Liga Mistrzów 2009/2010 w Polsacie !!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
wojtek11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:15

dzisiaj na onecie przeczytałem kto będzie transmitował liga mistrzów 2009/2010 http://sport.onet.pl/0,1248711,1974020,wiadomosc.html
Nsport wykupioło ale w nastepną edycje pokaże otwarty polsat więc troszke inaczej bo zawsze był tvp2 i szpakowski teraz będzie polsat i bęzie borek i kołtoń a poza tym będą pokazywać 2 mecze w tygodniu a nie tylko jeden tak jak tvp i oczywiście będa pokazywać skróty na polsacie .Zobaczymy jak to będzie wyglądać w polsacie i mam nadzieje że więcej meczy juve zobaczymy niż w tej edycji bo w tym roku widzieliśmy w tvp2 tylko mecz wyjazdowy z realem co sądziecie o tym ?


Juventus Football Club SpA – najbardziej utytułowany włoski klub piłkarski
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:22

pytanie co bedzie w pse co w ps a co w polsacie otwartym..znajac polska rzeczywistosc za duzo lm to my nie zobaczymy...


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:25

Jeśli prawdę jest że będą dwa mecze w tygodniu to świetnie o ostatnie dwa lata w TVP były wibitnie irytujące ze względu na jeden mecz... (na szczęscie czeska telewizja mnie ratowała) A że mi osobiście dużo bardziej "leży" styl komentowania pana Kołtonia niż pana Szpakowskiego to tym bardziej się cieszę z tej wiadomości :)


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:26

PrzemasJuve pisze:pytanie co bedzie w pse co w ps a co w polsacie otwartym..znajac polska rzeczywistosc za duzo lm to my nie zobaczymy...
z wiadomości wynika, że oba mecze zostaną pokazane przez otwarty polsat więc tego powinniśmy się trzymać;) a jeśli tak się stanie to powinna to być bardzo dobra wiadomość dla wszystkich bo do tej pory jak ktoś nie posiadał N- stacji to można było w publicznej zobaczyć tylko jeden mecz więc można powiedzieć, że jest poprawa. No i może skończy się wreszcie puszczanie co kolejkę praktycznie tych samych drużyn to znaczy Manchesteru i Realu;)


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:32

Eee.. ? na wp napisali ze w otwartym polsacie będzie tylko środowy mecz. Ale najważniejsza sprawa że nsport wykupił jednak znowu Lige Mistrzów :C


Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:33

Ja tam wole LM w TVP , wnerwia mnie Szpaku i jego ekipa, ale naprawde wole ogladac mecze na "2". Ale jak widac po raz kolejny TV publiczna olała sobie sprawe. Korzeniowski bedzie puszczal kolarstwo, Pedros Cup i beda sie podniecac ze Majewski wygral z juniorami, czy ze Isinbajewa oddala skok. Ale mimo wszystko to jest publiczna TV to mysle ze kilka meczy wykupia albo od Polastu, albo o ITI.

A na Polsacie nie moge sie doczekac komentarzy do Juve jak bedzei gral w LM, ile to Kołton naliczy kupionych karnych, sprzedanych meczów. Kiedys lubilem ogladac mecze, z ich komentarzem, krzyki Borka, ale juz spuscili troche z tonu.

Moze to troche nieobiektywne zdanie, bo b. lubie i cenie komentatorów z Canalu +, lige + az sie chce ogladac, Smokowski i Twarowski robia kapitalna robote. A Szybka Piłka ?? :rotfl: no comment.

Taki lekki offtop na koniec, wiem ze jest inny temat do tego sorki :P


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:41

Cóż, przedłuzam umowę z n-ką i rezygnuje z cyfrowego Polsatu, bo mecze będą w kanale otwartym.

Dla mnie n-ka i tak przegrała ten przetarg. Oni są świadomi tego, że gdyby oddali LM, nSport przestałby istnieć. Co to jest za kanał? 90% publicystyka a 10% transmisje. Musieli zapłacić za to frajerstwo. 3 lata temu dali 13 mln za LM, teraz dali aż 20.

