Liga Mistrzów 2009/2010 w Polsacie !!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 12:59

kamilu_87 pisze:
Bobek1991 pisze: W 'n' przynajmniej można było zobaczyć 4 różne mecze jednocześnie, zobaczymy co wymyśli Polsat
Niby czemu było można ?
Bo już został tylko jeden mecz w tej edycji, a co do przyszłego sezonu to nie wiemy jeszcze co i jak szczegółowo


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 14:14

Bobek1991 pisze:
kamilu_87 pisze:
Bobek1991 pisze: W 'n' przynajmniej można było zobaczyć 4 różne mecze jednocześnie, zobaczymy co wymyśli Polsat
Niby czemu było można ?
Bo już został tylko jeden mecz w tej edycji, a co do przyszłego sezonu to nie wiemy jeszcze co i jak szczegółowo
Wszystko zostaje po staremu, tylko zamiast meczu środowego w TVP będzie na Polsacie, enka ma to co miała.
Edit

"Z powodu za wysokiej ceny konsorcjum wycofało się i przez najbliższe 3 lata wszystkie (!) spotkania pokaże "nSport". Kanał nie ujawnia, ile zapłacił za prawa do transmisji."

Więc, jednak zmiana jest i to na lepsze :D Fajnie, fajnie ;)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 15:24

kamilu_87 pisze: "Z powodu za wysokiej ceny konsorcjum wycofało się i przez najbliższe 3 lata wszystkie (!) spotkania pokaże "nSport". Kanał nie ujawnia, ile zapłacił za prawa do transmisji."

Więc, jednak zmiana jest i to na lepsze :D Fajnie, fajnie ;)
chwyt marketingowy. Ma prawa do wszystkich, ale pokaże tylko 4.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 15:58

To czy Liga Mistrzów będzie w Polsacie czy TVP to tylko różnica między komentatorami, bo i tak będzie transmisja z jednego spotkania tygodniowo. Jeszcze pozostaje Liga Europejska, tu może wykupi prawa TVP ? Pozyjemy, zobaczymy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 16:03

A ja liczylem na to ze Canal Plus wykupi prawa do Champions League :roll: wreszcie ten turniej by jakos wygladał a nie tak biednie jak na TVP czy eNce. Pozatym jak musze mecz ogladac z tym dretwym komentarzem Jagody(??) i Kalinowskiego czy innego goscia z łapanki, to mi az wysypka na pysku wyskakuje. :roll:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 16:18

Dokładnie, również zacierałem ręce iż Canal + zgarnie Ligę Mistrzów. Wiadomo, dla tych którzy posiadają ten kanał byłaby to świetna opcja, bo najlepszy futbol na świecie w profesjonalnym wydaniu to by było to :twisted:.
I np. mecz Juventus - Barcelona, komentuje Twarowski, w studio eksperci - Lipiński i Orłowski :D. No, ale mimo wszystko dobrze się dzieje że LM wraca do Polsatu, też już miałem dość tych wszystkich panów po 60tce.


wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 16:43

w sobote polsat podpisze umowe i wtedy dowiemy sie szczegółów miejmy nadzieje pozytywnym . Dzisiaj wszedłem na telegazete polsatu dokładnie sport i pisali Lm wraca do polsatu czy coś w tym stylu :) i w tej informacji pisali że polsat pokaże dwa mecze w tygodniu i obszerne skróty spotkań :) wszystiego dowiemy sie w sobote


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2009, 14:22

poprzedni mój post był pisany 2 dni temu więc nie opłaca sie go edytować !
polsat ma też lige europejską http://www.sport.pl/sport/1,65025,66420 ... czow_.html
więc europejskie puchary wszystkie w polsacie


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2009, 15:42

No to elegancko :D Puchar UEFA można było obejrzeć również w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, ale teraz dojdą mecz Polskich drużyn na kanale otwartym. Emocje w europie na antenie Polsatu. Brzmi dosyć atrakcyjnie.


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 13:07

MajosJuventino pisze:To czy Liga Mistrzów będzie w Polsacie czy TVP to tylko różnica między komentatorami, bo i tak będzie transmisja z jednego spotkania tygodniowo. Jeszcze pozostaje Liga Europejska, tu może wykupi prawa TVP ? Pozyjemy, zobaczymy.
mylisz się ! Polsat wykupił możliwość pokazania dwóch meczy w tyg. za 10 mln , więc zapewne będą to mecze we wtorek i środę - live ! No i studio nie będzie się zaczynać o na 15 min przed meczem z czego 8 min to reklamy ... jak to było w TVP (przecież nie można było poprzesuwać M- jak M czy inne wielkie programy :prochno: )
..no i koment Borka 300% bardziej profesjonalny niż dziadka Szpaka :smile:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 13:18

Tom A Juve pisze:
MajosJuventino pisze:To czy Liga Mistrzów będzie w Polsacie czy TVP to tylko różnica między komentatorami, bo i tak będzie transmisja z jednego spotkania tygodniowo. Jeszcze pozostaje Liga Europejska, tu może wykupi prawa TVP ? Pozyjemy, zobaczymy.
mylisz się ! Polsat wykupił możliwość pokazania dwóch meczy w tyg. za 10 mln , więc zapewne będą to mecze we wtorek i środę - live ! No i studio nie będzie się zaczynać o na 15 min przed meczem z czego 8 min to reklamy ... jak to było w TVP (przecież nie można było poprzesuwać M- jak M czy inne wielkie programy :prochno: )
..no i koment Borka 300% bardziej profesjonalny niż dziadka Szpaka :smile:
Nie potrafię teraz znaleźć źródła, w którym czytałem tę informację, ale wydaje mi się, że na Polsacie live będzie leciał tylko środowy mecz, natomiast na N-Sport będą wszystkie do oglądania. Nie jestem pewien, ale tak mi się wydaję.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 15:18

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Liga- ... caid=1816f
czyli bez zmian 1 mecz w srode + magazyn.


preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 18:24

W " Cafe Futbol " żeluś mówił, że raz w tygodniu LM.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 18:46

Eee no czyli jednak polsat za wiele się nie postarał... ile meczów było, tyle będzie tylko że w innej stacji.
I do tego już nie będzie tych świetnych analiz pana Gmocha :(


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 22:47

To, co TVP zrobiło po ostatnim gwizdu to jakiś żart. A właściwie to, czego nie pokazali. Kiedyś transmisja trwała nieprzerwanie od ostatniego gwizdka aż do 5-10 minut po wręczeniu pucharu.


ODPOWIEDZ