All The Same - Zizou312

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 16:34

Znalazłem w necie najlepszą kompilacje o Zidanie jaką w życiu widziałem
tu macie link

końcowa scena zwala z nóg, nic tylko ryczeć..


DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 17:37

No rzeczywiście wspaniała kompilacja o Nim. Ale czemu sie dziwić ? O piłkarzu który w/g mnie bił na głowe Pelego czy Maradone... trudno nie robić miłośnikom jego talentu i wogóle piłki takich wspaniałych prac.
GRAZIE Zidane


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 17:46

Jimmy Fast pisze:Znalazłem w necie najlepszą kompilacje o Zidanie jaką w życiu widziałem
Żartujesz? Jest beznadziejna - przydługi wstęp, za dużo tekstu (zawsze te teksty w kompilacjach są do bólu grafomańskie, tacy kompilatorzy powinni pisać romansidła a nie wywlekać tekst do kompilacji), kompletnie niepotrzebny Beckham, za dużo zbliżeń w stosunku do ujęć z daleka (a takie lepiej się ogląda), za dużo przekombinowanej gry światła i cienia przez co nie można w pełni podziwiać niektórych świetnych zagrań i zbyt duży nacisk na końcówkę kariery (wiem, że to taki temat przewodni, ale wystarczyłoby na końcu) i praktycznie brak zabójczych podań, z których Zidane słynął - to wszystko sprawia, ze nie jest to dobra kompozycja, a już na pewno nie może ubiegać się o miano najlepszej w jakimkolwiek rankingu.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 18:12

RavaneVialli

Zacznijmy od tego, że jej autor nie chciał wywołać zachwytu, na który Ty się nastawiłeś. Jest to inna kompilacja niż te, które oglądałem wcześniej. Przede wszystkim odważny i ambitny projekt. Nie było dużo fantastycznych zagrań, ale obserwator myślę miał się na czym innym skupić. Cała kompilacja miała zapewne przywołać wspomnienia, a cienie światła i muzyka (nie znam sie od strony kuchni) wprowadzić atmosferę. Wszystko to kończy wzruszająca scena płaczących fanów Zidane, która podejrzewam w zamyślę autora miała udzielić się również i nam. Brawa za odwagę i pomysł, a oklaski na pewno nie wiele mniejsze za wykonanie. Miało wzruszyć i wielu pewnie wzruszyło. Kompilacja inna niż wszystkie i dobra.


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 18:18

Oczywiście podpisałbym się pod tym, co napisałeś, gdyby ta gra świtała i cienia była spokojna i nastrojowa, a nie tak efekciarsko agresywna. Domyślam się, co autor miał na myśli, ale jeśli to faktycznie miało być nastrojowe, to przekombinował z efektami.


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 18:38

Ciesze się, że nie widziałem powolnych bardzo smutnych scen. To dopiero byłoby romansidło i flaki z olejem, co mogłoby niebezpiecznie zahaczać o argentyńską telenowelę. Mamy za to w pigułce firmowe zagrania Zidane wspomagane efekscjarską i agresywna grą świateł, zakończone może nie smutnym, ale wzruszającym akcentem.


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 21:31

[RA]MACIUS pisze:czemu sie dziwić ? O piłkarzu który w/g mnie bił na głowe Pelego czy Maradone (...)
Zaloze sie ze widziales w zyciu ze 3 akcje Maradony i 2 Pelego :lol:

Na pewno Zizou byl pilkarzem ich formatu i jak dla mnie najlepszym zawodnikiem konca XX wieku ale z tym"biciem na glowe" to przesada no chyba ze nawiazujesz do wydarzen z Finalu MS 2006 :wink:
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2007, 21:58 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 21:46

Nawet mi sie podobało. Te hmmm efekty specjalne troche zagmatwały niektóre akcje i jak ktoś wcześniej wspomniał zad użo zbliżeń wg. mnie jest. Ogolnie filmik fajny, chociaz Zidanea nie lubiłem za bardzo (moze dlatego ze kibicuje Juve od czasu gdy Zidane je opuścił?), ale ceniłem. Na pewno był jednym z najgenialniejszych piłkarzy.


Jimmy Fast

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 22
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 15:19

może gdybyście zobaczyli kompilacje w pełnej okazałości to zmienilibyście zdanie, kompilacja waży ponad 100mb wiec nie wiem czy chcecie link, sciągnie to ktoś? A co do komnpilacji, świetny klimat, efekty, synchro i jeszcze ta nuta.. jak już ktoś wyżej wspominał w tej kompilacji wcale nie chodziło o pokazanie zwodów itp. chodziło o pokazanie jakim jest człowiekiem (sceny z dziećmi, scena pożegnania), był wielkim człowiekiem który po prostu nie wytrzymał presji i popełnił błąd, za który oczywiście przeposił.


DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE
Mamlak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 maja 2007
Posty: 9
Rejestracja: 21 maja 2007

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2007, 15:41

Ja rowniez uwazam ze ta kompilicja wyroznia sie jedynie dosc nietypowym stylem ktory mi osobiscie nie za bardzo sie podoba. Zidane jest ukazany jako romantyczny bohater a nie gwiazda footballu(nie twierdze ze dla wielu nie jest on bohaterem i wzorem do naslodowania). Gdyby jakis football'owy laik ogladal ta kompilicaje nie wiedzialbym dlaczego jest on tak genialnym pilkarzem( no chyba ze nie ktorzy uwazaja ze z powodu ,,sciagniecia z dynii" materaca :D )


,,Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - Mark Twain
ODPOWIEDZ