Juventus w serie A

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 12:07

Witam! Chcem wam przedstawić moją nową kompilację. Tak jak poprzenią robiłem ją na programie Windows Movie Marker ponieważ, na Sony Vegasie musze spędzić trochę więcej czasu :-D Kompilacja przedstawia w skrócie zakończony już sezon ligi włoskiej w wykonaniu Juventusu. Niestety na Movie Markerze nie mozna dodawac dodawac za wiele efektow, takze podwzgledem wykonania kompilacja jest daleka od idealu, ale bardziej zalezalo mi na tym co chcialem przekazac.
link-


Day after day I'm getting better and better.
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 12:23

Tak jak mowiles komplikacja bez efektów ale mimo wszytko fajna, zobaczyc mozna najlepsze bramki Juve z sezonu :)


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
qubica1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 maja 2008
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 15:05

Kompilka bardzo fajna. Mozna zobaczyc wszystko co najlepsze w wykonaniu Juve w tym sezonie :-D


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 16:04

Mi sie nie podoba 2 piosenka. Zupełnie nie pasuje... Ale to moje zdanie :)


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 16:53

Bez rewelacji, ale jednak kompilacja sprawia, ze po obejrzeniu chce sie ja obejrzec jeszcze raz :D oby tak dalej :D


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 18:37

stahoo pisze:Mi sie nie podoba 2 piosenka. Zupełnie nie pasuje... Ale to moje zdanie :)
Właśnie ona mi pasuję najbardziej :) moze dlatego że takiej muzyki najczęściej słucham :think: , ale gust gustowi nie równy :)


Day after day I'm getting better and better.
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:08

Ogólnie kompilacja na plus,duzo ladnych bramek.Pierwsza piosenka mi się podobała a kolejne...no cóż nie moje klimaty.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:13

Kompilacja bardzo fajna. A jeżeli chodzi o efekty to uważam że spoko, bo za dużo też źle. Jedyne co mi nie pasuje to muzyka, ale przecież to pojęcie bardzo względne :D


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:22

E tam, super kompilacja. Pokazuje że możemy być dumni z naszego klubu, zresztą jest jak sam stwierdziłeś, tu chodzi o przekaz.
sisman pisze:
stahoo pisze:Mi sie nie podoba 2 piosenka. Zupełnie nie pasuje... Ale to moje zdanie :)
Właśnie ona mi pasuję najbardziej :) moze dlatego że takiej muzyki najczęściej słucham :think: , ale gust gustowi nie równy :)
Jak oglądałem ta kompilację, to u mnie na winampie leciało "Mocny" Iry, i powiem że ta piosenka idealnie pasuje do tej kompilacji, wystarczy przytoczyć tekst: "Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się".


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:23

olecki1 pisze:Kompilacja bardzo fajna. A jeżeli chodzi o efekty to uważam że spoko, bo za dużo też źle. Jedyne co mi nie pasuje to muzyka, ale przecież to pojęcie bardzo względne :D
hehehe... dlaczego nikt nie słucha takiej muzyki jak ja?:-(
a jaką muzykę do tego byście proponowali?


Day after day I'm getting better and better.
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:32

sisman pisze:
olecki1 pisze:Kompilacja bardzo fajna. A jeżeli chodzi o efekty to uważam że spoko, bo za dużo też źle. Jedyne co mi nie pasuje to muzyka, ale przecież to pojęcie bardzo względne :D
hehehe... dlaczego nikt nie słucha takiej muzyki jak ja?:-(
a jaką muzykę do tego byście proponowali?
Ja bym osobiście to tej kompilacji proponował jakąś ballade rockową.


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 19:59

Mi podoba się wszystko... oprócz muzyki ;-) Ogólnie kompilacja całkiem niezła, ale raczej muzyki ci nie zaproponuje żadnej, bo mam taki gust, że szczerze wątpię żeby komuś sie spodobało.

btw. Ostatnio zacząłem oglądać sporo starych kompilacji (m.in. z Ligi Mistrzów) i baaardzo się stęskniłem za Juve na europejskiej arenie. Już z niecierpliwością wyczekuję następnego sezonu :)


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 20:08

Kogut Del Piero pisze:Mi podoba się wszystko... oprócz muzyki ;-) Ogólnie kompilacja całkiem niezła, ale raczej muzyki ci nie zaproponuje żadnej, bo mam taki gust, że szczerze wątpię żeby komuś sie spodobało.

btw. Ostatnio zacząłem oglądać sporo starych kompilacji (m.in. z Ligi Mistrzów) i baaardzo się stęskniłem za Juve na europejskiej arenie. Już z niecierpliwością wyczekuję następnego sezonu :)
Jak tak samo... przez ostatnie dwa lata oglądałem tylko jakiś ciekawy półfinał i oczywiście finał no może pozatym ale to traktuję jako komedię Inter w LM. Bez Juve to nie już ta sama LM


Day after day I'm getting better and better.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 maja 2008, 22:11

sisman pisze:
stahoo pisze:Mi sie nie podoba 2 piosenka. Zupełnie nie pasuje... Ale to moje zdanie :)
Właśnie ona mi pasuję najbardziej :) moze dlatego że takiej muzyki najczęściej słucham :think: , ale gust gustowi nie równy :)
Tu nie chodzi o to jaka ty piosenke lubisz, albo jaka jest moja ulubiona, ale jaka pasuje do tego co dzieje sie na ekranie. :wink:
sisman pisze:a to nie pasowało.
wg mnie nie :wink:
Ostatnio zmieniony 24 maja 2008, 21:48 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2008, 00:15

a to nie pasowało. " ty walczysz ja walczę" "przegrana będzie katem" miało odnosić się charakteru Juve.


Day after day I'm getting better and better.
ODPOWIEDZ