Liga Mistrzów 2009/2010 w Polsacie !!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 18:42

Wiecie, co jest jeden problem, jak Kołtoń znowu będzie gadał na meczu Juve o Calciopoli, to go chyba zabiję. W tamtym roku, jak leciały mecze na PS, np. wtedy jak Juve grało ze Sieną na wyjeździe (bo to mają wykupione) non stop pieprzył o aferze, non stop, no po prostu rzygać się chciało... Mam nadzieję, że będą pokazywać Juve, a nie tylko muły i czelsi...


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 18:44

Plusem będzie na pewno większa różnorodność pokazywanych spotkań, a nie w kółko liverpoole i barcelony.

Co do komentatorów i "ekspertów". W TVP są Engel i Gmoch którzy nie wiedzą co mówią i rysują nam na ekranach drogę pijanego Papy Smerfa do domu. Szaranowicz na piłce zna się jak głuchy na Metallice. No i oczywiście Szpakowski, ze swoimi Czerulondami i Del Pierrrrrrami.

W Polsacie znów banda gejowatych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pokroju Borka i Kołtonia. Jeden się świeci jak psu jajca, a drugi w pewnym okresie czasu uwielbiał używać słowa "moggiiopoli". Kiedy widzi w akcji reprezentację niemiec z niesamowitymi "poldim", "miszą ballakiem" i "bastim fantastim" doznaje nieziemskiego orgazmu. Godnie wspomaga ich Kowalczyk, którego IQ jest na poziomie ilości mistrzostw Włoch zdobytych przez inter.

Jedno wiem na pewno, czy TVP, czy Polsat, będę miał niezłą polewkę. :prochno:


Obrazek
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 20:08

http://www.sport.pl/pilka/1,65057,66306 ... olsat.html
Tu już niestety to tak różowo nie wygląda :angry: bardziej profesjonalnie ale jednak jeden mecz w tygodniu :roll:


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 20:23

a tu film o lidze mistrzów 2009/2010 na polsacie
Ostatnio zmieniony 20 maja 2009, 20:31 przez wojtek11, łącznie zmieniany 2 razy.


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 20:26

preclix pisze:Nie zgadzam się z Wami. Szpakowski to klasa od parunastu ładnych lat, dla mnie ten nażelowany Borek i Kołtoń (z kompleksem Beenhakkera, gdy ten publicznie Go poniżył na MŚ), to tak jakby porównywać Smerfy do Pokemonów. Prezenterzy Polsatu nie potrafią wytworzyć takiej atmosfery i emocji podczas meczu jak Szpakowski. A te jego Niedwiedy tylko dodają smaczku :twisted:
heh oczywiscie ze tak nie wiem jak mozna myslec inaczej ale kazdy moze myslec jak chce ;)

metafory borkow i innych zelow?
przy depor - juve jak juve przegrywalo i zmiane robil trener depor u nich na stadionie byl taki dziwny ton jakby na peronie na co madry borek "to oznacza ze wlasnie odjezdza pociag z nadziejami juventusu".
kiedy to arsenalowi cos nie szlo to borek "arsenal marnuje amunicje" i wiele takich innych zaluje ze nie zapisywalem ale jedno jest pewne borek kolton i spola to kretyni jakich malo. borek niech sobie komentuje pogode - tam gdzie zaczynal. jak mozna z prezentera pogody zrobic komentatora pilkarskiego? to pozniej tak to wyglada gada w studiu o widlach i o kretowkach i o tym co wielki pilkarz hajto robil po poludniu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 21:11

Miś Coccolino pisze:
Łukasz pisze:Mimo wszytko chyba tak, ale w Polsacie na pewno nie będzie tak śmiesznie.:wink:
-Kowal, ile to 2+2*2 ?
-yy....
-no, szybko
-8?
-nie, 6. Najpierw jest mnożenie






:C
Bo Kowal to zwykły kretyn. Kto czyta troche strony weszlo.com i jego bloga ten o tym doskonale wie. Takie bzdury wypisuje, że można odnieść że pisze to 13 letni sezonowy fan Barcelony. W studio podczas meczu Włochy - Hiszpania na euro 2008 też gadały straszne bzdury.

No ale czego sie spodziewać po takim człowieku, który zakończył swoją przygode z edukacją na podstawówce...

pzdrawiam


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 22:55

marcinek pisze:heh oczywiscie ze tak nie wiem jak mozna myslec inaczej ale kazdy moze myslec jak chce ;)
Dla mnie Szpakowski skończył się gdzieś podczas Euro 2004. Od czasów, kiedy nasluchał się od Trzeciaków czy innych Mielcarskich, zaczął się mądrzyć jakby pozjadał wszystkie rozumy. No i jego wiedza piłkarska woła o pomstę do nieba. Do dziś z niesmakiem sobie przywołuję jego słowa z Mundialu 2006 "młodziutki Grosso bohaterem Italii" :lol: dla niego cały piłkarski świat to Runii, Ronaldo i Artur Boruc.
Co do Borka - można mu zarzucać kolesiostwo, bo Kowalczyka czy Kołtonia więcej osób nienawidzi niż nawet toleruje. Ale wolę słuchać jego komentarza niż słuchać pierdoły Szpakowskiego. Dla mnie najlepszy polski komentator.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 23:13

