Płatne telewizje

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Cursed

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 2
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 15:59

Witam wszystkich,


Chciałbym się doradzić Was w sprawie wyboru telewizji płatnej.
Najważniejsze są dla mnie programy sportowe, zależy mi na meczach LE i LM oraz ważniejszych lig europejskich. Jaka według Was telewizja ma najlepszą ofertę piłkarską?

cena nie gra roli

Z góry dziękuje
Cursed


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 16:11

Canal+ of course. Masz tam najlepsze ligi. Nsport nie polecam szczerze. Poza LM tam nic nie ma. Cyfrowy Polsat może jeszcze być.


FORZA JUVE !!!
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 16:14

Cursed pisze:Witam wszystkich,


Chciałbym się doradzić Was w sprawie wyboru telewizji płatnej.
Najważniejsze są dla mnie programy sportowe, zależy mi na meczach LE i LM oraz ważniejszych lig europejskich. Jaka według Was telewizja ma najlepszą ofertę piłkarską?

cena nie gra roli

Z góry dziękuje
Cursed
Bezdyskusyjnie Canal+.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 16:15

Jak cena nie gra roli to bierz enke i c+ :P. A jesli jednak gra to zdecydowanie c+, teraz zreszta po bardzo atrakcyjnej cenie mozna miec multikapiet c+.


calma calma
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 16:43

Interia pisze:16 września zadebiutuje pierwszy w Polsce kanał piłkarski - Polsat Futbol. Telewizja Zygmunta Solorza-Żaka otwiera go, zachęcona sukcesami Polsatu Sport, który w lipcu był najpopularniejszym w naszym kraju kanałem sportowym, ze średnią godzinną oglądalnością 65 tys. widzów!

Polsat Futbol zadebiutuje w środę 16 września, bo wówczas będzie miał prawa do transmisji wybranego przez siebie meczu Ligi Mistrzów (prawa głównego nadawcy Champions League na Polskę ma nSport). Szefem kanału zostanie Marian Kmita, a komentatorskim okrętem flagowym - Mateusz Borek (według rankingu przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej" drugi po Dariuszu Szpakowskim najpopularniejszy polski komentator sportowy).

Polsat Futbol będzie bazował na Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej (tych rozgrywek jest głównym nadawcą na Polskę), a także lig krajowych, do których prawa posiada: holenderskiej Eredivisie, szkockiej Premier League, rosyjskiej Superligi, a także do włoskiej Serie A (na bazie umowy z 10 klubami). Z tych rozgrywek Polsat Futbol będzie prowadził transmisje na żywo. Z odtworzenia będzie pokazywał mecze najsilniejszych lig - hiszpańskiej i angielskiej, bazując na porozumieniu z klubowymi telewizjami (m.in. FC Barcelona, Manchester United, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn).

Polsat Futbol będzie dostępny na platformie Polsat Cyfrowy, a później także w sieciach kablowych.
Ciekawa propozycja. Liga Mistrzów w tym roku także w Polsacie. Mam nadzieję, że się coś zmieni, bo do tej pory miałem Cyfrowy Polsat z tymi Polsatami Sport i Extra i "szału nie ma".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 16:44

Nka i multipakiet Canal+.

Wszystkie najsilniejsze ligi w Europie + Liga Mistrzów (4 mecze do wyoru) + nasza mocarna, ale zawsze ciekawa ekstraklasa + w Nce na eurosport 2 masz Bundeslige

Co prawda Polsat Sport ma prawa do Ligi Europejskiej, ale kogo ona obchodzi? jedyny ból (jedyny, powtarzam), to jak jakieś Chievo czy Bolonga bije się u siebie z Juve i Canal+ nie chce to transmitować, to wtedy PS to puszcza, ale to jest w każdej kablówce, można do kumpla skoczyć.

Liga mistrzów, bundesliga w HD ! miodnie się ogląda
Za dodatkowe pieniądze możesz mieć także w HD ligę włoską, angielską i polską, ale tego nie używam.

Za kasę jaką wyłożyłeś na nkę i c+ masz w skład pakietów dodatkowo wszystkie eurosporty, sportkluby, tvp sport, C+ główny i c+film czyli nowości kinowe (do wyboru lektor/napisy)

68 zł miesięcznie, fajna sprawa.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 20:31

szczypek pisze:
Interia pisze:16 września zadebiutuje pierwszy w Polsce kanał piłkarski - Polsat Futbol. Telewizja Zygmunta Solorza-Żaka otwiera go, zachęcona sukcesami Polsatu Sport, który w lipcu był najpopularniejszym w naszym kraju kanałem sportowym, ze średnią godzinną oglądalnością 65 tys. widzów!

Polsat Futbol zadebiutuje w środę 16 września, bo wówczas będzie miał prawa do transmisji wybranego przez siebie meczu Ligi Mistrzów (prawa głównego nadawcy Champions League na Polskę ma nSport). Szefem kanału zostanie Marian Kmita, a komentatorskim okrętem flagowym - Mateusz Borek (według rankingu przeprowadzonego na zlecenie "Rzeczpospolitej" drugi po Dariuszu Szpakowskim najpopularniejszy polski komentator sportowy).

Polsat Futbol będzie bazował na Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej (tych rozgrywek jest głównym nadawcą na Polskę), a także lig krajowych, do których prawa posiada: holenderskiej Eredivisie, szkockiej Premier League, rosyjskiej Superligi, a także do włoskiej Serie A (na bazie umowy z 10 klubami). Z tych rozgrywek Polsat Futbol będzie prowadził transmisje na żywo. Z odtworzenia będzie pokazywał mecze najsilniejszych lig - hiszpańskiej i angielskiej, bazując na porozumieniu z klubowymi telewizjami (m.in. FC Barcelona, Manchester United, Chelsea Londyn, Arsenal Londyn).

