Tapety Juve na pulpit

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Adam Mastalerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 27
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 17:01

Jak mam dodać tapetę do tego tematu? mam kilka ale nie wiem jak je tu wcisnąć??? czekam na podpowiedzi najlepiej krok po kroku :wink:


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 17:38

Adam Mastalerz pisze:Jak mam dodać tapetę do tego tematu? mam kilka ale nie wiem jak je tu wcisnąć??? czekam na podpowiedzi najlepiej krok po kroku :wink:
Najpierw musiałbyś wrzucić kreacje do naszego działu z tapetami TUTAJ. Założenie konta to kwestia minuty. Po wrzuceniu tapet muszą one zostać zaakcepetowane przez administratora, po czym pod każdą tapetą pojawi się kod FORUM URL, który wystarczy skopiować i wkleić na forum. W razie problemów odezwij się do mnie na PW lub email :)


Obrazek
Adam Mastalerz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 27
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 15:31

Już się zarejestrowałem na stronie z Tapetami Juve ale że słabo znam angielski to proszę o instrukcje krok po kroku jak wrzuca się tapety... Przepraszam za utrudnienia i brak profesjonalizmu


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 16:35

W prawym górnym rogu znajduje się pomarańczowa zakładka UPLOAD. Klikasz tam, wybierasz kategorię zdjęcia, w Title wpisujesz tytuł zdjęcia, najlepiej imię i nazwisko piłkarza. Następnie wczytujesz zdjęcia. Jeśli chcesz dodać kilka rozdzielczości klikasz na + i dodajesz następne. W okienku Keywords wpisujesz słowa kluczowe, najlepiej raz jeszcze imię i nazwisko piłkarza/piłkarzy znajdujących się na tapecie. Title alias i Description można pozostawić puste.

Podaj numer GG albo odezwij się do mnie na maila: lucas@juvepoland.com


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2011, 20:16

Prezentujemy premierowe tapety, które kilka dni temu dla użytkowników JuvePoland wykonał beka. Zachęcamy do pobierania :)

Obrazek Obrazek


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2011, 14:12

W naszym dziale z tapetami pojawiła się kolejna nowa kreacja. Autorem tapety jest 90loker90 :P

Obrazek


Obrazek
90loker90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2008
Posty: 12
Rejestracja: 19 września 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 15:44

mam nadzieję, że się spodoba :]
Obrazek


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2011, 15:49

Obrazek

Rzadko które tapetki mi się podobają, ale ta jest naprawdę fantastyczna. Sugerowałbym zrobić przy jej pomocy logo na stronę główną jp.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2011, 18:17

Prezetujemy w pigułce wszystkie tapety, którymi w ostatnim czasie uradował nasze oczy J1897 (GfxWorld.pl) ;)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Jeszcze jedna tapeta, autorstwa Orzeu, również gfxworld.pl :)

Obrazek

Zachęcamy do pobierania kreacji! :D


Obrazek
boryseusz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 111
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 22:50

Miałbym prośbe, mógłby ktos zrobic tapete Marchisio cos na wzor tych wyzej lub jakas meczowa z cytatem z ostatniego wywiadu : "Piłkarskim symbolem nie stajesz się dzięki temu,jak długo grasz, ale dzięki temu, jak dużo dajesz od siebie"jakas ladna, najlepiej zlota czcionka ? bylbym bardzo wdzieczny , najlepiej w rozdzielczosci 1366 x 768 :)


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2011, 23:36

Miło by też było jakby pojawiło się więcej tapet z ujęciami nowego stadionu Juventusu od wewnątrz :)


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2011, 16:16

Tym razem publikujemy w jednym poście wszystkie tapety, które w ostatnim czasie napłynęły do nas od Slim'a :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
boryseusz pisze:Miałbym prośbe, mógłby ktos zrobic tapete Marchisio cos na wzor tych wyzej lub jakas meczowa z cytatem z ostatniego wywiadu : "Piłkarskim symbolem nie stajesz się dzięki temu,jak długo grasz, ale dzięki temu, jak dużo dajesz od siebie"jakas ladna, najlepiej zlota czcionka ? bylbym bardzo wdzieczny , najlepiej w rozdzielczosci 1366 x 768 :)
Zobaczymy co da się zrobić ;)
Bartas_01 pisze:Miło by też było jakby pojawiło się więcej tapet z ujęciami nowego stadionu Juventusu od wewnątrz :)
Będą niebawem :-D


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2011, 22:15

Kolejne nowości trafiły do naszego działu z tapetami! Tym razem mamy dla was kreacje sygnowane logo klubu oraz adresem juventus.com. Tapet jest tak wiele, że zdecydowaliśmy się udostępnić owe kreacje w formie kilku paczek, które będą się pojawiały cyklicznie. Zachęcamy do pobierania kreacji i wypatrywania kolejnych ;)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2011, 09:21

Publikujemy drugą paczkę tapet sygnowanych herbem klubu i adresem juventus.com. Kolejna porcja już niebawem. Namawiamy do regularnego odwiedzania naszego działu z tapetami :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2011, 09:25

Prezentujemy trzecią, ostatnią już paczkę tapet sygnowanych herbem klubu i adresem juventus.com. Zachęcamy do pobierania i komentowania. Już niebawem kolejne nowości związane z kreacjami konkursowymi na najładnieszą tapetę stadionową. Szykuje nam się następna pokaźna paczka tapet! 8)

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek


Obrazek
ODPOWIEDZ