Claudio Marchisio "The new Marco Tardelli"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Czy spodobała Ci się kompilacja?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 15:50

Bardzo fajny filmik, ode mnie też masz 5 a nawet 5+. Nie ma tak wielu efektów, a i tak filmik robi wrażenie.. :bravo:


adryjan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 58
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2009, 23:15

Nie jestem fachowcem od kompilacji czy tam jakimś wielkim znawcą piszę więc to co myślę po oglądnięciu :-D naprawdę extra pokazałeś wszystkie dobre strony tego zawodnika czyli walecznoś, szybkośc, zaciętośc w grze, doskonałe przechwyty serce do wali a także piękne bramki :-D po tym filmiku można tylko uświadomic sobie jaki talent mamy w drużynie i jak ważni są tacy zawodnicy :-D kompilacja extra ładny obraz muzyczka tez fajnie pasuje :) duży plus za pomysł żeby zrobic kompilke o piłkarzu takim jak Claudio Marchisio bo nie tylko mamy w klubie Buffona Del Piero czy Diego:) tacy piłkarze jak Marchisio są bardzo ważni bo są cichymi bohaterami aktorami drugiego planu bez których drużyna by nie funkcjonowała:) bardzo fajna kompilacja brawa za pomysł i wykonanie pozdrawiam :ok: :dance: :-D


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 20:13

Witam! Po prawie dwurocznej przerwie, chcąc nieco odreagować codzienny stres, wpadłem na pomysł stworzenia nowej kompilacji. Niestety na przeszkodzie stanął mi wadliwy Sony Vegas (wersja Platinum 9), bowiem przy każdej próbie otwarcia go wyskakuje owy komunikat: "Error 0x80121902 message missing". Tak się składa, że to samo pokazuje się przy każdej wersji Sonego i niestety jestem zmuszony do odłożenia planów na bok.

Czy byłby ktoś w stanie mi poradzić (a wiem, że są tutaj ludzie znający się na rzeczy) jak poradzić sobie z owym problemem? Z góry dziękuję.


AkuqJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2011
Posty: 105
Rejestracja: 26 listopada 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 21:22

miałem to samo na vegasie 8.0 wtedy pomogła reinstalacja pewnie tego próbowałeś, ale np mojemu koledze pomogła instalacja Microsoft NET Framework 3.0 czy jakoś tak.

w moim przypadku po jakimś czasie vegas w ogóle nie chciał działać nic nie pomagało chciał kod aktywacyjny niestety nie miałem już i teraz działam na adobe który wcale nie odstaje od vegasa co zauważyłem ale każdy ma swoje zdanie.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 22:50

Wiem, gdyż Adobe jest nawet lepsze od Vegasa. Szkopuł w tym, że ogarnięcie go trochę by mi zajęło, a w toku obowiązków niestety nie mam na to czasu. Reinstalacji, tak jak mówisz, próbowałem, ale nie przyniosło to owoców. Spróbuję z .NETem, ale zobaczymy czy da to efekt. Niemniej jednak dzięki za odzew.


ODPOWIEDZ