Mecze Juve w TV

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Inzaghi320

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2008
Posty: 53
Rejestracja: 18 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 18:13

Może by trzeba napisać petycje do polsatu, cyfry lub tvp ,żeby wykupili prawa albo chociaż niech się nad tym poważnie zastanowią


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 19:39

Inzaghi320 pisze:Może by trzeba napisać petycje do polsatu, cyfry lub tvp ,żeby wykupili prawa albo chociaż niech się nad tym poważnie zastanowią
Albo do Orange sport, które chyba nie będzie już transmitować Ligue 1. Tak czy siak dobry pomysł, niech wiedzą, że w Polsce jest wielu fanów włoskiej kopanki, a nie tylko Premier League i La liga.


Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 19:45

To niech ktoś napiszę petycję(najlepiej do CP).
Tylko niech to ma ręce i nogi, a się podpiszę,
Powysyła się do innych portali SerieA, strony Milanu Romy itd


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 19:56

Śledząc forum C+ nie sądzę, żeby takimi petycjami się zbytnio przejęli... :|


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 20:14

Pozostaje jeszcze alternatywa czyli odbiòr piracki.Serie A jest dostępna na niemieckim kanale Sportdigital.tv dostępnym z satelity Astra 19,2E. Wystarczy mieć własny dekoder np Ariva czy Opticum oraz wgrać do niego soft rozszeżony o nowe możliwości tzw. full. Nie ma żadnych problemów z tym kanałem,nic się nie wiesza.Klucze zmieniane raz może dwa na rok. Opròcz Serie A pokazują też lige holenderską,rosyjską,mls,championship oraz naszą ekstraklasę.

Puchar Włoch dostępny jest na RAI 1/2. Zdjęcie kodowania jest banalnie proste,wystarczy wklepać klucz 16 znakòw i mecz śmiga.Tutaj zmiana następuje co miesiąc ale zawsze klucz jest upubliczniony zanim wejdzie w życie. Mają też Ligę Mistrzòw więc napewno we wrześniu obejrzymy Juve.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 20:42

Radziłbym jednak trochę poczekać, czeka nas fuzja Cyfry + i platformy N i jeszcze dużo może się wydarzyć i zmienić jeśli chodzi o ramowkę.

"Grupa TVN w piątkowym komunikacie poinformowała, że oczekuje, iż po wakacjach zakończy się transakcja połączenia jej telewizyjnej platformy "n" z Cyfrą+.
- Ogłoszone pod koniec zeszłego roku połączenie platformy "n" z Cyfra+ jest nadal w trakcie analizy przez regulatora i oczekujemy zamknięcia tej transakcji pod koniec trzeciego kwartału - mówi Markus Tellenbach, Prezes Grupy TVN. To oznacza, że nowa, wspólna oferta może pojawić się najwcześniej po wakacjach, a zapewne przed gorącym dla operatorów płatnej telewizji okresem zimowo-świątecznym.

Przypomnijmy, że pod koniec marca 2012 roku polskiemu urzędowi antymonopolowemu Komisja Europejska przekazała koncentrację obejmującą dwie transakcje - pierwsza polega na przejęciu wspólnej kontroli przez grupy medialne Canal+ i ITI nad spółką TVN. Druga - obejmuje przejęcie wspólnej kontroli przez grupę Canal+ i TVN nad płatnymi telewizjami Cyfra+ i "n". "

Także jeśli chodzi o Serie A to będzie tylko kwestia czy w Cyfrowym Polsacie czy na nowej platformie, ale z tego co pamiętam dwa lata temu dopiero przed rozpoczeciem sezonu pojawiła się informacja o tym, że SA będzie w C+.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2012, 20:42

Ten sportdigital ile meczów Serie A na weekend transmituje/transmitował w zeszłym sezonie? :)


arszawin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 143
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 17:47

Gdy podpisywałem nową umowę z C+,pracownik powiedział że Serie A będzie transmitowane w przyszłym sezonie,lecz nie wiadomo czy tego nie zrobił żeby zatrzymać klienta.


Forte non è chi non cade mai,ma chi cade e si rialza!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 17:55

arszawin pisze:Gdy podpisywałem nową umowę z C+,pracownik powiedział że Serie A będzie transmitowane w przyszłym sezonie,lecz nie wiadomo czy tego nie zrobił żeby zatrzymać klienta.
Wiadomo Kolego, wiadomo...

Jak zapewne wszyscy się domyślają odejście Silvy i Ibry świetnie wpłynie na prognozowany poziom oglądalności SerieA. Gdybyśmy pozyskali jakiego tap strajkera pokroju Van Persiego, to może jeszcze jakieś szanse by były. "Niestety" szykuje się Jovetić (jeśli w ogóle nie Destro).


