Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 18:07

Mateusz Borek na swoim Twitterze napisał, że słyszał że Serie A w NC + bedzie :)


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 18:11

Nieoficjalnie Polsat zrezygnował ze starań o Serie A. Nieoficjalnie nc+ prowadzi negocjacje w tej sprawie. Ucieszyła mnie ta informacja bo już straciłem nadzieję na Juve w tv.

Kod: Zaznacz cały

Dodatkowo sportowe kanały nc+ będą pokazywały nowe sezony Ligi Mistrzów (już od tego tygodnia - plan transmisji TUTAJ) oraz Ligi Europejskiej. Wciąż nie wiadomo kto będzie pokazywał ligę włoską, jednak z nieoficjalnych informacji wynika, że to Canal+ negocjuje przedłużenie praw do tych rozgrywek.
Źródło

DOWN: Orange Sport
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2013, 18:14 przez booyak, łącznie zmieniany 1 raz.


★ ★ ★
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 18:12

A Superpuchar ktoś u nas transmituje?


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 18:15

artoni pisze:A Superpuchar ktoś u nas transmituje?
Orange Sport.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 23:47

Mateusz Borek na swoim profilu na Twitterze napisał, że NC+ wykupiło prawa do transmisji Serie A w pakiecie z ligą mistrzów piłkarzy ręcznych. Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez NC+.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 00:00

sebinho86 pisze:Mateusz Borek na swoim profilu na Twitterze napisał, że NC+ wykupiło prawa do transmisji Serie A w pakiecie z ligą mistrzów piłkarzy ręcznych. Czekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez NC+.
Serie A w pakiecie z ligą mistrzow piłkarzy ręcznych? Może chodzi o ligę włoską szczypiornistów :)


#AllegriOut
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 00:17

Może chodzi o to że kupili za jednym zamachem tylko Borek napisał że w pakiecie.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 00:21

No to jest duża różnica.


#AllegriOut
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 00:23

Nie ja pisałem na Twitterze tylko Borek :ok:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 13:45

jarmel pisze:Rekamy teraz na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez NC+.
Serie A w pakiecie z ligą mistrzow piłkarzy ręcznych? Może chodzi o ligę włoską szczypiornistów :)[/quote]

Chodzi o Ligę mistrzów, a nie ligę włoską. Chyba nie zdajecie sobie sprawy jaki to jest złożony proceder - w sensie - kupienie praw do transmisji. Ich się nie kupuje bezpośrednio od Włochów, oni je sprzedają, a potem dana firma na dany okręg dystrybuuje nimi i może sobie dzielić/łączyć na pakiety, a dana platforma musi się dostosować. Przecież NC+ też kupiło drugą ligę francuską, bo taki był pakiet, a nie że koniecznie chciał.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 14:18

Aha, no zdawałem sobię sprawę, że może być taki przypadek jak np. z przytoczoną przez Ciebie Lique 1 i "dołączonej" do niej drugiej ligi francuskiej, ale nie myślałem, że mogą być aż takie kombinacje o jakiej poinformował sebinho.


#AllegriOut
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 14:20

Ligue 2 i Puchar kupili bo im się tak podobało, a nie bo musieli.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 14:56

Co jeden to lepsza opinia, ale przecież to proste, że właścicieli Cyfry + ciągnie do rodzimej ligi, szczególnie teraz, gdy zaczyna ona być coraz wyżej w Europie.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 15:09

Bobeknaklo pisze:Ligue 2 i Puchar kupili bo im się tak podobało, a nie bo musieli.
Po co się wypowiadasz skoro się nie znasz? Od poprzedniego sezonu Ligue 1 była sprzedawana z prawami do Ligue 2. Przykład pierwszy z brzegu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/BeIN_Sport


Dziś pojawiła się informacja, że o ligę włoską walczy nadal też Orange Sport. W sumie jeśli ktoś się orientuje, co się dzieje na rynku, to nic wielkiego by się nie zmieniło, gdyż... Orange współpracuje z redakcją C+. A Orange - właściciel stacji Orange Sport - jest... partnerem technologicznym NC+. :wink:


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 15:36

Alexxxxx pisze: Dziś pojawiła się informacja, że o ligę włoską walczy nadal też Orange Sport. W sumie jeśli ktoś się orientuje, co się dzieje na rynku, to nic wielkiego by się nie zmieniło, gdyż... Orange współpracuje z redakcją C+. A Orange - właściciel stacji Orange Sport - jest... partnerem technologicznym NC+. :wink:
Orange Sport jest też dostępne na Cyfrowym polsacie, więc takie rozwiązanie chyba byłoby najlepsze dla wszystkich :wink:


#AllegriOut
ODPOWIEDZ