Polsat robił świetne studio LM, z ciekawymi goścmi, z kucharzem gotującym zagraniczne dania :D w końcu nie będzie cyklu tvp "pokazujemy ManU, Celtic, Liverpool a dla odmiany Barcelonę".
minus - Borki to fani Realu :roll:


quentin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 lipca 2008
Posty: 80
Rejestracja: 28 lipca 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:45

W sumie nieźle. Fajnie, że dwa mecze w tygodniu. I na szczęście nie będzie tego kołodziejczyka z "RP" w skrótach, bo taki z niego znawca futbolu, jak ze mnie tłumacz chińskiego.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 10:54

Wreszcie wracamy do "normalności" . Kibic piłki nożnej nie posiadający dekodera kodowanej telewizji obejrzy sobie 2 mecze LM w tv :D. A kibice n też pewnie są zadowolenie bo nadal będą mieli w dobrej jakości 4 mecz do wyboru zdaje się przy meczach grupowych. Zmniejszy to także problem z wypadami do pubu na mecze LM Juve bo n-sport w Białymstoku jest tylko w jednym miejscu.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 11:15

Mam nadzieję, że dwa mecze w otwartym Polsacie to dwa mecze w otwartym Polsacie który mam bez dekodera :)

LM w Polsacie dobrze mi się kojarzy z Juve ale nie wiem dlaczego :P


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 11:20

montero4 pisze:Mam nadzieję, że dwa mecze w otwartym Polsacie to dwa mecze w otwartym Polsacie który mam bez dekodera :)

LM w Polsacie dobrze mi się kojarzy z Juve ale nie wiem dlaczego :P
Ahh ten 2003 rok... :roll:


Obrazek
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 11:48

Miś Coccolino pisze: minus - Borki to fani Realu :roll:
plus - Borki znają język polski

A ja się cieszę, że w Polsacie będzie. Koniec z Gmochem i Engelem. Koniec z magicznym ołówkiem. Koniec z Szaranowiczem. Koniec ze Szpakowskim i jego niewiedzą. W Polsacie przynajmniej jest szansa na gości w studiu, którzy coś wiedzą o drużynach na temat których się wypowiadają. Choćby Zibi, który jest zaprzyjaźniony ze stacją, mógłby wpadać na spotkania przedstawicieli calcio, jak będzie w Polsce akurat. No i dwa spotkania w tygodniu... Wygłodzony na garnuszku TVP czuję się jak w pałacu. Ła ła łi ła.


ti porterò all'inferno con me.
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 14:30

Miś Coccolino pisze:
minus - Borki to fani Realu :roll:
po zdobyciu mistrzostwa przez Barcelonę w niedzielnym Cafe Futbol Borek był w krawacie z herbem Barcy i można powiedzieć, że z Kowalczykiem wręcz radowali się z mistrzostwa, wychwalali magiczną Barce z meczu z Realem więc chyba się przerzucił...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 14:41

Cudownie!! Mateusz Borek, Bożydar Iwanow prawdziwi znawcy. Nareszcie powrót do normalności. Wreszcie będzie można wybierać w Lidze Mistrzów, a nie oczekiwać na jedną rodzynkę tygodniowo tak jak to miało miejsce w ostatnich latach.
LUKS WGS pisze:
Miś Coccolino pisze:
minus - Borki to fani Realu :roll:
po zdobyciu mistrzostwa przez Barcelonę w niedzielnym Cafe Futbol Borek był w krawacie z herbem Barcy i można powiedzieć, że z Kowalczykiem wręcz radowali się z mistrzostwa, wychwalali magiczną Barce z meczu z Realem więc chyba się przerzucił...
Mati to przede wszystkim fan piłki nożnej. Jest obiektywny. Zawsze chce by wygrywał futbol!


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 15:31

Korzeniowski pewnie uznał piłkę nożną na antenie TVP na mało popularny sport i woli zwiększyć dawkę lekkiej atletyki. Dla kibica to świetna wiadomość, dwa mecze w tygodniu i skróty. Profesjonalna obsada zamiast dziadków, których już nie da się słuchać. Zapowiada się świetnie, trochę się trzeba było naczekać na powrót normalności...


ODPOWIEDZ