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 18:43

Ja również mam pytanie. Ostatnio szukałem możliwości oglądania al Jazeery przez neta. Robiłem to,bo udało mi się znaleźć stronę w necie, gdzie mogę bez dodatkowych opłat oglądać N- sport czy Polsat sport( tu akurat mam też Iplę tv) więc byłem zadowolony. Jak wiadomo C+ ligi zagraniczne, N- przez neta LM, Polsat Sport - LE.
Teraz, gdy pewnie żadne apele nie pomogą i jednak Serie A zniknie z C+ sport( co jak dla mnie było by fatalnym rozwiązaniem, bo jestem ich abonentem ) to udało mi się znaleźć stronę Al Jazeery, ale gdy chcę oglądać Al Jazeera Sports +1 i dalej, to pisze mi,że dla mojej lokalizacji usługa nie dostępna... Więc może udało by mi się to jakoś ominąć wchodząc na tą stronę przez katarski serwer... Ale wie ktoś może jak to zrobić? Ja tego nie umiem i proszę o pomoc.


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 19:43

yanquez pisze:Jak zapewne wszyscy się domyślają odejście Silvy i Ibry świetnie wpłynie na prognozowany poziom oglądalności SerieA. Gdybyśmy pozyskali jakiego tap strajkera pokroju Van Persiego, to może jeszcze jakieś szanse by były. "Niestety" szykuje się Jovetić (jeśli w ogóle nie Destro).
Nie wiem czy sobie jaja robisz/ironizujesz czy serio piszesz. Jak sądzisz że Cyfra nie przedłużyła umowy, bo Zlatan poszedł do PSG lub dlatego, że Van Persie nie przyjdzie, to pogratulować.

Wszystkie mecze są oczywiście na SKY, no ale to droższa impreza :whistle: Mam to szczęście, że jest w mieście lokal gdzie SKY odbiera.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 20:01

@D@$ pisze:
yanquez pisze:Jak zapewne wszyscy się domyślają odejście Silvy i Ibry świetnie wpłynie na prognozowany poziom oglądalności SerieA. Gdybyśmy pozyskali jakiego tap strajkera pokroju Van Persiego, to może jeszcze jakieś szanse by były. "Niestety" szykuje się Jovetić (jeśli w ogóle nie Destro).
Nie wiem czy sobie jaja robisz/ironizujesz czy serio piszesz.
:dance: :dance: :dance:
Dlaczego zacytowałeś końcówkę jedynie? Początek też był dobry!
:dance: :dance: :dance:

Poważnie teraz: nawet w żartach nie napisałem, że transfery wpłynęły na rezygnację z SerieA w C+. Nie wiem gdzie to wyczytałeś...Chodziło mi raczej o wpływ tych transferów na decyzję, czy jednak kupić, czy nie kupić prawa do transmisji (sam nie bardzo rozumiem co napisałem, ale chciałem się jakoś wybronić).
Nie znam się na zasadach i kryteriach jakimi kierują się stacje telewizyjne, więc nie chcę się mądrzyć... ale jednak się wymądrzę ( :dance: ) i powiem, że moim zdaniem wszystko zależy od oglądalności.

Z doświadczenia w innej branży przypuszczam, że może to wyglądać tak: Stacja ma swoich analityków, którzy prognozują potencjalną oglądalność w oparciu o wyniki z poprzednich okresów i korygują ją o ewentualne cechy mogące zaburzać dotychczasowy trend. W moim odczuciu takimi czynnikami jest przepływ wartościowych zawodników pomiędzy ligami. Tylko tyle miałem na myśli.

Oczywiście powtarzam, że nie znam się na tym absolutnie i będę bardzo wdzięczny za wyprowadzenie mnie z ewentualnego błędu.


daderga

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2011
Posty: 21
Rejestracja: 06 listopada 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 21:27

Gigi Buffon pisze:Więc może udało by mi się to jakoś ominąć wchodząc na tą stronę przez katarski serwer... Ale wie ktoś może jak to zrobić? Ja tego nie umiem i proszę o pomoc.
Ustawiasz łączenie przez serwer proxy. Tutoriali i opisów jest mnóstwo w internecie.
Osobiście korzystam z tej listy http://www.freeproxylists.com


armin997

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 23
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 21:28

Panowie a ja plecam stronę http://weeb.tv/channels 56 złoty na trzy miesiące to nie majątek. a jakość obrazu zaje...sta. Gorąco polecam.


jarek88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 maja 2012
Posty: 69
Rejestracja: 06 maja 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2012, 21:29

Ja zastanawiam się nad zakupem Al Jazeera Sport (wychodzi jakieś 40 zł/miesiąc za kanały od +1 do +8.). Może ktoś posiada? Mam kilka pytań.
1. Mają oni prawa do LM i Serie A na sezon 2012/2013?
2. Ile pokazują ligowych spotkań Juve (z 25% ?)
3. Czytałem, że nie zawsze jest wybór komentatora, ale jeśli pozostaje tylko arabski, to można pozostawić tylko dźwięk z boiska?
4. Jak jakość tych programów (bo nie jest to HD)? Porównywalne z naziemną tv cyfrową?
5. Jak z odbiorem tych kanałów w Polsce? Są jakieś problemy? Jaka minimum antena - 60, 80 cm?


ODPOWIEDZ