Polsat Futbol będzie dostępny na platformie Polsat Cyfrowy, a później także w sieciach kablowych.
Ciekawa propozycja. Liga Mistrzów w tym roku także w Polsacie. Mam nadzieję, że się coś zmieni, bo do tej pory miałem Cyfrowy Polsat z tymi Polsatami Sport i Extra i "szału nie ma".
Ciekawe tylko, czy to akurat nie dojdzie jako jakiś kanał do pakietu Sport, czy coś takiego. Ale propozycja ciekawa dla fanatyków piłki kopanej :D


zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:12

Canal + chociaż mało ligi włoskiej puszczają ale bardzo często leci mecz Juve. Ale za to jeśli chcesz LM to N .


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:26

pan Zambrotta pisze:Nka i multipakiet Canal+.
jedyny ból (jedyny, powtarzam), to jak jakieś Chievo czy Bolonga bije się u siebie z Juve i Canal+ nie chce to transmitować, to wtedy PS to puszcza, ale to jest w każdej kablówce, można do kumpla skoczyć.
Nie, że nie chce, tylko nie może. Polsat ma podpisaną umowę na pokazywanie meczów domowych 10 zespołów Serie A, tak samo jak C+ ma umowę na mecze domowe Juve, Milanu, Interu itd.
pan Zambrotta pisze: 68 zł miesięcznie, fajna sprawa.
Dlaczego 68 zł? Przecież n-ka wychodzi 38 zł + 39 zł za multipakiet (w promocji pierwsze 5 m-cy za 19,90)
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2009, 21:28 przez meca, łącznie zmieniany 1 raz.


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:28

Ja sam mam cyfre od 5 lat i jestem bardzo zadowolony :-D Szeroki pakiet, niesamowita oprawa meczy- to co robią z naszą ligą to klasa międzynarodowa, najlepsi komentatorzy, pełen profesjonalizm, każdemu polecam.

Natomiast rodziców namówiłem na N-ke jak mnie spytali co wziąść- także wybór programów mam spory :-D


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:40

meca pisze:
pan Zambrotta pisze: 68 zł miesięcznie, fajna sprawa.
Dlaczego 68 zł? Przecież n-ka wychodzi 38 zł + 39 zł za multipakiet (w promocji pierwsze 5 m-cy za 19,90)
Połowa umowy 20 zł, reszta umowy 40 zł. Poza tym, chyba każdy płaci za cały okres umowy z góry, więc w ostatecznym rachunku taka średnia wychodzi.

EDIT: Zajrzałem w internet, teraz tańszy abonament 5 m-cy tylko trwa ( w umowie rocznej, albo 13miesiecznej - nie pamiętam), coś skrócili dziady...

tak czy siak, opłaca się C+ brać, naprawdę najwyższa jakość przeprowadzanych transmisji, ciekawi komentatorzy i dziennikarze, nie to co Maciej Iwański i Maciej Szczęsny z TVP...

A co do Polsatu nawet nie wiedziałem. Pewnie przerzucą wszystkie ligi do tego Polsat Futbol, a kanał ten będzie w najdroższym pakiecie i nie opłaca mi się płacić 57 zł/m-c, by obejrzeć raz na jakiś czas mecz wyjazdowy Juventusu z jakimś przeciętniakiem. Już wolę jakiś Sopcast zapuścić lub do kogoś skoczyć.
Ostatnio zmieniony 19 sierpnia 2009, 21:46 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:43

Jezeli ma byc tanio, to multipakiet canal+ (ligi europejskie) i do tego TNK (tam jest podstawowy kanal nSport = Liga Mistrzow). Taniej nie znajdziesz :) Na polskich platformach najmocniejszych lig europejskich oprocz C+ nikt nie pokazuje, wiec tutaj juz nic nie dolozysz, natomiast jezeli chodzi o europejskie puchary, to w tym sezonie jezeli dokupisz Telewizje Na Karte, to bedziesz mial do wyboru (LM): mecz na TVP, mecz na nSport, mecz na Polsacie otwartym.

pozdrawiam


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 21:48

belial pisze:Jezeli ma byc tanio, to multipakiet canal+ (ligi europejskie) i do tego TNK (tam jest podstawowy kanal nSport = Liga Mistrzow). Taniej nie znajdziesz :)
A z tego co wiem, to w Telewizji Na Kartę jest sam nsport, jest się skazanym więc na jeden mecz ligi mistrzów.

Trzeba kupić "całą" enkę, by mieć dodatkowe trzy kanały (57-59) i wybierać co chce się oglądać.

EDIT:Nie doczytałem do końca, widzę że wiesz że tylko jeden mecz możesz zobaczyć. Ale może ktoś przeczyta i nie da się nabrać, bo mi prawie wcisnęli w jednej galerii handlowej to TNK, a jak się pytałem czy jest Liga Mistrzów w pełnym zakresie, kiwali głową, że tak :roll:


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 22:42

No zawsze to jeden mecz wiecej - zeby wziasc pelna pule LM z Nki trzeba chyba wziasc oprocz sportu 2 inne pakiety, co znacznie podnosi koszty. A w TNK dodatkowo masz TVP Sport (innych nie-sportowych nie wymieniam).

Wydaje mi sie, ze majac 3 kanaly z LM, jest naprawde spora szansa aby trafic na mecz Juve :) Dodatkowo TNK i multipakiet c+ mozna upchnac w jeden tuner, w przypadku Polsatu i nTV konieczne sa osobne odbiorniki badz modul dostepowy (polsat).


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 22:44

Zdecydowania Canal + tylko Ci komentatorzy od ligi włoskiej :angry:


Day after day I'm getting better and better.
ODPOWIEDZ