Alessandro Del Piero - The Return Of The King - 2010/2011 HD

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Wajsu17Ronaldo9

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2010
Posty: 4
Rejestracja: 22 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 21:55

Alessandro Del Piero - The Return Of The King - 2010/2011 - Promo HD

Obrazek
||Video Format: WMV||Aspect Ratio: 1.000 (HD)|Framesize: 1280x720|Size: ok. 40MB|Length: 0:53 Minutes||


Nie wiem czy tutaj mogę umieścić film ale jeżeli nie to prosze o przeniesienie posta i przepraszam:) .
Jest to promo mojego nowego filmu o Del Piero :)


Obrazek
Watch - Youtube.com

Obrazek
http://www.multiupload.com/GHF3EW00Y5 MultiUpload.com - Download


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 22:03

wiedziałem że w tym promo zobacze gol Alexa z Shamrock pewnie tym się inspirowałeś :lol:
Promo OK jak już go skończysz to wrzuć tu na forum ;)

PS.Fajne kompilacje tworzysz :wink:


Wajsu17Ronaldo9

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2010
Posty: 4
Rejestracja: 22 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 22:06

<<W@jTEk>> pisze:wiedziałem że w tym promo zobacze gol Alexa z Shamrock pewnie tym się inspirowałeś :lol:
Promo OK jak już go skończysz to wrzuć tu na forum ;)

PS.Fajne kompilacje tworzysz :wink:
Dzięki, jak zrobię to na pewno tu umieszczę :)


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 23:57

Fajnie, temat mnie cieszy, ale wykonanie niestety nie. Mówiłem, żebyś pokombinował z kolorkami, ale te co dałeś są słabe, za niebiesko, za mały kontrast. To MB? Pobaw się nimi, przesuwaj suwaki, aż wyjdzie coś naprawdę fajnego. Druga sprawa, kolejna praca, w której muszę to wytknąć - bramki z głównej kamery. Takie rzeczy robiło się dawno, dawno temu. Korzystaj z powtórek, przyśpieszaj, zwalniaj, łącz jedną powtórkę z drugą - po prostu baw się ujęciami. Dalej - po co dawałeś gol z karnego :P? Komentarze - bardzo lubię w kompilacjach komentarze, ale jestem zdania, że jak robisz film o piłkarzu z anglii to dajesz angielskich komentatorów, jak z Włoch - włoskich, a nie mieszanie. To jest promo, więc liczę, że pełna wersja będzie bardziej ambitna, bo tu po prostu ściągnąłeś kilka bramek z JP w HD, dałeś je jak leci. Wyciąłeś bramkę z głównej kamery + "cieszynkę", bramkę z głównej kamery + "cieszynkę", bramkę z głównej kamery + "cieszynkę", bramkę z głównej kamery + "cieszynkę", nałożyłeś na wszystko ten sam kolor, dodałeś muzyczkę i koniec. Robota na kilka minut. Tam pod koniec widzę próbowałeś zgrać obraz z dźwiękiem, ale wszystko poprzez zmianę wielkości obrazu. Po co to tak, przecież można zmieniać ujęcia, klipy, spróbować zrobić jakieś efekty.
Mówię to wszystko nie po to żeby Cię zniechęcić, ale zmotywować do solidniejszej roboty.


Obrazek
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 14:50

Promo mi sie jak najbardziej podoba! Czeka ze zniecierpliwością na całą kompilacje, mam nadzieje że wyjdzie bardzo dobrze


ODPOWIEDZ