Płatne telewizje

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 00:13

A korzysta ktoś może z Telewizji Neostrady? Jak oceniacie? Tam też podobno można dokupić kanały Cyfry+ i właśnie się zastanawiam czy by tego nie wybrać. Bo samej Cyfry + nie chce kupować bo mają tragiczną moim zdaniem ofertę. Tylko piłka nozna ich jakoś trzyma.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 09:52

A co myślicie panowie o nowym, i chyba jedynym, pomyśle P. Farfała o nazwie: Platforma Cyfrowa TVP? W teorii wypada całkiem, całkiem.

Jeśli nie będzie obciążony jakimiś bezsensownymi opłatami to już teraz można oglądać takie kanały, zupełnie za darmo:

* TVP 1
* TVP 2
* TVP HD
* TVP Polonia
* TVP Info
* TVP Kultura
* TVP Sport
* TVP Historia
* TV Puls
* TV Trwam
* pozostałe obcojęzyczne kanały FTA z Astry 19,2°E[3]

Do tego, za jednorazową opłatą (koszt karty - mam nadzieje, że nie wyniesie tyle, ile popularne karty do cyfry +;) dochodzą nam takie kanały:

* Polsat
* Polsat 2
* TVN
* TVN 7

Pakiet nie imponuje, ale trzeba pamiętać, że nie jest pobierana za niego opłata abonamentowa.

Co mnie jednak bardziej interesuje to trzecia możliwość:

Pakiet Pay-TV, który da nam możliwość osobistego wyboru kanałów, które chcemy oglądać. Brzmi świetnie.

Tylko są 2 problemy wg mnie: zakres tych kanałów i ich cena. Jeśli pierwsze będzie znikome a drugie zaporowe to mój zachwyt szybko zgaśnie.

Propozycja dobra dla takich osób jak my. Ilu userów, tyle porad jaką platformę wybrać. Jeśli TVP wprowadzi swoje pomysły na prawdę sensownie to problem może zniknąć: każdy wybierze sobie takie programy z danych platform jakie chce i będzie miał np. kilka programów sportowych Polsatu, C+ czy enki...tylko, czy to jest możliwe w przystępnych dla nas warunkach?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2009, 14:39

Jeśli sądzisz, że w tej platformie zakupisz sobie Polsat Futbol, czy nsport, to zejdź na ziemię :lol:. Dodatkowo TVP Sport już przesunęli do płatnych kanałów. Więc oferta uboga, zapewne jedynym kanałem sportowym jakim tam będzie mozna kupić to obecne na każdej platformie eurosporty.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2009, 00:13

LordJuve pisze:Jeśli nie będzie obciążony jakimiś bezsensownymi opłatami to już teraz można oglądać takie kanały, zupełnie za darmo:

* TVP 1
* TVP 2
* TVP HD
* TVP Polonia
* TVP Info
* TVP Kultura
* TVP Sport
* TVP Historia
* TV Puls
* TV Trwam
* pozostałe obcojęzyczne kanały FTA z Astry 19,2°E[3]
Te kanały można oglądać za darmo mając również inne platformy. Wystarczy zainstalować kanały FTA z Astry i wśród nich są teraz te Telewizji Polskiej.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 20:14

Pytanie do znawców.

Kto korzysta z usług "Telewizji na kartę"? Ogólnie sprawa ma się tak, że na dniach dostanę takie coś na użytek własny i chciałbym tanim kosztem oglądać jak najwięcej kanałów.

Sprzęt oczywiście FULLHD, ale jak wiadomo, u nas nie można FullHD dostać tanim kosztem, więc raczej muszę zrezygnować z droższych ofert np. eNki.

Ogólnie Telewizja na kartę ma tą zaletę, że za 12 zł miesięcznie dostanę bogaty pakiet - inne platformy za podobne usługi każą sobie płacić znacznie więcej.

Mam tylko dwa "ale", po pierwsze, podobno jakość sprzedawanych dekoderów dla telewizji na kartę jest zastraszająco kiepska a sama jakość sygnału także pozostawia wiele do życzenia.

