 17 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 21 lipca 2015, 17:46

jackop pisze:Dodatkowo NC+ podobno nie chce udostępnić swojej platformy do nadawania kanałów ESN. http://www.pilkanozna.pl/index.php/Wyda ... kanay.html
A byłby to strzał w kolano jakby tylko Polsat zgarnął te kanały. Czym by wówczas przyciągali abonentów? Oprócz piłki nożnej i żużla nic tam nie ma. Może tymi kanałami premium w których premium jest tylko cena? Ostatnio sobie podnieśli cenę za paczkę C+ a co najlepsze, ilość treści się tam zmniejszyła bo odpadła liga włoska, francuska (i pewnie też LE) :rotfl:
jackop pisze:Nie pamiętam czy ktoś wspominał, ale TVP straciła prawa do pokazywania środowych meczów LM, choć jak wiemy, transmitowanie meczów Juve nigdy nie było ich priorytetem.
TVP odkupywała od nc+ część licencji na mecze (na żywo w środę i reszta w retransmisji). Do startu sezonu daleko, możliwe że jeszcze wykupią.
Wojtek pisze:O tego nie wiedziałem;) czyli na żadnej publicznej tv nie będzie chociaż jednego meczu LM na kolejkę? Czy jakaś inna tv przejmie te mecze LM, np. Polsat?
Na ZDF jest zawsze jeden mecz w tygodniu (ale tam priorytetem są niemieckie zespoły).


ODPOWIEDZ