Płatne telewizje

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 22:58

Swego czasu miałem Canal+ i byłem b. zadowolony. Najlepsze ligi, profesjonalni eksperci itd. Teraz mam Polsat Cyfrowy i TNK. Powiem jedno: nie bierz pod żadnym pozorem Polsatu. Całym czas na tych i polsat sport i ps extra leci tenis, golf, a ligi (z całym szacunkiem) holenderska, szkocka, belgijska, rosyjska, to nie to samo co angielska, włoska, hiszpańska. TNK ma dobrą cenę i nic poza tym. Na ogólnej Nce zawsze leciał mecz LM taki, jaki był na 2-ójce. Jest oczywiście TVP Sport, ale szczerze mówiąc, to słaba stacja :naughty:


belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 23:01

matijas pisze:Na ogólnej Nce zawsze leciał mecz LM taki, jaki był na 2-ójce. Jest oczywiście TVP Sport, ale szczerze mówiąc, to słaba stacja :naughty:
To, ze pare razy sie zdarzylo, nie znaczy ze zawsze tak jest - dla TVP mecz jest wart transmitowania, gdy w którejs z druzyn gra rodak, albo chociaz siedzi na lawce. Dopiero wielki hit zmusza te madre glowy do podjecia bardziej rozsadnej decyzji :) Co do TVP Sport, to przydaje sie chociazby teraz, podczas mistrzostw swiata w LA.


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 23:06

belial pisze:
matijas pisze:Na ogólnej Nce zawsze leciał mecz LM taki, jaki był na 2-ójce. Jest oczywiście TVP Sport, ale szczerze mówiąc, to słaba stacja :naughty:
To, ze pare razy sie zdarzylo, nie znaczy ze zawsze tak jest :) Co do TVP Sport, to przydaje sie chociazby teraz, podczas mistrzostw swiata w LA.
1. LA masz na Eurosporcie, który jest chyba dostępny na każdej platformie
2. Co do TVP S. - miałem na myśli samą piłkę nożną. Oczywiście pokazują m.in Puchar Włoch, ale to trochu :prochno: mało


blads

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 kwietnia 2009
Posty: 218
Rejestracja: 30 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 01:14

Zrażony sopcastem i innym internetowym badziewiem inwestuje w pakiecik canala... Głównie dla meczy juve, mam rozumieć że oglądne sobie tylko pojedynki domowe ? Reszta oferty też jest spoko w sumie więc napewno się opłaca a koszt 29 zł (bez hd) jest niczym wielkim :) Takie pytanko jeszcze poza temat piłkarski....Co jeszcze można na tym sporcie oglądnąć ? I czy wogóle jest coś w pozostałych kanałach z pakietu Canal + ?


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 08:49

belial pisze:bedziesz mial do wyboru (LM): mecz na TVP, mecz na nSport, mecz na Polsacie otwartym.
Albo mi się wydaje, albo w tym sezonie spotkań CL na TVP nie uświadczymy :think: A to właśnie za sprawą wykupienia praw przez polsat.

Dodam jeszcze, że decydując się na 2 platformy (C+ i n, lub C+ i tnk) wystarczy nam jeden talerz z konwerterem typu twin. A gdy mamy tnk i c+ to możemy mieć nawet tylko 1 tuner, który obsługuje 2 karty :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 10:07

Ja z całego serca polecam Multipakiet C+. Jest wart każdych pieniędzy, profesjonalizmem bije na głowe N i Polsat Cyfrowy. Daję Ci gwarancję że w weekendy jeżeli tylko zasiądziesz przed telewizorem nudził się nie będziesz.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 11:31

A ja polecam Zakupienie Karty Satelitarnej do Komputera, np. Sky Star 2 (takową posiadam) koszt: 150 zł. Następnie bierzemy sharing i za grosze mamy pakiety jakie tylko chcemy. Ja osobiscie mam Cyfre+, Cyfrowy Polsat i TNK za 23 zł /mies. Oczywiście Wszystkie Full Pakiety:) W dodatku można sobie cofać i nagrywać.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 12:29

My tu nie rozmawiamy o tym jak kraść, więc daruj sobie swoje przemyślenia.