Miś Coccolino pisze:Szpakowski (...) jego wiedza piłkarska woła o pomstę do nieba
Najtrudniejsze nazwisko świata: Amauri. W wykonaniu Szpaka: "Amoaaaaari"


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 23:29

Bobek1991 pisze:
Miś Coccolino pisze:Szpakowski (...) jego wiedza piłkarska woła o pomstę do nieba
Najtrudniejsze nazwisko świata: Amauri. W wykonaniu Szpaka: "Amoaaaaari"
pomijam już fakt jego analfabetyzmu :]

kolejny powód dlaczego publiczna nie powinna transmitować meczów - finał UEFA Cup, TVP zamiast pokazywać radość piłkarzy i fetę z pucharem, woli puszczać Szepłka, Szpaka lub reklamy.


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 23:38

minimav pisze:
quentin pisze:W sumie nieźle. Fajnie, że dwa mecze w tygodniu. I na szczęście nie będzie tego kołodziejczyka z "RP" w skrótach, bo taki z niego znawca futbolu, jak ze mnie tłumacz chińskiego.
Ty tak serio?
a czemu miałby mówić nie na serio? kołodziejczyk zna się może na suchych faktach, nazwiskach, roszadach itd zwłaszcza jeżeli chodzi o ekstraklasę, ale jego pojęcie o "futbolu w praktyce" stoi na żenującym poziomie, co pokazywał niejednokrotnie w studiu skrótów CL właśnie. raz nawet po rewanżu Juve-Chelsea powiedział, że Juventus w tegorocznej edycji LM jedyne co pokazał, to jedno zwycięstwo z Realem. dopiero kurowski z pewną dozą nieśmiałości powiedział, że Juve chyba wygrało oba mecze, na co 'boski zaczes'- "tak? a nie przegrali w madrycie?" :C


WADMIN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 81
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 00:28

ja sie bardzo ciesze z tego że posat ma prawo do LM bo zapewne jeden mecz bedzie leciałna otwartym polsacie natomiast jakiś następby na polsacie sport bądź na poslacie sport extra


Na zawsze wierny biało-czarnym barwom!!! JUVENTUS Per Sempre!!!


"Hej, hej, życie to bajka, gdy wiatr szumi na wantach."
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 07:28

Miś Coccolino pisze:kolejny powód dlaczego publiczna nie powinna transmitować meczów - finał UEFA Cup, TVP zamiast pokazywać radość piłkarzy i fetę z pucharem, woli puszczać Szepłka, Szpaka lub reklamy.
Dokładnie, też wczoraj zwróciłem na to uwagę. "Eksperci" w studiu wyglądali jakby to był mecz ćwierćfinałowy. Każdy walnął po jakimś oczywistym fakcie, podsumowanie bardzo specjalistyczne, wyciągnęli tyle wniosków co pierwsza lepsza kobieta oglądająca mecz. Podczas gdy piłkarze się cieszyli. Wiedza Szpakowskiego ogranicza się do takich haseł jak: Manczester, Barca, Galaktyczni, Teatr Marzeń. Na włoskiej się kompletnie nie zna (trudno powiedzieć, że się zna na Premier League ale przynajmniej nazwiska przedstawia w oryginalnej postaci). Borek i Kołtoń, mimo wszystko myślę, że się spiszą lepiej. Borek jest całkiem całkiem, Kołtoń ma swoje fantazje, podnieca się za dużo i raz na 5 minut używa słowa "notabene" :D
Szczerze wolałbym aby Canal+ dostał, też coś czytałem na ten temat, ale trudno. W 'n' przynajmniej można było zobaczyć 4 różne mecze jednocześnie, zobaczymy co wymyśli Polsat


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 10:15

Bobek1991 pisze: W 'n' przynajmniej można było zobaczyć 4 różne mecze jednocześnie, zobaczymy co wymyśli Polsat
Niby czemu było można ?


Obrazek
slqa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2006
Posty: 95
Rejestracja: 04 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 11:23

WADMIN pisze:ja sie bardzo ciesze z tego że posat ma prawo do LM bo zapewne jeden mecz bedzie leciałna otwartym polsacie natomiast jakiś następby na polsacie sport bądź na poslacie sport extra
Polsat dostał tylko prawa takie jak TVP a nsport nadal ma prawa większościowe


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2009, 11:37

nic to nie zmienia bo z tego co czytalem to w kanale otwartym bedzie nadal tylko 1 mecz w tygodniu (a nie jak za starych dobrych czasów 2)

dalej pozostaje ceska televizja wiec nic nowego

tyle tylko ze kasy dużo dali...


Obrazek
ODPOWIEDZ