Jak z tym jest na prawdę? Ma może ktoś tą platformę u siebie? Może mi ktoś napisać jakieś małe porównanie z innymi platformami?

Domyślam się, że jeżeli jakość sygnału będzie kiepska, to na monitorze FullHD będzie straszna kaszana.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 18:34

Nie znalazłem odpowiedniego tematu to napiszę tutaj. Bardzo przykra wiadomość.Niedawno dziennikarz stacji CANAL+ Przemysław Pełka miał amputowaną jedną nogę. Mam nadzieję że nie przestanie komentować.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 18:53

Oby wrócił. Do zdrowia i do komentowania. Jak na polskie media sportowe - komentator bardzo dobry. Całkiem przyjemnie się go słuchało, na pewno lepiej od całej tej zgrai patałachów i gwiazdeczek (czytaj - kolegów po fachu).
pan Zambrotta pisze: Co do Pełki wielka tragedia, aczkolwiek widać kto czyta Knura Zawieprznego w poniedziałki na Weszło! :prochno: cze cze czerecze
Warto wspomnieć, że to jego drugi udany tekst na tym portalu. Przynajmniej z tych, które czytałem. Większość nie nadaje się do niczego.
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2013, 19:31 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 18:58

LordJuve pisze:Pytanie do znawców.

Kto korzysta z usług "Telewizji na kartę"? Ogólnie sprawa ma się tak, że na dniach dostanę takie coś na użytek własny i chciałbym tanim kosztem oglądać jak najwięcej kanałów.

Sprzęt oczywiście FULLHD, ale jak wiadomo, u nas nie można FullHD dostać tanim kosztem, więc raczej muszę zrezygnować z droższych ofert np. eNki.

Ogólnie Telewizja na kartę ma tą zaletę, że za 12 zł miesięcznie dostanę bogaty pakiet - inne platformy za podobne usługi każą sobie płacić znacznie więcej.

Mam tylko dwa "ale", po pierwsze, podobno jakość sprzedawanych dekoderów dla telewizji na kartę jest zastraszająco kiepska a sama jakość sygnału także pozostawia wiele do życzenia.

Jak z tym jest na prawdę? Ma może ktoś tą platformę u siebie? Może mi ktoś napisać jakieś małe porównanie z innymi platformami?

Domyślam się, że jeżeli jakość sygnału będzie kiepska, to na monitorze FullHD będzie straszna kaszana.
Pracowałem w APS N i nawet zakulisowo nie słyszałem o czymś takim. Jeśli chodzi o dekoder TNK to ten biały taki jest naprawdę przyzwoity i chciałem go mieć w multiroomie, bo jest mały i poręczny, ale niestety dostałem większe ustrojstwo, a wszystko spowodowane tym, że ten biały mniejszy jest droższy. Z tego, co pamiętam te duże są tylko w N, a malutkie w TNK, więc nie wiem na prawdę dlaczego ma być gorszej jakości. Wiele zależy od tego jak podłączysz całość i jakiej jakości będą pozostałe elementy instalacji. Jak coś to pisz na PW.


bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 19:22

nie wiem czy to ma znaczenie, ale wydaje mi się że tak. Komentujesz post prawie po 4 latach :)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2013, 19:29

spoko, ja na odpowiedź z włoskiego czekałem 6 lat :D

Co do Pełki wielka tragedia, aczkolwiek widać kto czyta Knura Zawieprznego w poniedziałki na Weszło! :prochno: cze cze czerecze


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
sekundo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2006
Posty: 77
Rejestracja: 04 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 12:14

Witam

Przedłużał ktoś może ostatnio umowę z nc+ ? Niedługo mi się kończy i powiem szczerze, że zaproponowali mi (telefonicznie) podobne warunki jak obecnie, więc bez szału (grubo ponad stówa za full). Wiem, że jakiś czas temu napisanie rezygnacji powodowało, że oferta była lepsza, ale nie wiem czy jeszcze się to opłaca ? A może jakiś inny sposób ? Wizyta w punkcie czy bardziej telefonicznie ?

Dzięki z góry.


ODPOWIEDZ