IronAdi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2008
Posty: 25
Rejestracja: 02 października 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 12:34

Ja polecam N'ke. Jezeli masz dobry internet, to kazdy mecz Juve praktycznie leci na Goal TV, albo innym programie w dobrej jakosci.
Na C+ leca mecze Juve te wazniejsze - ktore w Necie sa dostepne w wiekszosci w super jakosci (przy dobrym łączu).
Osobiscie polecam N'ke.

Z moich znajomych jako jedyny mam N i wszyscy zbiegaja sie do Mnie na mecze LM. Do tego ogladalem praktycznie wszystkie pojedynki Juve.
Ten Hymn.. ehh.. bezcenne na porzadnym 7.1 :D


Cursed

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 2
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2009, 13:01

Ok, dziękuje wszystkim za radę.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 17:56

Pytanie z nieco innej beczki, ale nie chciałem osobnego tematu zakładać.
Czy w związku ze zmianą godzin meczów Serie A program Queli Che il Calcio który był transmitowany co niedzielę na Rai Due o 15:00 znika? Bo w ten weekend go nie było.


das241

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 18:18

szczerze to polecam ci CP chyba najlepsza oferta mecze juve będą z pewnością zawsze leciały na kanale polsat futbol bo wykupili kanał Juventusu większości powtórki ale zawsze coś , bardzo ciekawa oferta i chyba sam się skusze trochę będzie kosztować ale warto
Nowy kanał piłkarski Polsatu będzie miał także w swojej ofercie retransmisje meczów z kanałów klubowych następujących lig:
hiszpańskiej – m.in. Barca TV,
angielskiej – m.in. MUTV, Chelsea TV,
włoskiej – m.in. Inter TV, Juventus TV, Roma TV,
holenderskiej – m.in. Ajax TV.


link do całości jest w nim wypisane co ten nowy kanał będzie transmitować
http://newss.pl/content/view/5833/58/


das
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2009, 23:22

Vincitore pisze:Pytanie z nieco innej beczki, ale nie chciałem osobnego tematu zakładać.
Czy w związku ze zmianą godzin meczów Serie A program Queli Che il Calcio który był transmitowany co niedzielę na Rai Due o 15:00 znika? Bo w ten weekend go nie było.
Wszystko powróci po staremu we wrześniu. Czyli 7 meczy w niedzielę o 15:00 i ten program na Rai Due też wróci oraz jeden mecz o 20:45 i dwa w sobotę o 18:00 i 20:45. Dodatkowo Serie B będzie grało również po staremu czyli w sobotę o 15:30 a nie o 16:00 jak kiedyś. To wszystko we wrześniu. Tak zorganizowała to Lega-Calcio bo czytałem to na jej stronie. A wszystko to przez SKY Italię, która żądała takich decyzji. Pewnie dlatego, że trwają wakacje i więcej ludzi może przyjść na mecze wieczorne niż na popołudniowe również ze względu na upały panujące w tym okresie w Italii.


Obrazek
Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 22:52

wiecie moze jaki jutro bedą pokazywac mecz na Polsat Futbol od 14,55 ? w programie jest podane, ze Liga wloska na zywo, ale bez nazwy spotkania, wiem jedno, ze na pewno nie bedzie to Juventus, gdyz maja prawo za pewne jedynie to meczow wyjazdowych


kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 22:56

rammstein pisze:wiecie moze jaki jutro bedą pokazywac mecz na Polsat Futbol od 14,55 ? w programie jest podane, ze Liga wloska na zywo, ale bez nazwy spotkania, wiem jedno, ze na pewno nie bedzie to Juventus, gdyz maja prawo za pewne jedynie to meczow wyjazdowych
Udinese - Genoa


ODPOWIEDZ